1. yüz (Toplam 1 yüz)

RABITA örgütünün ülkemizdeki operasyonları - ideolojilerle kimliksizleştirilerek özünden uzaklaştırılan Türklerdir.

İletiGönderilme zamanı: Çrş Mar 25, 2020 2:00
gönderen İlteriş Kağan
Stratejist Hüseyin Hakkı Kahveci “RABITA” dosyası 2017 - Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı KAHVECİ''den RABITA örgütünün ülkemizdeki operasyonlarına örnek; ideolojilerle kimliksizleştirilerek özünden uzaklaştırılan Türklerdir.
Resim
Çünkü İslami gözükerek Yahudi ve Hıristiyanlığa hizmet etmektedir.
Ortadoğu’da Amerikancı İslam’ın (ılımlı İslam’ın) sacayaklarından biri de, bölgedeki sosyalist ve milliyetçi hareketlere karşı İslamcı örgütleri desteklemek amacıyla, 19 Mayıs 1962 tarihinde Mekke’de kurulan RABITA, resmi adıyla Dünya İslam Birliği örgütüdür.

Rabıta’nın finansörü dünyanın en geniş petrol rezervlerine sahip Suud yönetimi, bir diğeri ise Arap-Amerikan petrol şirketi ARAMCO (Arabian-American Oil Company) idi. Yani Amerikan sermayesi de vardı. Bir başka kaynak ise Suudlu petrol şeyhlerinin zekatları...

El Kaide, IŞİD gibi örgütler gerçekte, daha İslam’ın ilk yüzyılından itibaren ortaya çıkmış bir sapkın yolun bugünkü uzantısıdır. Emevilerin dini ile Haricilerin terörizmini birleştirirseniz El Kaide, IŞİD anla­yışına uzanırsınız. Bu çizgide İslam, artık insanlara erdem kurallarını aşılayan ve barışa ulaştıran bir din olmaktan çıkar; muhterislerin, dar kafalı yobazların tatmin ideolojisi durumuna düşer, düşmüştür. İşte El Kaide, IŞİD çizgisinin arkasındaki anlam da budur.

Bugün Ortadoğu’daki çatışmaları, Suriye’yi, Irak’ı, hatta Türkiye’de olanları, gündemdeki Anayasa tartışmalarını anlamak için değerli basın şehidi Uğur Mumcu’nun açtığı pencereden bakarak Rabıta’yı anlamak gerekiyor.

Uğur Mumcu gazeteciliğinin günümüzdeki ender kişilerinden Hüseyin Hakkı Kahveci, bu kitapla Rabıta üzerinden yaşanan gerçeklere, sürüklenmekte olduğumuz tuzağa dikkat çekiyor.

1 Saatlik konuşma Mutlaka Dinleyin Türkiye'nin nasıl bir bataklığın içinde Kimler tarafından yönetildiğini Açık açık anlatmakta Adam.
https://www.youtube.com/watch?v=nI8gMmSVeXQ

İletiGönderilme zamanı: Çrş Mar 25, 2020 13:52
gönderen Gönül Pınar Atacı
TÜRK ve TÜRKÇE, ATATÜRK ve TÜRKİYE düşmanı olan özel ve tüzel, açık ve gizli, iç ve dış Rabıta'yı ve Rabıtacı'cıları teşhis, tesbit, analiz, teşhir, tel'in ve mahküm eden son derece GÜNCEL, tamamen NESNEL, tümüyle SOMUT, derin BİLİMSEL, gerçek VATANSEVER, sözün tam anlamıyla MUHTEŞEM bir yapıtın MÜKEMMEL bir tanıtımı. Her vatansever yurttaş tarafından mutlaka izlenmesi, görülmesi, okunması ve değerlendirilmesi gereken HARİKA bir yazılı ve sözlü başyapıt. Çok değerli yazarı ve tanıtıcısı gerçek Atatürk''çü vatansever insan sevgili Hüseyin Hakkı KAHVECİ'yi en yürekten duygular, en iyi dilekler ve en derin saygılar sunarak kutlamak gerek. Onu bizlere de de iletmiş bulunan sevgili İlteriş'e ise özel tebrikler ve teşekkürler, selamlar ve saygılar.