1. yüz (Toplam 1 yüz)

'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Cmt Eyl 26, 2009 1:08
gönderen Türk-Kan
'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?


Re: 'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Pzr Eyl 27, 2009 13:27
gönderen bozkurtlar diyari
Türk- Kan
Tesekkürler
Bunu kesinkes indirmek istiyorum Türk-Kan
Bunu nasil indirebilirim.

Re: 'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Pzr Eyl 27, 2009 15:31
gönderen Deliorman
Güzelmiş.
Bozkurtlar diyari "İnternet Download Menager" adlı bir program var. Son versiyonunu indirebilirsen programın kendisiyle gelen izlediğin videoları indirme eklentisi var. Deneyebilirsin.

Re: 'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Pzr Eyl 27, 2009 17:54
gönderen Türk-Kan
MHP'li Vural: Bize küçük değil büyük Tayyip'i anlat

NEWYORK´taki Levin Enstitüsü´nde yaptığı ``Küçük Tayyip´in ayakkabıları delik deşikti. Okula yaya giderdi'' sözlerine MHP Grup Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural´dan tepki geldi. Vural, ``Küçük Tayyip böyleymiş tamam iyi de büyük Tayyip ne yapıyor? Sorarlar adama `madem böyleydi de bu zenginlik nereden geldi?' Maşallah çocuklarının gemileri var. Gemisini yürüten kaptan oldular. Pırlanta yüzükler, Çamlıca´da trilyonluk konutlar. Dünyanın en zengin başbakanı oldun. Nereden geldi bu malvarlığı, ne yaptın?'' dedi.

MHP Grup Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, partisinin İzmir İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında ABD´de bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´ın Newyork´taki Levin Enstitüsü´nde yaptığı "Küçük Tayyip'in ayakkabıları delik deşikti. Okula yaya giderdi'' sözlerini sert eleştirdi. Başbakan´dan dünyanın en zengin başbakanları arasına nasıl girdiğini, bu başarı öyküsünü anlatmasını isteşen Vural şunları söyledi:

"50 yıl önce otomobilleri yok olduğundan dolayı çok üzülüyormuş. Yürüyerek gidermiş. Gel bak bakalım bu milletin hangisinin otomobili var. 50 yıl önce yaklaşık 1959 yılı Türkiye´de 37 bin 616 tane otomobil var. Küçük Tayyip üzülmüş, 37 bin 616 tanesinden biri yok diye. Bugün baktığımızda yaklaşık 7 milyon otomobil var. Buna `israftır' diyor. Ayakkabılar delik deşik değil diye `olur mu israf ekonomisi' diyor. Bu ülkenin insanlarına bir çift ayakkabıyı, bir otomobili bile fazla gören insanlar nasıl refah getirecek? Şu zihniyete bakın.

Küçük Tayyip böyleymiş tamam iyi de büyük Tayyip ne yapıyor? Sorarlar adama madem böyleydi de bu zenginlik nereden geldi? 'Maşallah çocuklarının gemileri var. Gemisini yürüten kaptan oldular. Pırlanta yüzükler, Çamlıca´da trilyonluk konutlar. Dünyanın en zengin başbakanı oldun. Nereden geldi bu malvarlığı ne yaptın? Alın teri mi döktün ne döktün? Allah´ını seversen ne yaptın? Bu millete anlat bakalım. Küçük Tayyip büyüdü, büyük adam oldu. Otomobili yok şimdi uçağı var maşallah. Yetmiyor bir tane uçak, iki tane uçak alıyor. 61 milyon dolara uçak satın aldı. Millet işini kaybediyor sen uçakla davet davet dolaşıyordun. Beverly Hills´de ünlü artistlerin alışveriş yaptığı mağazadan alışveriş yapanlar listesinde Başbakan Erdoğan´ın ismi var. Bir gömlek 5 bin dolar, bir elbise 30 bin dolar. Kaşmir paltoyu giyiyorsun şimdi maşallah altında aile saltanatı gibi uçaklar ordan buraya vuruyorsun gidiyorsun. İlçe kongrelerine bile devletin uçağını kullanıyorsun. Parti mitinglerinde Başbakanlık otobüsünü kullanıyorsun. Küçük Tayyip büyüdü. `Beraber yürüdük biz bu yollarda' dedi milleti attı, uçurumdan aşağıya fakir fukarayı bıraktı. Artık bunun dostu Berlusconi, Karamanlis ve Beverly Hills´teki artistler oldu. Uygulanan ekonomik politikalar nedeniyle son bir yılda 1.5 milyon kişi işsiz kaldı. Başbakan böyle bir Türkiye´de ben ne yaptım, ettim diyerek gözyaşı dökeceğine 50 yıl önce arabası olmadığı için gözyaşı döküyor.

Ne diyelim sana? Şimdi dünyanın en zengin başbakanı olarak geçmişine bakarak biz de zenginliği merak ediyoruz. Kimlerden aldın? Çıkından mı, sünnetten mi, düğünden mi? Bunu açıkla. Bu başarı öykünü millet merak ediyor. Belki krizden işadamları içinde de fırsat olur. Yedi yıldızlı otelerde tatilini yapanlar, kameralar eşliğinde gecekondularda iftar sofrasını paylaştığını da millete sunuyor. Türkiye rol yapan bir siyaset anlayışıyla karşı karşıya ama biz bu maskeleri sökmeye devam edeceğiz.''


Kaynak

Re: 'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Pzr Eyl 27, 2009 19:47
gönderen maydonos
Turkiye yi topuyla sattim :!: hamdolsun :!:
Boylece dunyanin en basbakani oldum :kikirik: hamdolsun :artis:

Re: 'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Çrş Eyl 30, 2009 3:23
gönderen Hayyan
Çok zor şartlardan geldi çok..Aç kaldı Tüpraş'ı sattı,otobüs parası bulamadı Türk Telekom'u..Öyle zorluklar çekti tayyibim kimse bilmez bunları,evladının gemisinin mazotu bitmişti de ülkeyi sattı..Fedakar bir babadır :islik:

Re: 'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Sal Kas 10, 2009 22:17
gönderen yigitler
Aman bosverin yahu, henuz buyuk Tayyip'e alisamadik zaten!!

Re: 'Küçük Tayyip' nasıl büyüdü?

İletiGönderilme zamanı: Prş Şub 13, 2014 22:09
gönderen memoweb
haha güzelmiş harbiden :D