Zaman: Çrş Nis 17, 2024 1:35

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Kumarhane Kazançları

Merhaba, kolayca para kazanabileceğiniz kumarhanelerin bir listesine sahip bazı siteler olduğunu duydum.

Böyle bir siteyi benimle paylaşabilir misiniz?
Read more : Kumarhane Kazançları | Görüntüleme : 77 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Genel - Güncel Konular

kumarhane oyunları

Merhaba, uzun zamandır farklı kumarhanelerde oynuyorum, ancak kumarhanelerde oynamaktan bana yeni duygular verecek yeni bir şey bulmak istedim. Bana oldukça ilginç bir şey önerebilir misiniz? :o
Read more : kumarhane oyunları | Görüntüleme : 53 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Oyunlar

Merhaba, uzun zamandır oynamak için ilginç bir kumarhane bulmak istiyordum. Bir kumarhanede oynamaya değer mi yoksa dikkatimi çekmeye değmez mi diye merak ediyorum
Read more : Oyunlar | Görüntüleme : 49 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

ChatGPT Español Gratis: La Revolución de la Conversación

Acceso Universal: Conversaciones sin Barreras

El Chat GPT español gratis está democratizando el acceso a la inteligencia artificial. Con solo una conexión a internet, cualquier persona puede participar en conversaciones inteligentes y fluidas, sin importar su ubicación geográfica o situación económica.

Chat GPT Español Gratis: Desde Noticias hasta Pasatiempos

Este innovador sistema de chat abarca una amplia variedad de temas, desde noticias de actualidad hasta pasatiempos y aficiones. Los usuarios pueden explorar diferentes áreas de ...
Read more : ChatGPT Español Gratis: La Revolución de la Conversación | Görüntüleme : 45 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

DEVLET ve BEKASI

DEVLET ve BEKASI
Kavramlar üzerine oldukça ayrıntılı yazılarımız oldu.
Ancak ‘soyutlama düzeyi’nde yapılan açıklamalardan ‘kendi somut’una dönülmediği sürece yeterince anlaşılmadığı da görülmektedir.
Örneğin Türkiye’deki şu ‘Beka sorunu’, adı Devlet olan siyasetçinin ‘psikolojik’ bir sorunu mudur, yoksa gerçekten bir ‘ideolojik’ sorun mudur diye sorulabilir.
Bu konuda, savımız olsun, Türkiye’deki nice ‘siyaset bilimci’nin Devlet’in ‘beka’sı yani kimi yerde denildiği gibi ‘sürdürülebilirlilik’ ve çok daha bilimsel bir tanımlama ile ‘yeniden-üretimi’ konusunda doyurucu bir ‘tanım’ verebileceği söylenemez.
‘Devletler hukuku’ ...
Read more : DEVLET ve BEKASI | Görüntüleme : 55 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Tartışma ve Fikir Meydanı

Yaşamın Kıyısında,

Yaşamın Kıyısında,
Bir ülke düşünün; topraklarında yaşayan insanların birçoğu mutlu değil, emeklileri açlık sınırında yaşıyor. Çocukların, kadınların ve hayvanların can güvenlikleri ve gelecekleri yok. İşçiler 20şer 30ar iş kazalarında ölüyorlar. Toplum büyük bir umursamazlığın pençesinde boş işlerle boş tartışmalarla gününü geçiriyor. Bana dokunmayan yılan lafını benimsemişler. Okula giden çocuklar o kadar çabalamalarına karşın iyi bir eğitim alamıyorlar. Bomboş ve cahil yetişiyorlar. Toplumun bir okuma alışkanlığı yok, her olanı ya kulaktan dolma ya da beyaz camdan ...
Read more : Yaşamın Kıyısında, | Görüntüleme : 68 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Sizin Makaleleriniz

