Zaman: Prş Nis 18, 2024 4:41

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Chaiyya Chaiyya

Canınız mı sıkkın¿? Mutsuz musunuz¿? Dinleyin ve eşlik edin.
Read more : Chaiyya Chaiyya | Görüntüleme : 1115 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Yabancı Görümsetmeler

1. Bolum yorumlari

Kurtlar Vadisi Pusu, işadamı Çağrı Toros’a yapılan suikastla başlıyor. Olayı bir terör örgütü üstlenmiş ve eylemin tetikçileri yakalanmıştır. Ancak Polat Alemdar, suikastın arkasında açıklananlardan başka nedenler ve güçler olduğuna inanmaktadır. Öncekiler gibi bu davanın da gerçek failler bulunmadan kapanmamasını ister. Artık faili meçhuller, sebep ve sonuçlarıyla, çağın en önemli silahı olan “para” üzerinden takip edilecektir. Adım adım delillere ulaşmaya başlayan Polat, Toros Ailesi’yle doğrudan temas kurmaya çalışır. Benzer eylemlerde uygulanan stratejilerin tekrarlanacağı beklenirken, kötü bir ...
Read more : 1. Bolum yorumlari | Görüntüleme : 1995 | Yanıtlar : 20 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Akıl Oyunları

Elime bu aralar bu akıl oyunları ile ilgili güzel kaynak geçti.Soruların cevaplarıda bulunduğundan burada paylaşmak istedim.İsteyen buyursun.3-4 gün içindede cevabı açıklarım ?

1) Kuruladıkça ıslanan şey nedir?

2)Rakip kaleden yaklaşık 75 m uzaklıktaki bir futbolcu normal bir futbol topuna bütün kuvvetiyle vuruyor.Top yaklaşık 60 m'lik bir yol katediyor ve hiç kimsenin müdahelesi olmadan gittiği yoldan geri dönüyor.Futbolcu kolayda topu tutuyor.Bu nasıl oluyor (Top direkten geri dönmemiştir.Dahada kolaylaştıralım)

3)Eğer bir nesneyi sol eliniz tutabilirseniz sap ...
Read more : Akıl Oyunları | Görüntüleme : 6338 | Yanıtlar : 53 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

KERKÜK'te saat kaç?(uzun ama mükemmel bir yazı)

Kerkük yüreğimde, iflâh olmayan, asla olmayacak bir ince sızıdır..

Karabağ gibi, Karasu (Batı Trakya) gibi, Kıbrıs gibi…

Çünkü Kerkük de diğerleri gibi uzun yıllar yabancı işgali altında kalan, eziyetlere, soykırımlara uğrayan bir vatan parçasıdır..

“Vatan”dır, çünkü üzerinde Türkler yaşar, Türklük yaşar, Türk milleti yaşar..

Artık siz 301'e neyi, hangisini uygun görürseniz…

Kerkük, bir Irak şehridir.

Oldukça ırak bir şehirdir.

Kerkük bir Türkmen şehridir.

Kerkük, 36'ıncı paralelin kuzeyinde olduğu halde Özal'lı yıllarda bilinçli bir şekilde “Çekiç ...
Read more : KERKÜK'te saat kaç?(uzun ama mükemmel bir yazı) | Görüntüleme : 1864 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Açık İstihbarat

iş kazası

Resim
Read more : iş kazası | Görüntüleme : 700 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gülünç Görüntü & Ses & Resim

Sessiz gideceksiniz!!

No America No Israil!!
Ben cok duygulandim izlerken

Read more : Sessiz gideceksiniz!! | Görüntüleme : 923 | Yanıtlar : 6 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Askerlikten nasil muhaf olunur

ASKERLİK HİZMETİNDEN MUAF TUTULMA TALEBİ

(Aşağıda anlatılan bu olay resmi kayıtlardan alınmıştır. )

Saygı değer Hakim Bey..

Saygılarımla size açıklama özgürlüğümü kullanarak bazı şeyleri bildirmek istiyorum . Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.

Ş u günlerde askerliğe çağrılacağım.

Adım Cafer Keskinbıçak .

24 yaşındayım ve şu anda 44 yaşında olan Mahmure adındaki dul bir bayanla üç yıl önce evlendim.

Evlendiğim kadının şu anda 25 yaşında Düriye bir kızı var ve babam Ferit Keskinbıçak ...
Read more : Askerlikten nasil muhaf olunur | Görüntüleme : 1119 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Gülmece

Rüya TabirLeri! A'dan Z'ye Tüm KelimeLer!

A

ABAJUR : Her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını, faydalı bir işe başlamaya, geliri önceden bilinen ve belli olan işleri belirtir. O anda bilmediğiniz, daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına gelir.

ABANOZ : Abanozdan yapılmış bir eşya görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, ...
Read more : Rüya TabirLeri! A'dan Z'ye Tüm KelimeLer! | Görüntüleme : 305943 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Burçlara göre parfüm

Burçlara göre parfüm

Parfümünüzü de burcunuza göre seçmeniz gerektiğini biliyor muydunuz?

Su Grubu: Yengeç, Balık, Akrep

Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü vardır. Çalışma masasındaki kalemlikten evindeki saksıya, saçına taktığı taraktan kullandığı parfüme kadar, yaşamındaki tüm ayrıntılar onun ince zevkini yansıtır. Giyim onun için gerçek bir tutkudur ve modayı takip etmek bir yana, çizgisini kendi yaratır. Daima bakımlı olan Su kadını, şehrin en iyi güzellik merkezlerinin sürekli müşterisidir. Daima bakımlı görünmeyi tercih ...
Read more : Burçlara göre parfüm | Görüntüleme : 1071 | Yanıtlar : 7 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Burcuna göre saç rengi seç!

Burçlar yaşamınızdaki birçok şeyle bütünleştiği gibi gibi saçlarınızı da etkiliyor. Burcunuzun taşıdığı özellikler saç renginizi ortaya çıkarıyor

Koç 21 Mart-19 Nisan

Karar vermekte güçlük çekmenize rağmen şans her zaman sizden yana. Sabırlı, cömert, kurnaz ve girişimci Koç kadını için kızılın her tonu çok uygun.

Boğa 20 Nisan-20 Mayıs

Boğa kadını her zaman sürprizlere açık. Özellikle de aşkta. Arkadaş toplantıları ve sosyal ortamlar, onun için vazgeçilmez. Sağlık açısından da enerjisi her zaman yüksek. Girişimciliği, direnci ve ...
Read more : Burcuna göre saç rengi seç! | Görüntüleme : 1106 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147917 ileti • Toplam 45545 başlık • Toplam 24813 üye

x