Saadet Partisi'nden iktidara terör cevabı: Öcalan'a mektup getirenler bize vatan sevgisi dersi veremez

Genel & Güncel Konular

Saadet Partisi'nden iktidara terör cevabı: Öcalan'a mektup getirenler bize vatan sevgisi dersi veremez

İletigönderen İlteriş Kağan » Prş May 18, 2023 18:29

14 Mayıs'a kadar Millet İttifakı'na 'Kandil ile iş birliği yapıyor' suçlaması yönelten Cumhur İttifakı'na Osman Öcalan ve terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan'dan getirilen mektup üzerinden cevap gelmeye devam ediyor. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, “Öcalan’dan mektup getirilirse sorun yapmayacak kişiler bize vatan severlik dersi veriyor. Bizim bu vatana, bu millete olan sevgimizi tartacak terazi yeryüzünde yok” ifadelerini kullandı.
Resim
14 Mayıs startına girildiği günden beri AK Parti ve Cumhur İttifakı ortakları, Millet İttifakı’nı terör örgütü ile işbirliği yapmak suçlamasında bulunuyor. Millet İttifakı ortağı Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya temelsiz suçlamalara sosyal medya hesabından, 2019 seçimlerinde AKP’nin Öcalan’dan mektup almasını hatırlatarak, “Bu vatana olan sevgimizi tartacak terazi yeryüzünde yok” diye yanıt verdi.

Kaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Cumhur İttifakı’ndan Millet İttifakı’na atılan terör örgütü PKK ile işbirliği iftiralarına yanıt verdi. Kaya, “Öcalan’dan mektup getirilirse sorun yapmayacak kişiler bize vatan severlik dersi veriyor. Bizim bu vatana, bu millete olan sevgimizi tartacak terazi yeryüzünde yok” dedi.

'BİZİM BU VATANA, BU MİLLETE OLAN SEVGİMİZİ TARTACAK TERAZİ YOK'
Kaya’nın açıklamaları şöyle: “Bugün Öcalan’dan bir mektup daha getirilse, aynı 2019 yerel seçimlerinde olduğu gibi birisi yine İmralı’ya destek için gönderilse bunu sorun etmeyecek kişiler bugün kalkmış bize vatanseverlik dersi veriyor. Bizim bu vatana, bu millete olan sevgimizi tartacak terazi yeryüzünde yok.”
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 2054
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x