Zaman: Cum Mar 29, 2024 4:31

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

kadının çilesi

Resim
Read more : kadının çilesi | Görüntüleme : 725 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gülünç Görüntü & Ses & Resim

Fotoğrafını Gönderir misin ?

Fotoğrafını Gönderir misin ?

Net muhabbetlerinde bir sekilde konu buraya gelir ve fotograf istenir...
iste fotograf vermemek icin neler denir...

*- beni artistmi yapacan...?

*-fotograflara inanmam ben...

*"aaa... fotografta gönderilebiliyo mu buradan? peki şimdi fotografımı bu makinanın neresine takmam gerekiyo????

*valla yeni format attım yaa. silindi bütün resimler.

*-hiç fotograf çektirmem ki...

*yolluyorum al..ne gelmedi mı?...dur bi daha yollayayım..alla alla...ne oluyo bugün bu intenete ya?...yine mi açılmadı?..dur bi de otekisini deneyim..

*o zamanlar şimdikinden biraz ...
Read more : Fotoğrafını Gönderir misin ? | Görüntüleme : 1128 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gülmece

K.İ.b Diyenlere Cevaplar

K.İ.b Diyenlere Cevaplar

K.İ.b Dİyenlere Verİlebİlecek Cevaplar
Kendine iyi bak.
- nereme bakiyim, üstümde başımda bi şey göremedim ben...
ya da
- kendine iyi bak.
- sagol aslanım, görüşürüz. sen de benim kendime baktığımdan daha iyi bak.

- kendine iyi bak.
- olur, soylerim.

- kendine iyi bak.
- evde ayna yok.

- kendine iyi bak.
- dusuk ihtimal ama bakarim.

-kendine iyi bak
-bakarım koçum senin gözün kalmasın yeter.

- kendin' e iyi bak. ...
Read more : K.İ.b Diyenlere Cevaplar | Görüntüleme : 776 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Gülmece

Bilgisayarınız Naciye ye Aşık Olur

Bilgisayarınız Naciye ye Aşık Olur

Sevgili Naciye;Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Zipsiz, zapsız olduğun gibi... Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz'in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor. Sana çok güveniyorum, bu mektubumu başkasına forward etmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ben, seninle evleneceğim Naciye. Evleninceye kadar da ...
Read more : Bilgisayarınız Naciye ye Aşık Olur | Görüntüleme : 745 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gülmece

Mehter Takımı

Mehter Takımı
Bir gün Cennet`in kapıları şiddetle vurulmuş: -Güm Güm Güm !! İçeriden seslenmişler: -Kim o? Dışarıdan gök gürültüsü gibi bir ses: -Biz İstanbul’u fetheden Fatih`in yiğitleriyiz! İçeriden hoş geldiniz diyerek kapılar ardına kadar açılmış ve yiğitleri içeriye buyur etmişler. Her şey çok güzel gidiyormuş. Ta ki, 40 yıl geçinceye kadar. Bir gün kapılar yine şiddetle çalınmış: -Güm Güm Güm !!! İçeriden sormuşlar: -Kim o? Dışarıdan gök gürültüsü gibi bir ses: -Biz İstanbul’u fetheden Fatih`in ...
Read more : Mehter Takımı | Görüntüleme : 755 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gülmece

6 Sıfır Atılınca

6 Sıfır Atılınca

Sanık derki : "Hakimim ben anlamam öyle 6 sıfır falan... Bunun bana 3 milyar borcu vardı, elime 3.000 lira tutuşturdu, ben de vurdum onu. Pişman değilim..." "Ne? 30 yıl ağır hapis mi? Bari 1 sıfır atsanız..."
Read more : 6 Sıfır Atılınca | Görüntüleme : 800 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gülmece

Karne

Karne

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oülunun elinde karneyle salona
girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmi?..." diye düşünür
ve oğluna seslenir:

-"Getir bakayım şu karneyi!"

-"Al baba..."

Adam karneye bir bakar ki, beden eüitimi ve resim d???ndaki tüm dersler zayıf.

-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık,
ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik
aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaşın uğruna harcadığın çiçek
parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların ...
Read more : Karne | Görüntüleme : 896 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gülmece

Dünya tersine dönüyor

Dünya tersine dönüyor
Resim
Real Madrid'in tecrübeli futbolcusu Roberto Carlos'un "Mutlu olabileceğim yer Fenerbahçe" açıklamasına Fenerbahçe Kulübü'nden jet yalanlama geldi.

Roberto Carlos Fox Sports'a yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe geçen sezonun sonu da beni istemişti ancak Mijatoviç'le konuştuktan sonra kalmaya ikna oldum. Real Madrid'de geçen bunca yıldan sonra artık tüm bunlara dayanmak zor geliyor. İki yıl daha üst düzeyde futbol oynayabilirim. Bu sayı 5'de olabilir. Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde yarı final- final gibi üst düzey hedefleri var ...
Read more : Dünya tersine dönüyor | Görüntüleme : 934 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Futbol

Vadinin Dişi Kurtları ile Yapılan Röportaj

Arkadaşlar dün yeni bölümden önce show tv ana haberde vadinin dişi kurtları ile yapılan bir röportaj yayınlanmış bende sizlerle paylaşmak istedim buyrun iyi seyirler:

Read more : Vadinin Dişi Kurtları ile Yapılan Röportaj | Görüntüleme : 940 | Yanıtlar : 10 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

CHP mahkemeye gidiyor

CHP mahkemeye gidiyor

CHP'nin itirazı reddedildi. Meclis 367'yi bulamadı CHP 130 imzayı tamamladı...

Bülent Arınç Meclis'i açtı. Meclis Başkanı yoklama yaptırmadı. CHP'li Kemal Anadol'un itirazını reddetti.
CHP daha önce ifade ettiği gibi Anayasa Mahkemesi'ne gidiyor... Bunun için gerekli olan 130 imzayı topladı. CHP Mahkemeye gitmek için ilk tur sonucunu bekliyor.

İLK TURUN GİZLİ OYLAMASI

İŞTE OYLAMAYA KATILAN VEKİLLER

TBMM Genel Kurul Salonuna, cumhurbaşkanı seçiminin ilk tur oylamalarına katılmak üzere, AK Parti'li milletvekillerinin ...
Read more : CHP mahkemeye gidiyor | Görüntüleme : 670 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x