Zaman: Prş Mar 28, 2024 20:49

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

barzani haddini aştı:Hedef PKK değil Kürtler!

Hedef PKK değil Kürtler!

Irak Kürdistan Demokrat Partisi (IKDP) lideri ve Kuzey Irak yerel yönetimi Başkanı Mesut Barzani, ‘Türkiye’nin sorununun PKK veya Kerkük meselesi olmadığını, sadece ve sadece Kürt halkının varlığı olduğunu’ iddia etti.

Kürdistan For News adlı internet sitesinin haberine göre, Kürdistan Bölge Başkanı Mesut Barzani, IKDP Merkez Komite üyeleri ve İl teşkilatları sorumlularıyla Selahaddin'de bir araya geldi. Toplantıda ilk olarak Irak'taki genel durumu değerlendiren Barzani, Irak'taki durumun gün geçtikçe daha da kötüleştiğini, bunda, ...
Read more : barzani haddini aştı:Hedef PKK değil Kürtler! | Görüntüleme : 639 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Yanal'a büyük onur

Yanal'a büyük onur

Teknik Direktör Ersun Yanal, İngiltere'de yayın hayatına başlamaya hazırlanan bir futbol portalı tarafından Türkiye'nin en iyi teknik direktörü seçildi.

Futbol portalının daveti üzerine İnilgitere'ye gelen Ersun Yanal, Tuncay'ın Middlesbrough ile anlaşmasını ve Fenerbahçe'nin Roberto Carlos transferini değerlendirdi.

İnside Soccer isimli futbol portalının Türkiye'deki teknik direktörler arasında Ersun Yanal'ı seçtiğini söyleyen portal yöneticisi Ose Aibangee, Türkiye'nin en iyi ve en tepedeki antrenörünün Yanal olduğunu, futbol bilgisi ve ortak futbol dilini en iyi şekilde ...
Read more : Yanal'a büyük onur | Görüntüleme : 959 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Futbol

Yine terör; binbaşı şehit... İki er yaralı...

Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca köyü yolunda terör örgütü PKK tarafından yola döşenen uzaktan kumandalı plastik patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu, binbaşı Murat Özyalçın şehit oldu, 2 er yaralandı.

Alınan bilgiye göre, devriye görevinden yaya olarak dönen askeri birliğin Yüksekova-Dağlıca kara yolundan geçişi sırasında, terör örgütü PKK tarafından yola döşenen uzaktan kumandalı plastik patlayıcı infilak ettirildi. Patlamada, binbaşı Murat Özyalçın şehit oldu, 2 er de yaralandı. Yaralıların, Yüksekova Devlet Hastanesinde tedavi altına alındığı bildirildi. Patlamanın ardından ...
Read more : Yine terör; binbaşı şehit... İki er yaralı... | Görüntüleme : 848 | Yanıtlar : 5 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Adım adım F.Bahçe'ye !..

Adım adım F.Bahçe'ye !..

Turkcell Süper Lig'den düşen Antalyaspor'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve bugün İstanbul'a gelen Ali Bilgin, Fenerbahçe Kulübü'ne gitti.

Almanya'daki tedavisinin ardından bugün İstanbul'a dönen Ali Bilgin, transfer görüşmesi için Fenerbahçe Kulübü'ne gitti. Bilgin şu sıralarda sarı lacivertli yöneticilerle görüştüğü öğrenildi.

Bu arada gurbetçi oyuncunun, yarın sağlık kontrolünden geçirileceği iddia edildi.

