Zaman: Prş Mar 28, 2024 17:29

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Ricards Beşiktaşdaydı

Gülnaz Arsel: Yılın transferini gerçekleştirdik
Son dakika... Beşiktaş basın sözcüsü Gülnaz Arsel, Kolin Kazım Richards'ın transferiyle büyük iş başardıklarını söyledi

Gülnaz Arsel, transfer komitesinin Kazım Richards'la anlaşmasından dolayı büyük sevinç yaşadıklarını belirterek şönları söyledi: "Transfer komitesindeki arkadaşlarımız İngiltere'de geleceğin yıldızı olarak Kolin Kazım Richars'ı transfer ettiler ve bu transfer müjdesini az önce bana ilettiler. Başkanımız Yıldım Demirören ve yönetici arkadaşlarımız bu oyuncuyu Fenerbahçe'nin elinden kaptılar. yönetici arkadaşlarım başarılı bir starteji izlediler. Kendilerini tebrik ediyorum. Milli ...
Read more : Ricards Beşiktaşdaydı | Görüntüleme : 1407 | Yanıtlar : 18 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kime Diyorum Ben [8. Bölüm - 16.02.2007 - Ceza]

Kime Diyorum Ben

1. Sevgililer Gününde Sevgilisine İnek Alan Adam

Download

Sevgililer Gününde Sevgilisine İnek Alan Adam

2. Binbir Hece

Download

Binbir Hece

3. Rapçi Ceza'nın Ustası

Download

Rapçi Ceza'nın Ustası

Full Bölüm:

Kime Diyorum Ben
Kime Diyorum Ben
Kime Diyorum Ben
Kime Diyorum Ben [8. Bölüm ...
Read more : Kime Diyorum Ben [8. Bölüm - 16.02.2007 - Ceza] | Görüntüleme : 2433 | Yanıtlar : 3 | Dizin : İlginç TV Gösterileri / Konserler

Cordoba İstanbul'a mı dönüyor?

Cordoba İstanbul'a mı dönüyor?

Beşiktaş'la yollarını ayırdıktan sonra Antalyaspor'da forma giyen ve takımının küme düşmesinin ardından futbolu bırakacağı iddia edilen Kolombiyalı kaleci Oscar Cordoba yeniden İstanbul'a dönme hazırlıkları yapıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Kolombiyalı kaleci Oscar Cordoba ile ilgilendiklerini söyledi.

Dizar yaptığı açıklamada, Cordoba ile ilgilendiklerini belirterek, "Ama rakam konusunda bize yakın olması halinde kendisiyle anlaşabiliriz" dedi.

Cordoba'nın, Arjantin'de futbol hayatını sürdürme yönünde bir düşüncesinin olduğunu ifade eden Kamil Dizar, ...
Read more : Cordoba İstanbul'a mı dönüyor? | Görüntüleme : 663 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

İliç hocasız kaldı !..

İliç hocasız kaldı !..

Avusturya Birinci Lig ekiplerinden Red Bull Salzburg'u çalıştıran Lothar Matthaeus, takımın genel direktörü Giovanni Trapattoni'yle yaşadığı sorunların ardından görevden alındı.

İtalyan teknik adam Giovanni Trapattoni'nin genel direktörlüğünde, antrenör olarak Red Bull Salzburg'u Avusturya Ligi Şampiyonu yapan 46 yaşındaki Alman teknik adam Lothar Matthaeus görevden alındı. Matthaeus ve Trapattoni arasında bir süredir soğuk rüzgarlar estiği biliniyordu. Yaşanan gerginliğin kulübe daha fazla zarar vermesini istemeyen yönetim, Matthaeus'la yollarını ayırma kararı aldı.

Almanya Milli ...
Read more : İliç hocasız kaldı !.. | Görüntüleme : 682 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Fransızlar işi bozdu !..

Fransızlar işi bozdu !..

Beşiktaş yöneticilerinden Celalettin Kolot ve Mario Berk, dış transfer çalışmalarını İngiltere ve İspanya'da sürdürürken görüşmelere başlanılan Chelsea'nin orta alan oyuncusu Makelele'ye, Fransız Paris Saint German Kulübünün de talip olması Beşiktaş yönetimini sıkıntıya soktu.