Landshut igmg milli görüş bu iş bitecek kampanyası

LANDSHUT DA İNŞAATI DEVAM EDEN İGMG CAMİİ İÇİN YÖNETİM KURULU #buişbitecek SLOGANI İLE CANLI YAYINA HAZIRLANIYORLAR:

2 yıldır 1200 m2 kapalı alana sahip Camii inşaatı için yardım kampanyası başlattılar.Temel hedef Avrupa'da ki gurbetçilerimize güzel bir ibadet ve çeşitli etkinliklerin yapılacağı harika bir kompleks oluşturmak.
Igmg - Landshut Şubesi başkanı A.A. başkanlığında 27-28 Nisan da yapılacak Youtube canlı yayın yaparak çeşitli kurum ve kuruluşları yardım için kampanyaya davet ettiler. Acaba bu dernek,bu kampanyalar için ne kadar ...
Read more : Landshut igmg milli görüş bu iş bitecek kampanyası | Görüntüleme : 78 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

ŞU ‘VAN MESELESİ’

ŞU ‘VAN MESELESİ’
‘Van Bir Işık Olsun!’ başlıklı yazıma örtülü de olsa kimi eleştiriler aldım.
Bugün Yılmaz Özdil de, kendi penceresinden kimi, bence yanlış, yorumlar getirmiş.
Ancak, örneğin Can Ataklı ise, ‘bu kez sarı inek verilmedi’ diye, bence yerinde, bir saptama yapıyor.
AKP’nin kuruluşundan itibaren içinde, önünde, yanında olup, AKP’nin tüm günahlarının ortağı olan Hayati Yazıcı da ‘Van’daki cinnet hali durumu’ diye, tam ‘kaz kafalı’ bir tanımlama ile, deyim yerinde ise ‘direkten döndük’ diyor.
Bu ...
Read more : ŞU ‘VAN MESELESİ’ | Görüntüleme : 83 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Tartışma ve Fikir Meydanı

BİR FENOMEN : MEMDUH BAYRAKTAROǦLU

BİR FENOMEN : MEMDUH BAYRAKTAROǦLU
Bugün biraz dedikodu yapayım istiyorum.
Türk televizyonlarına baktığım söylenemez; başta Tele 1 olmak üzere, bazan Halk tv ve bazan de Sözcü tv’ye bakıyorum.
Haber ve yorumları ise Can Ataklı, Yılmaz Özdil, Enver Aysever, Levent Gültekin, Sabahattin Önkibar gibi sağ-sol eğilimli Youtube yayınlarından izliyorum.
Bir ara Memduh Bayraktaroğlu’nun kimi yayınlarına baktım ve hatta kimi arkadaşlara izlemeleri önerisinde bulundum.
Ancak ve ne var ki, bu Memduh bey’in ‘çok laf yalansız olmaz’ sözüne ...
Read more : BİR FENOMEN : MEMDUH BAYRAKTAROǦLU | Görüntüleme : 70 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Tartışma ve Fikir Meydanı

23 Nisan Ve Cumhuriyet Şiirleri

23 NİSAN VE CUMHURİYET ŞİİRLERİ
23 NİSAN
Bugün 23 nisan
Coşkulu tüm çocuklar
Atatürk'ün çocuklara
Armağan ettiği bir bayram.
* * * *
Sevinin çocuklar
Gülün, oynayın
Bakın Atatürk size
Bu bayramı hediye etti.
* * * *
Yoktu böyle bir bayram
Dünyada bir ilk
Farkına vardı bunun
Yüce Atatürk.

SON

--------------------------------------

23 NİSAN COŞKUSU
Atatürk'e inansan
O'nun yoldaşı olsan
Dünya uygarlığından
Biraz medeniyet kapsan.
* * * *
Zaman geriye gitmez
Hep ileri gider ...
Read more : 23 Nisan Ve Cumhuriyet Şiirleri | Görüntüleme : 49 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Mustafa Kemâl ATATÜRK

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147913 ileti • Toplam 45543 başlık • Toplam 24813 üye

x