(Maraton.com.tr)
Read more : Adım adım F.Bahçe'ye !.. | Görüntüleme : 720 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kime Diyorum Ben [11. Bölüm - 09.03.2007 - Mor ve Ötesi]

Kime Diyorum Ben

1. Cinli Hamam

2. Sinan Sağıroğlu Tuvalet Temizleme Hakkında Konuşuyor

3. Mor ve Ötesi İçin Şok İddialar

Full Bölüm:

Kime Diyorum Ben
Read more : Kime Diyorum Ben [11. Bölüm - 09.03.2007 - Mor ve Ötesi] | Görüntüleme : 1684 | Yanıtlar : 0 | Dizin : İlginç TV Gösterileri / Konserler

Kime Diyorum Ben [10. Bölüm - 02.03.2007 - Uğur Dündar]

Kime Diyorum Ben

1. Temizlikçi Feyzullah Nasıl Doktor Oldu?

2. Sinan Sağıroğlu Uzun Yaşamın Sırlarını Anlatıyor

Full Bölüm:

Read more : Kime Diyorum Ben [10. Bölüm - 02.03.2007 - Uğur Dündar] | Görüntüleme : 9582 | Yanıtlar : 1 | Dizin : İlginç TV Gösterileri / Konserler

Kime Diyorum Ben [9. Bölüm - 23.02.2007 - Billur Kalkavan]

Kime Diyorum Ben

1. Elektriksiz Hastanede Ameliyat Olan Adam

Download

Elektriksiz Hastanede Ameliyat Olan Adam

2. Sinan Sağıroğlu Küresel Isınmayı Değerlendiriyor

Download

Sinan Sağıroğlu Küresel Isınmayı Değerlendiriyor

3. VCD'ci Oscar'ı Değerlendiriyor

Download

VCD'ci Oscar'ı Değerlendiriyor

3. Billur Kalkavanın Eski Sevgilisi

Download

Billur Kalkavanın Eski Sevgilisi

Full Bölüm:

Kime Diyorum Ben
Read more : Kime Diyorum Ben [9. Bölüm - 23.02.2007 - Billur Kalkavan] | Görüntüleme : 1773 | Yanıtlar : 0 | Dizin : İlginç TV Gösterileri / Konserler

"Seyrantepe Projesi hayırlı olsun!"

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, geleceği tartışılan Seyrantepe Prdojesi'nin ihale ilanının, yarın Resmi Gazete'de yayınlanacağını söyledi.

Galatasaray Lisesi'ndeki divan kurulu toplantısında konuşan Özhan Canaydın, özellikle kendisine yönelik eleştirel konuşmalar yapan Anıl Bülyükeroğlu'na yüklenerek, ''Yine hep aynı arkadaşım benimle ilgili konuşmalar yaptı ve bundan sonra da yapacak. Olgunlukla karşılıyorum. Bir gün rahat rahat konuşup bu problemi de çözmeyi düşünüyorum. Önümüze bakmamız gerekirken, dönüp dolanıp benim şahsımla uğraşmanın Galatasaray'a zarar vereceğinin farkında olmanız lazım'' dedi.

Üzerinde 3 ...
Read more : "Seyrantepe Projesi hayırlı olsun!" | Görüntüleme : 966 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Futbol

İbrahim Tatlıses'den Cem Uzan Vaadleri ((:

İbo,Genç Parti adayı,malum.İşte vaatleri...

http://www.medyafaresi.com/?hid=5246&cid=5
Read more : İbrahim Tatlıses'den Cem Uzan Vaadleri ((: | Görüntüleme : 1294 | Yanıtlar : 10 | Dizin : Gülmece

Daçka Tunçkol ile yollarını ayırdı

http://www.ajanspor.com/resim/altar_tunckol.jpg

Daçka Tunçkol ile yollarını ayırdı

Beko Basketbol Ligi takımlarından Darüşşafaka, antrenör Altar Tunçkol ile yollarını ayırdı. Darüşşafaka ile geçen sezon başarılı bir dönem geçiren Altar Tunçkol, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde antrenör Orhun Ene'nin yardımcılığını yapacağını söyledi.

Altar Tunçkol, yaptığı açıklamada, Darüşşafaka'da yeni yönetimle bir toplantı yaptıklarını belirterek, ''Transfer ve gelecek sezonun programı konusunda bir görüşme yaptık. Anlaşamadığımız bazı konular oldu. Bu nedenle yollarımızı ayırdık'' dedi.

Tunçkol, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nden kendisine ...
Read more : Daçka Tunçkol ile yollarını ayırdı | Görüntüleme : 815 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Basketbol

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x