Lig TV'de yer alan haber şöyle:

İngiliz medyasında çıkan haberlere göre dün Beşiktaş ile görüşen Makelele'yi PSG'nin teknik direktörü Paul Le Guen'in takıma kazandırmak istediği kaydedildi. Le Guen'in Makelele'yi uzun zamandır tanıdığı ve ünlü futbolcuya 2 yıllık sözleşme ...
Read more : Fransızlar işi bozdu !.. | Görüntüleme : 816 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Adnan Polat:juninho can güvenliğim yok dedi imzalamadı!!!

Juninho sözleşme imzalayacaktı ama...

Galatasaray başkan yardımcısı Adnan Polat yaptığı açıklamada bundan sonra Ali Sami Yen Stadı'na capulcu tarartarları sokmayacağız" dedi-

Galatasaray Lisesi'nde yapılan divan kurulu toplantısında, üyelerin eleştirilerini yanıtlamak üzere kürsüye gelen Adnan Polat, yaşanan olayların sadece Galatasaraylıları değil, futbola gönül vermiş herkesi üzdüğünü yineleyerek, "Ben o gün stat çıkışında, 'Yaşananlar Türk futbolu için kara bir lekedir' demiştim. Çıkan olayların bize maliyeti 20 milyon avro olmuştur. Şampiyonlar Ligi kaybı, kombine kaybı, sponsorlar için yapılacak ...
Read more : Adnan Polat:juninho can güvenliğim yok dedi imzalamadı!!! | Görüntüleme : 1861 | Yanıtlar : 25 | Dizin : Futbol

ManU'da Saha şoku

ManU'da Saha şoku

Dizinden ameliyat olan Manchester United'ın Fransız golcüsü Louis Saha, Kasım ayına kadar sahalardan uzak kalacak.

Geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlıklar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ameliyat olan Fransız futbolcu Louis Saha, Kasım ayına kadar yeşil sahalardan uzak kalacak. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'da forma giyen Saha'nın, ABD'de ameliyat olduğu, menajeri Ranko Stojic tarafından doğrulandı. Stojic, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Saha ABD'de ameliyat oldu. Birkaç ay sahalardan uzak kalacak. ...
Read more : ManU'da Saha şoku | Görüntüleme : 783 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

RTE'den Ram'a e-Nota!!!

Resim
Read more : RTE'den Ram'a e-Nota!!! | Görüntüleme : 2181 | Yanıtlar : 19 | Dizin : Gülmece

Gomes Konya'ya geliyor

Gomes Konya'ya geliyor

Prensipte anlaşma sağlanan Portekizli sağ kanat oyuncusu Jose Manuel Gomes Da Silva'nın, Konyaspor ile transfer görüşmesi için kente geleceği bildirildi.

Konyaspor'un resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, daha önce mutabakata varılan Portekizli oyuncu Jose Manuel Gomes Da Silva'nın transfer görüşmesi için Türkiye'ye davet edildiği belirtildi.

Portekiz'in Maritimo Funchal takımında forma giyen ve sağ kanatta görev yapan Gomes'in önümüzdeki 1-2 gün içerisinde Konya'ya geleceği ve transfer komitesi ile masaya oturacağının vurgulandığı açıklamada, Portekizli oyuncunun, ...
Read more : Gomes Konya'ya geliyor | Görüntüleme : 606 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Wome için Song devrede!

Wome için Song devrede!

İsveçli Thomas Linderoth'u transfer eden Galatasaray Werder Bremen'in Kamerunlu futbolcusu Pierre Wome'ye yöneldi.

Sarı kırmızılıların Werder Bremen'de forma giyen Kamerunlu Piere Wome'yi transfer etmek için girişimlerde bulunduğu öğrenildi. Savunmanın solunda oynayan 28 yaşındaki Wome'nin transferine Song'un da aracılık yaptığı bildirildi.

LİG TV'nin haberine göre Galatasaray, teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp yeni transfer Linderoth'a övgüler yağdırdı. Feldkamp'ın sarı kırmızılı yöneticilerle yaptığı görüşmede Linderoth'un tam aradığı oyuncu olduğunu belirtirken "Bizim orta sahadaki açığımızı ...
Read more : Wome için Song devrede! | Görüntüleme : 715 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x