Zaman: Prş Mar 28, 2024 17:30

News News of Özürlü Kampanya ve Tepkiler!

Site map of Özürlü Kampanya ve Tepkiler! » Dizin : Özürlü Kampanya ve Tepkiler!

Aydıncıkların özürlü kampanyasına karşı bir kampanya ve verdiğimiz tepkiler!

Karanlığın Aydınları'na Mevlâna Hazretleri'nden Cevap

Köpekler yüzünden Tanrı’ya sığınırım diyen Türk, köpekler yüzünden azmı çektin hağşaaa Tanrı hakkı için bir nara çekti mi Türkkkk.

Köpekler kim oluyor erkek aslan bile ininde kan kusar.

Bu da benden:

Çok şükür ya Rabbi beni benim irademin dışında ayrı ayrı renklerden ve dillerden milletlere ayırırken, beni dünya için tevhit sancağını düşüren milletlerden değil, dünya için düşürdükleri tevhit sancağını Allah için alıp dünyasını terk eden ama onu da Adriyetik’ten çin Seddi’ne Muhammet mührünü vuran Türk ...
Read more : Karanlığın Aydınları'na Mevlâna Hazretleri'nden Cevap | Görüntüleme : 1162 | Yanıtlar : 0

Kampanya Ermenileri Mest Etti

Kampanya Ermenileri Mest Etti

Türkiye’de sözde Ermeni soykırımı iddiaları için internette başlatılan ‘özür dileme’ kampanyası, Ermeni basını ve aydınları arasında geniş yankı buldu. Merkezi Erivan’da bulunan Kafkasya Enstitüsü Başkanı Aleksander İskandaryan, ‘özür dileme’ kampanyasının Türk toplumunun Ermenistan’a kıyasla daha bağımsız olduğunun bir göstergesi olduğunu söyledi.

Ermeni diasporasına bağlı PanArmenianNet sitesinde yer alan haberde İskandaryan, “Türkiye’de 5 binden fazla kişi tarafında imzalanan bu kampanya Türklerin geleneksel politik çizgilerinin dışına çıktığını gösteriyor.” dedi. Ermeni uzman şöyle ...
Read more : Kampanya Ermenileri Mest Etti | Görüntüleme : 1832 | Yanıtlar : 0

Alman siyasetçilerden özür kampanyasına destek!

Alman siyasetçilerden özür kampanyasına destek

Türkiye’de bazı aydınlar tarafından 1915 olaylarıyla ilgili başlatılan imza kampanyasına farklı partilerden Alman siyasetçiler destek verdi. Ayrıntıları, Deutsche Welle muhabiri Jülide Danışman Berlin’den bildiriyor.

Türkiye’de 1915 yılında yaşanan olaylara ilişkin olarak başlatılan imza kampanyası Almanya’da da ses getirdi. Birlik 90/ Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir, Federal Meclis Sol Parti Milletvekili Hüseyin Kenan Aydın gibi Türk kökenli siyasetçilerin yanısıra Almanya’da yaşayan Türkler'den de ”Özür Diliyoruz” başlığını taşıyan kampanyaya imza verenler oldu. ...
Read more : Alman siyasetçilerden özür kampanyasına destek! | Görüntüleme : 1238 | Yanıtlar : 0

Özürlü siteyi neden devre dışı kaldı?

Financial Times'a konuşan http://www.ozurdiliyoruz.com teknisyenlerinin iddası: Siteyi devre dışı bırakmak için İçişleri Bakanlığı'ndaki bir bilgisayardan milyonlarca klik gönderildi.

Ermenilerden "özür diliyoruz" bildirisine ilişkin tartışmalar alevlenirken Financial Times gazetesi, kampanya konusundaki haberinde Perşembe günü "www.ozurdiliyoruz.com" siteye yeni girenlerin imza atamadıklarını belirterek "Siteden sorumlu teknisyenler, blokajın, siteyi devre dışı bırakmak için dakikada milyonlarca klik gönderildiği, içişleri bakanlığındaki bir İP adresinden kaynaklandığını saptadıklarını öne sürdüler" diye yazdı.

Financial Times gazetesi, Türkiye muhabiri ...
Read more : Özürlü siteyi neden devre dışı kaldı? | Görüntüleme : 1326 | Yanıtlar : 0

Utanılacak İş Yapanlar

Utanılacak İş Yapanlar

Her zamanki gibi ülkesinden utanan bir grup aydın(!), “Ermeniler’den özür dileme kampanyası” başlattı...

İnsan niye özür diler?

Utanılacak bir şey yaptığında.

Demek ki bunların “utanacak bir şeyleri” varmış!..

SOYKIRIM YARATMAK!..

İnternetteki kampanya metnine imza atanların listesi, basında ve kendi sitelerinde yer alıyor. Bunlar, “kendi adımıza özür diliyoruz” diyorlar ama, “kendi adlarına” (!) bir soykırım yaratıyorlar.

Sanıyorum imza atanların çoğu, metinde yer alan “En büyük felaket” sözünün anlamını bilmiyor. Bunu, geçenlerde emekli ...
Read more : Utanılacak İş Yapanlar | Görüntüleme : 1189 | Yanıtlar : 0

Ceviz Kabuğu'nu dövünerek izliyorum

Ceviz Kabuğu'nu dövünerek izliyorum...

