1. yüz (Toplam 1 yüz)

(ÖSO) CIA ve ABD'nin özel operasyon birimlerinin Siyasal islamcı isyancıları.

İletiGönderilme zamanı: Pzt Mar 02, 2020 21:03
gönderen İlteriş Kağan
ABD’li senatör John McCain’in Türkiye’ye geldiği sırada Suriye’ye de geçerek bazı muhaliflerle Yada siz onlara müslüman kardeşler diyebilirsiniz!(gönüllü Amerikan askerleri) ile görüştü...

(ÖSO) CIA ve ABD'nin özel operasyon birimlerinin Siyasal islamcı isyancıları.
Resim
Resim
Resim
Resim
Bu Plan, 1982 yılında, KİVUNİM'de yayınlandı. Planın ana hedefi; Bu coğrafyadaki ülkeleri etnik ve dinsel temelde ayrıştırıp parçalayarak, bu parçalardan İsrail'e müttefik devletçikler yaratmak, yine İsrail'e müttefik Arap olmayan bir devlet yaratmak, yani Yahudi Kürdistan Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz"siz BOP'cuların izlediği siyasete bakınız ve bu siyasetten kimin fayda sağladığına bakınız, her yolda Roma değil Kudüs çıkacaktır karşınıza..BOP Ortadoğu'da olan bitenlerin adı İsrail Baharı" ya da Yahudi Baharı olması gerek, çünkü İsrail Planı tıkır tıkır işliyor
Resim
Resim
Resim
Eğer benim emir komuta merkezim bana papaz elbisesi giymen gerekiyor diyorsa yaparım Diyenler. (bkz: emir komuta merkezi) iktidar için gerekirse papaz elbisesi bile giyeceğini söylüyor. BOP eşbaşkanlığı
Resim
Ne demişti Soros?
“Türkiye’nin en büyük ihraç ürünü ordusudur.”
Resim
Resim
Resim

Re: (ÖSO) CIA ve ABD'nin özel operasyon birimlerinin Siyasal islamcı isyancıları.

İletiGönderilme zamanı: Pzt Mar 02, 2020 21:10
gönderen İlteriş Kağan
Yanı başındaki bir ülkede, 1,5 milyon insanın öldürülmesini canlı yayında Hollywood filmi izler gibi izleyen, bir o kadarının da işkence ve tecavüze uğradığından habersiz ahmakların, burnunun dibindeki tehlikeyi anlaması için düşman postalının illaki kıçını tekmelemesi gerekir. O Postalların sahipleri zaten bu BOP'cuların Potronu idi. Bu milletin başına bir iş gelecek

CHP - 2003 yılında tezkere karşıtı bir tutum sergiliyor ve Irak'ın Amerikan postallarıyla işgal edilecek olmasına karşı çıkıyordu. ABD, Irak'ta AKP'nin geçirdiği tezkere yüzünden 1.5 milyon insanın ölümüne neden oldu. BOP eşbaşkanlığı ise CHP'yi aynı günlerde ABD'ye şikayet ediyordu!

Adına siyasal İslam dedikleri şey, dünyanın en ikiyüzlü işidir dostlar. En kalleş, en pis işlerin altında mutlaka bir siyasal İslam parmağı vardır. Hırsızlık, cinayet, pedofili ve de aklınıza gelebilecek bilimum ne kadar pis iş varsa bunların başının altından çıkar.

Sinsidirler, icabında gerçek yüzlerini gizlerler. İcabında “papaz elbisesi” giyerler. Kalleştirler, arkadan vururlar, satarlar. Memleketi satarlar, birbirlerini satarlar, babalarını da satarlar.

Yalancıdırlar, konuştukları iki lafın biri yalandır, öbürü de şüpheli. Hırsızdırlar. Kursaklarından helal lokmanın düştüğü görülmemiştir. Vahşidirler, kafa keserler. Hastadırlar, çocuklara tecavüz ederler. İşbirlikçidirler. Emeğin, emekçinin, alın terinin faydasına bir iş yapmazlar. Memleket yararına bir işleri yoktur.
Kaypaklığın, samimiyetsizliğin, tutarsızlığın daniskasıdır bunlar! Kaypaklık, ikiyüzlülük bunların fıtratında var.

Sapıktırlar, uçkurlarından başka bir halt düşünmezler.
Kkitaba düşmandırlar. Hatta kitaba bomba muamelesi yaparlar. Ortadoğu’yu kan denizine çevirenlerle aynı yatağa girerler.

