Kayıt edilmesini istediğiniz izlenceler

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Re: Kayıt edilmesini istediğiniz izlenceler

İletigönderen compemre » Cum Şub 05, 2010 0:19

Suanda Kanalturkte Ters Cephe'de Umit Zileli ve Umit Ozdag var.Acaba kaydedebilir misiniz?
Kullanıcı küçük betizi
compemre
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen Başkomutan » Cum Şub 05, 2010 21:25

Erol Bilbilik
Ulusal Kanal'da BALYOZ DARBE YALANINI anlatıyor!..Kayıt edilmeye başlamışsanız teşekkür ederim.Arkadaşlar izlemenizi tavsiye ederim.
Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler!

Eğer bir milletin kurtarıcıya gereksinimi yoksa artık millet olmuştur
Sakın kurtarıcı bekleme‚ yoksa sana karşı olan vazifemi yapamadım sayarım

Türk milletinin büyük millet olduğunu bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha tanıyacaktır

Beni hatırlayınız
Kullanıcı küçük betizi
Başkomutan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 2297

İletigönderen Türk-Kan » Cum Şub 05, 2010 21:28

compemre yazdı:Suanda Kanalturkte Ters Cephe'de Umit Zileli ve Umit Ozdag var.Acaba kaydedebilir misiniz?

Fetullah'in kanallarini kaydetmiyoruz.

Başkomutan yazdı:Erol Bilbilik
Ulusal Kanal'da BALYOZ DARBE YALANINI anlatıyor!..Kayıt edilmeye başlamışsanız teşekkür ederim.Arkadaşlar izlemenizi tavsiye ederim.

Kayittayiz :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen compemre » Cum Şub 05, 2010 22:34

Türk-Kan yazdı:
compemre yazdı:Suanda Kanalturkte Ters Cephe'de Umit Zileli ve Umit Ozdag var.Acaba kaydedebilir misiniz?

Iyi kaydetme tamam da programin Fethullahla ne alakasi var ya? Eger birgun Ulusal Kanaldan baska bi kanal izleyebilirsen gorursun nasil bir program oldugunu!!
Kullanıcı küçük betizi
compemre
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen Türk-Kan » Cum Şub 05, 2010 22:43

compemre yazdı:
Türk-Kan yazdı:

Iyi kaydetme tamam da programin Fethullahla ne alakasi var ya? Eger birgun Ulusal Kanaldan baska bi kanal izleyebilirsen gorursun nasil bir program oldugunu!!

Kanalin Fetullah'la alakasi yeterli! Kaydetmiyorum demek izlemiyorum anlamina mi geliyor küstah veled?!
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

Uğur Dündar'ın Arena Programı

İletigönderen xwxwx » Cmt Şub 06, 2010 21:02

Sayın Arkadaşlarım Öncellikle Hepinize Hayırlı Günler Diliyorum.

Benim İsteğim Uğur Dündar'ın Star TV'deki Arena Programını Kaydetmeniz.Lütfen Kaydedermisiniz. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Sayın Arkadaşlarım Sizlerden Ricam Biten Programlardan Biri Olan "Ankara Rüzgarı" Programının

1- 9 Mart 2008
2- 16 Mart 2008
3- 23 Mart 2008
4- 13 Nisan 2008
5- 20 Nisan 2008
6- 6 Nisan 2008
7- 18 Mayıs 2008
8- 25 Mayıs 2008
9- 24 Şubat 2008
10- 22 Haziran2008
11- 13 Temmuz 2008

Bölümlerini Tekrar Yüklemeniz Çünkü Programın Bu Bölümleri Silinmiş. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Benim İçin Son Derece Önemlidir.

Sayın Arkadaşlarım Merhaba

Sizden Ricam Mehmet Ali Birand'ın Kanal D'de 32.Gün Adlı Programını Paylaşmanız.Şimdiden Teşekkür Ederim.
En son xwxwx tarafından Cmt Şub 06, 2010 21:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
xwxwx
Üye
Üye

İletiler: 17

İletigönderen maydonos » Çrş Şub 10, 2010 2:39

Halil Nebiler Pazar sabahi sanirim "gundem ozel" programi yapmis ama intenet baglantim olmadigi icin izleyemedim rica etsem yayinlar misiniz? Simdiden sagolun, dert gormeyelim hep birlikte. Kolay gelsin.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen itachi » Çrş Şub 10, 2010 22:33

