GuncelMeydan - Kullanım koşulları

"GuncelMeydan" (diğer anlamda "biz", "tarafımız", "bizim", "GuncelMeydan", "https://www.guncelmeydan.com/pano") tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşullarla birlikte konu alanı içi kurallarını onaylamış sayılıyorsunuz. Koşul ve kuralların tümünü onaylamıyorsanız o zaman lütfen "GuncelMeydan" konu alanına girmeyin. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz. Buna karşın kendiniz düzenli olarak bu koşulları yeniden gözden geçirerek "GuncelMeydan" konu alanını kullanmayı sürdürebilirsiniz. Koşul ve kuralların güncellenmesi veya düzenlenmesi durumunda oluşacak değişiklikleri de onaylamış sayılırsınız.

Dizinlerimiz phpBB (diğer anlamda "onlar", "onlara", "onların", "phpBB yazılımı", "www.phpbb.com", "phpBB Grubu", "phpBB Takımları") tarafından güçlendirilmiştir -ki bu da "General Public License" (diğer anlamda "GPL") altında bir dizin yazılımı olarak yayımlanmıştır ve bu yazılımı www.phpbb.com ilişiminden indirebilirsiniz. phpBB yazılımı yalnızca genel ağ tabanlı tartışmaları kolaylaştırmak içindir. phpBB Grubu izin verilebilir içerik veya davranış olarak izin verdiğimiz ve izin vermediğimiz şeylerden sorumlu değildir. phpBB hakkında daha çok bilgi için, lütfen bu ilişime bakın: http://www.phpbb.com/.

Küfürlü, kaba, karalama içeren, edebe aykırı, nefret dolu, tehdit edici, cinsel ilişkiye yönelik veya ülkenizin kanunlarına aykırı iletiler göndermemeyi onaylamış sayılırsınız. "GuncelMeydan" Konu Alanı hangi ülkeye ait sunucuda barındırılıyorsa o ülkenin kanunları veya Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce konu alanında uzaklaştırılırsınız ve eğer gerekli görülürse Genel Ağ Sunucu Sağlayıcınız da bilgilendirilir. Bütün iletilerin IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. "GuncelMeydan" konu alanında uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda herhangi bir başlığı silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu onaylıyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını onaylıyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir sanal saldırı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan "GuncelMeydan" veya phpBB kesinlikle sorumlu değildir.


Girişe dön

x