Kayıt edilmesini istediğiniz izlenceler

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Kayıt edilmesini istediğiniz izlenceler

İletigönderen Ram » Cmt Eki 20, 2007 0:12

Kayıtlarımız, Türkiye ve dünya gündemini ilgilendiren izlence ve belgesellerden oluşmaktadır.
22 Temmuz 2008 tarihinden itibaren, -sürekli kaydedilen izlenceler dışında- ayrı kayıt istekleriniz, önemli değilse dikkate alınmayacaktır.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen |Kuralsız| » Cmt Eki 20, 2007 9:50

Forum üyeleri adına yapılacak büyük bir güzellik olur.

Ram, Tebrik ederim
En son |Kuralsız| tarafından Cmt Eki 24, 2009 18:01 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen orhunefe » Cmt Eki 20, 2007 11:57

Selam. Ne Ver Ne Yok programının bu haftaki bölümünü de kayıt ederseniz sevinirim. Nihat abi son kısımda Hayrunisa Gül'ün zevksizliği ile alakalı çok sert konuştu mutlaka izlenmeli. :D
Kullanıcı küçük betizi
orhunefe
Üye
Üye

İletiler: 452

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Eki 20, 2007 14:15

orhunefe, "Ne Var Ne Yok" dün aksam kaydedildi, bu aksam paylasima sunulacaktir :) :artis:
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen orhunefe » Cmt Ara 01, 2007 22:53

Skytürkte Gürkan Hacır yeni programa başlıyor. Pazar günleri saat 23:00 gibi.

İmkanınız olurda kaydederseniz sevinirim şahsen. :)
Kullanıcı küçük betizi
orhunefe
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ara 01, 2007 23:10

orhunefe, Ram veya ben kaydederiz kesinlikle :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen orhunefe » Cmt Ara 01, 2007 23:37

Sağolun Türk-Kan çok iyisiniz. :D
Kullanıcı küçük betizi
orhunefe
Üye
Üye

İletigönderen TurkGladio » Çrş Oca 30, 2008 4:49

Bende TRT' de yayınlanan 4 program hakkında istekte bulunacaktım:

Birincisi Banu avarla Sınırlar Arasında belgeseli sanırım zaten kaydediyorsunuz ama yinede ileteyim dedim :D

İkincisi Kırmızı Hat programı ; http://www.trt.net.tr/wwwtrt/progdetay. ... 309&tur=TV

Üçüncüsü ise Büyüteç programı ; http://www.trt.net.tr/wwwtrt/progdetay. ... 958&tur=TV

Dördüncüsü Kırılma Noktası şimdiden teşekkür ederim ; http://www.trt.net.tr/wwwtrt/progdetay. ... 339&tur=TV

Bu programların eski bölümleri elinde olanlar varsa ve paylaşırlarsa onlara bir teşekkür daha :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletiler: 168

İletigönderen T-H-K-O » Prş Şub 21, 2008 11:59

kırmızı hat programı trt de yayınlanıyor.onu isteyebilirim
Kullanıcı küçük betizi
T-H-K-O
Üye
Üye

İletiler: 8

İletigönderen meyikocak » Prş Şub 21, 2008 13:29

ulusal kanalı da takip etmelisiniz.Çok güzel programlar yayınlıyorlar.
" Atatürk'ü Bugün Okumak " programını kayıt altına alabilirsek çok güzel olur.
’Millet hükümetin gözcüsü olmak durumundadır. Çünkü hükümetin icraatı kötü olup da millet itiraz etmezse bütün kusur ve kabahate katılmış demektir’’ Kamâl ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
meyikocak
Üye
Üye

İletiler: 37

İletigönderen Türk-Kan » Prş Şub 21, 2008 13:48

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen meyikocak » Prş Şub 21, 2008 14:03

üstad gördüm sağol..
rapid linkide verebilirseniz çok daha güzel olur.

birde meltem tv de murat çulcu'nun devamlı konuğu olduğu bir program var.o da izlenesi bir program.ben denk geldikçe izliyorum ama arşivimde olursa dahada çok sevinirim hani...
’Millet hükümetin gözcüsü olmak durumundadır. Çünkü hükümetin icraatı kötü olup da millet itiraz etmezse bütün kusur ve kabahate katılmış demektir’’ Kamâl ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
meyikocak
Üye
Üye

İletiler: 37

İletigönderen sdefd » Prş Şub 21, 2008 14:36

Benim isteğim, yayınlanmakta olan programların videolarından ziyade geçmişte yayınlanmış bazı programların videolarını bulup yayınlayabilir misiniz ? Örnek olarak -yılını hatırlamıyorum- Yalçın Küçük hocayla Alev Alatlı şimdi olmayan HBB tv de bir tartışma programında karşı karşıya gelmişlerdi. Bu videoyu bulup -ki imkansıza yakın olduğunun farkındayım- yayınlayacak kimse var mıdır?
Kullanıcı küçük betizi
sdefd
Üye
Üye

İletiler: 12

İletigönderen Ram » Prş Şub 21, 2008 14:59

meyikocak, indirme adresleri "Atatürk'ü bugün okumak" adlı programlara eklenmiştir. Adresler rapidshare.com adresleri değildir.

Programın gününü-satini varsa tekrarının gününü-saatini verirseniz, uydudan Meltem TV'nin kanallarım arasında var olup olmadığına bakacağım.

sdefd, ne yazıkki elimizde eski tarihli programlar mevcut değil.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen pekerella 4 » Prş Şub 21, 2008 15:47

kırmızı hat istiyoruz
sürgünden döndüm :)
Kullanıcı küçük betizi
pekerella 4
Üye
Üye

İletiler: 24