10 Şubat 2010-İlyas Yılmazer

Arkadaşlar şu anda ART'de İlyas hoca vardı.
Gerçekten çok önemli konulardan söz etti, bizim GM'da baktım bir adet izlencesi paylaşılmış gene "Gündeme Dair' e" konuk olmuş.
Bilmediğim bir şey mi var acaba, umarım bu yayını içimizden birileri kaydetmiştir.
Selamlar
Kullanıcı küçük betizi
itachi
Üye
Üye

İletiler: 59

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Şub 10, 2010 22:50

itachi yazdı:10 Şubat 2010-İlyas Yılmazer

Gerçekten çok önemli konulardan söz etti, bizim GM'da baktım bir adet izlencesi paylaşılmış gene "Gündeme Dair' e" konuk olmuş.
Bilmediğim bir şey mi var acaba, umarım bu yayını içimizden birileri kaydetmiştir.
Selamlar

Tam bakmamissiniz :)

yeralti-kaynaklarimiz-24-mart-2009-su-t19955.html

gelecege-dogru-26-subat-2009-prof-dr-ilyas-yilmazer-t19335.html

yolsuzluk-ve-yoksulluk-prof-dr-ilyas-yilmazer-t18297.html

ceviz-kabugu-26-eylul-nukleer-santraller-t16459.html

gundeme-dair-16-eylul-09-ilyas-yilmazer-t22507.html

gundeme-dair-12-12-07-t11864.html

Bu aksamki izlence de kaydedildi.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen itachi » Sal Şub 16, 2010 21:28

Türk-Kan yazdı:
itachi yazdı:10 Şubat 2010-İlyas Yılmazer

Selamlar

Tam bakmamissiniz :)

yeralti-kaynaklarimiz-24-mart-2009-su-t19955.html

gelecege-dogru-26-subat-2009-prof-dr-ilyas-yilmazer-t19335.html

yolsuzluk-ve-yoksulluk-prof-dr-ilyas-yilmazer-t18297.html

ceviz-kabugu-26-eylul-nukleer-santraller-t16459.html

gundeme-dair-16-eylul-09-ilyas-yilmazer-t22507.html

gundeme-dair-12-12-07-t11864.html

Bu aksamki izlence de kaydedildi.

Teşekkürler.
Dünkü Bağımsız programını da dört gözle bekliyorum.
Kullanıcı küçük betizi
itachi
Üye
Üye

İletiler: 59

İletigönderen maydonos » Prş Şub 18, 2010 3:20

17-02-2010 tarihinde yayinlanan "gundeme dair" programi cok guzeldi. bir kez daha izlemek iyi olur ve olacak; cunku tarihi ve ders alinmasi gereken bir bolumdu. art programlarini destek olmak amacli yayinlamiyorsunuz sanirim, ama rica etsem; bu bolumu yayinlayabili misiniz? herkese kolay gelsin.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen Balasagun » Çrş Şub 24, 2010 16:09

Yaşar Nuri Öztürk "Bunu Konuşalım"da

Candaş Tolga Işığın konuğu Prof. Dr.Yaşar Nuri Öztürk bu gece (24.02.2010) saat 23:15'de kanal tv8'deki program kaydedilebilir mi?

Teşekkürler...

http://www.tv8.com.tr/haber/hdetay.asp?hid=5404
“Efendiler, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki aslî cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin”
Kullanıcı küçük betizi
Balasagun
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 3523

İletigönderen xwxwx » Pzr Şub 28, 2010 13:19

Ruhat MENGİ ile Her Açıdan Programının 21 Şubat 2010 Pazar Ve 28 Şubat 2010 Pazar Günkü Yayınlarını Paylaşabilirmisiniz.
Kullanıcı küçük betizi
xwxwx
Üye
Üye

İletiler: 17

İletigönderen gokay_ » Pzr Şub 28, 2010 15:05

kazıklı voyvodayla ilgili bir belgesel arıyorum elinde olan varsa vere bilirimi
BUDA BENİM YOUTUBEDEKİ PROFİLİM BENİ EKLERSENİZ SEVİNİRİM
http://www.youtube.com/user/TvsBelgesel ... &flow=grid
Kullanıcı küçük betizi
gokay_
Üye
Üye

İletiler: 88

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Şub 28, 2010 15:40

gokay_ yazdı:kazıklı voyvodayla ilgili bir belgesel arıyorum elinde olan varsa vere bilirimi

Verecem sana kazığı, bekle sen.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x