Komşusundaki yangına su alıp koşmak yerine, benzin alıp koşarlar. Kan ve baruttan beslenirler.
Küresel kapitalizm sürdüğü sürece Batılı güçler manipülasyonlarına devam edecek ve Siyasal İslam’ın varlığını sürdürmesini isteyecek. Biliyorsunuz, küresel kapitalizm ve Siyasal İslam partnerlerdir. Meşruiyet sağlamak için ikisinin de birbirine ihtiyacı var. ABD ve Avrupa’daki egemen sınıfların terörizme ihtiyacı var. Çünkü terörizmin yarattığı atmosfer sayesinde politikalarını ve güçlerini meşrulaştırıyorlar.

“Amerikan diplomasisi, kendi siyasal stratejileri çıkarına Siyasal İslamcıları “radikal” ve “ılımlı” diye ikiye ayırıyor. Sanki bir tarafta vahşi IŞİD, diğer tarafta “demokratik olma potansiyeli bulunan” vs. varmış gibi. Bu tuzağa kesinlikle düşmemeliyiz. Bu, kendi çıkarları için Siyasal İslamcı hareketlere verdiği desteği meşrulaştırmak isteyen ABD propagandasının tehlikeli bir uydurmasıdır.”
ABD’nin arka bahçesi olarak gördüğü Siyasal İslamcılar

Güzel olan her şeye düşmandırlar. Memlekete olan düşmanlıkları tam da bu yüzdendir.
Resim

Bop’da hop yoktur.

İletiGönderilme zamanı: Pzt Mar 02, 2020 21:21
gönderen İlteriş Kağan
"...Bu sessizlik bir gün bozulacak ve o gün neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum. Çünkü, ülkesi işgale uğrayanların sessizliği kanlı katliamlarla bozulur.
Bop’da hop yoktur.
Bilinmelidir ki Amerika ve İsrail hesabına çalışmış kişilerin sonu hiçliktir, kendilerine büyük bir sadakatle, 30 yıl hizmet eden Şah Rıza Pehlevi, Hüsnü Mübarek gibi niceleri, miatlarını doldurduklarında deliğe süpürülmüştür…
BOP yeni bir proje değildir. Amerika’nın itibarlı adamlarından, E. Clark bir yazısında ‘Altı yüzyıllık bir yakın tarih bize öğretmiştir ki, Türkleri değiştirmek konusunda nefes tüketmenin bir yararı yoktur. Türklerin egemenliğine Anadolu’da son vermekten başka bir çare kalmamıştır. Onu değiştirmek söz konusu değildir. Tek umut Anadolu’da Türk egemenliğine son vermektir.”

(Ali Özoğlu -Şifre Çözüldü)
Görsel; 1 Nolu L Tipi Cezaevi B 3 üst Tecrit Hücresi
SİLİVRİ 11.12.2011

Resim

İletiGönderilme zamanı: Cum Mar 06, 2020 6:36
gönderen Gönül Pınar Atacı
Yerli ve yabancı BOP'cuları ve Beşinci Kol'cuları teşhir, tel'in ve mahküm eden bu MUHTEŞEM ve MÜKEMMEL yazılı ve görsel belgeler, bilgiler, veriler, göstergeler ve düşünceler için çok değerli yazarlar ve gözlemciler sevgili İlteriş KAĞAN'a, sevgili Ali ÖZOĞLU'ya, sayın hocamız Prof. ÖZDAĞ'a ve üstün ve özgün yayıncı GÜNCEL MEYDAN'a en kalpten tebrikler, teşekkürler, sevgiler, saygılar, yeni başarılar, en iyi dilekler ve özel bir ithaf :

BU İHANETİ VE MELANETİ ÇIKTIĞI DELİĞE TIKMAK GEREK

Bu malum eski ve en yeni, açık ve en gizli, iç ve dış BOP’culuk
Ve örtülü ve örtüsüz, yerli ve yabancı mel’un Beşinci Kol’culuk,
Bütün yurdu,ulusu ve orduyu Suriye’de savaşa soktu ve sokuyor
Ve mülteci denen ajanlarını kullanarak yeni savaşlar kurguluyor.

Bu ihaneti ve melaneti yenmek ve çıktığı iğrenç deliğe tıkmak gerek.
Bu gerek ise insani,vatani,milli,hukuki,askeri,idari ve ahlaki bir erek.
Bu ulu ve kutsal,evrensel ve toplumsal ereğe ve gereğe ulaşmak için
Tek ve en geniş bir Hak, Vatan Ve Halk Cephesi kurup elele verelim.

Gönül Pınar Atacı, 4.Şubat.2020