Zaman: Sal Nis 16, 2024 17:33

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Bu ismi unutmayın,Bülent Ali Rıza

Şu an CNN'de canlı yayın konuğu.
CSIS diye bir araştırma kurumunda görevli.
Bizim CNN Türk'te zırt pırt çıkartır program konuğu olarak,Türkçesi çok bozuktu ama İngilizcesi,pardon Amerikancası oldukça iyiydi.
Bu ismi unutmayın :wink:
Read more : Bu ismi unutmayın,Bülent Ali Rıza | Görüntüleme : 962 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Kısmetim Otel

Amerika'ya gidip mimar olma hayalleri kuran Sinan'a, babannesinin konağını "Kısmetim Otel" olarak işletme görevi babadan miras kalmıştır. Tam işleri yoluna koyup Amerika'ya gideceği gün ise, hayatının kadınıyla, Serra ile karşılaşır.

Serra'nın "Kısmetim Otel"'i satın almak isteyen dev rakibi Yenertur'un sahibi Vural Yener'in kızı olduğu kısa süre içinde anlaşılır. Eski bir Sultanhamet'li olan Vural Yener ise gizliden Sinan'ın annesi Ayten'e vurgundur.

Ama geçmişte kalmış bazı olaylardan ötürü, Sinan'ın babannesi ve tüm Kısmetim ailesi, Yener ailesinden hoşlanmadıkları ...
Read more : Kısmetim Otel | Görüntüleme : 1013 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Diziler

Emret Komutanım

Bir iki ufak ülkeyi saymazsak dünyadaki bütün ulusların ülkelerini savunmak için bir orduları vardır ve bunların birçoğunda, bizdeki gibi askerlik zorunludur. Ama bu zorunluluğu vatani görev olarak addeden; görevini ifa etmek üzere kıtasına giderken davullarla zurnalarla uğurlanan; görevinin zorluğuna bakmaksızın, vatana hizmet etmek için ileri atılan ve sonunda, görevini tamamladığında, gözleri çakmak çakmak, gözleri gururla parlayarak evine dönen bir ulus, bir asker, bir Mehmetçik daha yoktur dünya üzerinde...
Yaşadığı zorluklar yok mu; tabii ki var... ...
Read more : Emret Komutanım | Görüntüleme : 1161 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Diziler

Bir Üstek Üye Hakkında Atıp Tutmaca

Oyunu Biliyorsunuz
Konu Dışı Mesajlar Silinecek
Read more : Bir Üstek Üye Hakkında Atıp Tutmaca | Görüntüleme : 1178 | Yanıtlar : 15 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

52 Adet Duvarkağıdı

İndirmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir..

:arrow: http://rapidshare.com/files/28398292/52 ... r.rar.html
Read more : 52 Adet Duvarkağıdı | Görüntüleme : 781 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Erkan Mumcu:hemen erken seçim yapalım

HEMEN ERKEN SEÇİM YAPALIM
ANAVATAN Genel Başkanı Erkan Mumcu, bugün ülkenin açıkça ''bir krizle karşı karşıya olduğunu'' savunarak, çözümün derhal seçime gitmek olduğunu söyledi.

ANAVATAN Genel Başkanı Erkan Mumcu, bugün ülkenin açıkça ''bir krizle karşı karşıya olduğunu'' savunarak, çözümün derhal seçime gitmek olduğunu söyledi. Mumcu, ''Kim Çankaya'ya çıkmak istiyorsa seçim sürecinde adaylığını ilan etmelidir. Millet reyini ona göre kullanacaktır'' dedi.

Mumcu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, yaşanılan
süreci bir kez daha hatırlatma ihtiyacı duymanın ...
Read more : Erkan Mumcu:hemen erken seçim yapalım | Görüntüleme : 724 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

İşte size Abdullah Gül!Müstakbel 11. Cumhurbaşkanı adayımız!

Arkadaşlar.
Bazı insanlar değişirler olumlu yönde.
Ama bazı insanlar asla değişmezler.
Ben Abdullah Gül'ün asla değişmediğine inananlardanım.
Bakın 1995'te neler söylemiş.

http://img68.imageshack.us/img68/7452/abdullahgulgercegizv1.jpg
Read more : İşte size Abdullah Gül!Müstakbel 11. Cumhurbaşkanı adayımız! | Görüntüleme : 1875 | Yanıtlar : 20 | Dizin : Genel - Güncel Konular

le monde:ordu köşke akpli istemiyor

LE MONDE: ORDU KÖŞK'E AKP'Lİ İSTEMİYOR
Gazete, Genelkurmay Başkanlığı’nın yayınladığı bildiriye geniş yer ayırdı.

Fransa'nın en çok okunan gazetesi Le Monde, Abdullah Gül'ün tek başına aday olduğu Cumhurbaşkanlığı birinci tur seçimine ve Genelkurmay Başkanlığı’nın dün gece yayınladığı bildiriye geniş yer ayırdı.

Gazeteye göre gerek ordu, gerekse de yargı kurumları AKP’li bir Cumhurbaşkanı’nın göreve gelmesini, din ve devlet işlerinin birbirine karıştırılması sonucunu doğuracağından endişeleniyor.

Le Monde, görevinin son günlerini yaşayan Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile TSK’nın, ...
Read more : le monde:ordu köşke akpli istemiyor | Görüntüleme : 747 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Kadın mı,yoksa erkek mi?

Kim daha uzun sevmeye muktedirdir, erkek mi, yoksa kadın mı?
Read more : Kadın mı,yoksa erkek mi? | Görüntüleme : 1022 | Yanıtlar : 9 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147912 ileti • Toplam 45542 başlık • Toplam 24812 üye

x