İzlencenin konusu "Özürlü Kampanya ve Tepkiler"

Yavuz BİNGÖL adlı sanatçı, yazık ki cehaletini gözler önüne seriyor ve çarpık-yanlış-eksik söylemlerde bulunuyor. Bu mühim değil, birkaç kitap okur dünya görüşü değişir. Asıl mühim olan şu ki; Cevizoğlu dâhil kimse doğru düzgün bir cevap veremiyor, hatta biraz daha ileri gidersek cevap dahi veremiyor. Hepsi birden kavga edip duruyor. A diyene G örneğini veriliyor, Z sorusuna Ç cevabı geliyor.

Bu vesile ile HABLEMİTOĞLU'nu anıyor, Mustafa ...
Read more : Ceviz Kabuğu'nu dövünerek izliyorum | Görüntüleme : 3415 | Yanıtlar : 24

Soykırım yapmadık, vatan savunduk...

11896 Kişi Olduk ...

OZURDILEME.COM

Soykırım yapmadık, vatan savunduk.. özür dilemiyoruz...

çağrımıza siz de katılın! Katılmak için tıklayın.

Kendilerini “aydın” olarak niteleyen ancak kesinlikle Türk bayrağının dalgalandığı bütün yurt topraklarında yaşayan hiçbir insanımızı temsil etmeyen bu şahısların “Özür Diliyoruz” adı altında başlattığı kampanyayı nefretle kınıyoruz.

Tarihsel belgeler ortadadır;

Birinci Dünya Savaşı, Osmanlı İmparatorluğu topraklarını paylaşım savaşıdır.

Bu savaşta, yüzlerce yıl Türkler, Kürtler, Lazlar, Çerkesler ile kardeşçe yaşayan Ermeni halkı, 1830’lu yıllardan itibaren topraklarımıza giriş yapan ...
Read more : Soykırım yapmadık, vatan savunduk... | Görüntüleme : 2431 | Yanıtlar : 5

Hepaynı yavşaklarız. com

Bugün benden “tezi-antitezi” olan ağır bir yazı beklemeyin. Bugün “hafif” olma hakkımı kullanmak ve “hafifliklere” aynı güzellik içinde cevap vermek istiyorum. Peki bu yazdıklarım ile başlıkta bahsettiğim internet sitesinin adresi arasında ne gibi bir bağlantı var? Arz edeyim. Bildiğiniz gibi 12 Eylül döneminde “havadan kaptıkları” elektrik sayesinde “Devlet ne yaptıysa herşey kötüdür” moduna girmiş bir grup “arkadaşımıza”, son dönemde “Soros abilerinin” yetiştirdiği yeni bir gurup ve onlara da başka ülkelerde “semirtilip” buraya gönderilmiş “aydınlar” eklendi. ...
Read more : Hepaynı yavşaklarız. com | Görüntüleme : 1276 | Yanıtlar : 0

Özrü Kabahatinden Büyük!

Özrü Kabahatinden Büyük!

Prof. Dr. Türkkaya ATAÖV

Ermenilerden özür dileme açıklamasını imzalayanlar var. “Af dileme erdemdir” diyen de oldu. Alçakgönüllülük gösterimi insan doğasında var. Kaba biri bana “küt” diye çarptığında, “Özür dilerim” sözü ağzımdan kendiliğinden dökülüyor. Yobaz-işbirlikçi-ayrılıkçı bir faşist özentinin ağır basmakta olduğu ortamdayız. Bunlardan ayrı durmak isteyenler de kendilerine ve dış dünyaya “Biz birey olarak demokrat, insancıl, uygar, çağdaş, gerçek Batılı, ileri aydınlarız; onlardan değiliz” demek isteyebilirler. Kimi tanışını, dostunu, Ermeni komşusunu ...
Read more : Özrü Kabahatinden Büyük! | Görüntüleme : 1448 | Yanıtlar : 0

Ermenilerden Özür Dileyenler Kimler? Tanıyalım...

Geçtiğimiz günlerde Ermenilerden özür dileme kampanyasını başlatan ekibin başını çeken Galatasaray Üniversitesi öğretim görevlisi Prof.Dr. Ahmet İnsel ile aynı üniversiteden AB ile ilişkiler uzmanı Dr.Cengiz Aktar ve bağlı oldukları örgütleri tanımakta yarar vardır.

Dr.Cengiz AKTAR, AB ilişkilerimizde uzman olarak görev yapan, AB uğruna ülkenin sırtını mindere yapıştırma görevlerini başarı ile yerine getirmeye çalışan, batılılaşmamız için eserler yazan bir akademisyen..Geçmiş yıllarda Emperyalizm’in siyasi kanadı olan Birleşmiş Milletler çatısı altında ve Avrupa Birliği’nin göç ve iltica politikaları ...
Read more : Ermenilerden Özür Dileyenler Kimler? Tanıyalım... | Görüntüleme : 1389 | Yanıtlar : 1

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x