Sansürsüz - 22 Şubat 2010 / Osman PAMUKOĞLU - Nazlı ILICAK

Türkiye ve Dünya Gündeminin tartışıldığı izlenceler, açık oturumlar

Sansürsüz - 22 Şubat 2010 / Osman PAMUKOĞLU - Nazlı ILICAK

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Mar 10, 2010 17:06

Resim

Sansürsüz - HaberTürk

Yiğit BULUT'un konukları.Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman PAMUKOĞLU ve
Sabah Gazetesi Yazarı, Darbe Tefçisi Nazlı ILICAK

Balyoz Darbe Yalanı
Türkiye Nereye Gidiyor?

İzle:

[BBvideo 576,480]http://tr.sevenload.com/pl/graQs5w/500x408/swf[/BBvideo]

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 1 saat 38 dakika
Dosya Boyutu: 403 MB
Çözünürlük: 512x384

Resim

İndir
:arrow:

Sansürsüz - 22 Şubat 2010 / Osman PAMUKOĞLU - Nazlı ILICAK (Kısım 1)

Sansürsüz - 22 Şubat 2010 / Osman PAMUKOĞLU - Nazlı ILICAK (Kısım 2)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

GM-Not: Bayram değil seyran değil, Nazlı Ilıcak Osman Pamukoğlu'nu neden öptü?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Sansürsüz - 22 Şubat 2010 / Osman PAMUKOĞLU - Nazlı ILICAK

İletigönderen Hayyan » Çrş Mar 10, 2010 23:04

Teşekkürler Türk-Kan.

Bir de programın sonlarına doğru Nazlı Ilıcak hanımefendinin,Sayın Osman Pamukoğlu'na ; "Ben sizi çok övdüm,sizde beni övün biraz" demesi de ne kadar saçma birşey.
Bu maskenin altında etten daha fazlası var.Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirler kurşun geçirmez!..
V For Vendetta
Kullanıcı küçük betizi
Hayyan
Üye
Üye

İletiler: 99

İletigönderen antalyalim » Çrş Mar 10, 2010 23:31

Osman Pamukoglu'nu sonuna kadar desteklemek istiyorum, hatta onu oy yagmuruna tutmak istiyorum ama Nazli Ilicak'a bile bu kadar empati yapilmaz ki hocam.
Bu tür insanlarin nelere hizmet ettiklerini bilmiyor musunuz da aslinda Amerikanci oldugunu sivil yalakalarin önderligini yaptigini yüzüne söylemekten neden cekinilmis anlayamadim.
Ne oldugu ortaya cikmasin diye hangi kilifa girecegini sasirmis bu tarz insanlarin ipligi pazara cikali cok oluyor aslinda ama HaberTürk gibi bi kanalda bunu tekrar tekrar anlatmak koyunlarin da bunlari 3 günlük hafizalarinin bir taraflarina kazimalarina yardim etmek Osman Pamukoglu gibi onurlu insanlarin görevidir diye biliyordum...

Ayrica uzun zaman önce okudugum bir yaziyi internette buldum.
Cetin Dogan'in bir makalesi.
Eger halen Cetin Dogan neden iceriye atildi diye merak eden varsa buyursun bir fikir sahibi olsun. Cok sey bilmek ve bunlari belgeleri ile elinde bulundurmak tehlikelidir...
http://www.mayadergisi.com/254cetindogan.htm
"Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" :turkiye:
Kullanıcı küçük betizi
antalyalim
Çeviri Takımı
Çeviri Takımı

İletiler: 522

İletigönderen Urunguj » Prş Mar 11, 2010 0:59

Hemşehrim, antalyalim;

Linkini verdiğin makaleyi okudum. Bu aydınlatıcı ve bilge bir insan kaleminden çıktığı belli olan makaleyi nasıl paylaşabiliriz?

Laik Demokratik Türkiye'de olmaması gereken bir durumla karşı karşıyayız.

Maalesef Çetin Doğan Paşa da zulüm altında.
Kullanıcı küçük betizi
Urunguj
Üye
Üye

İletiler: 222

İletigönderen avrasya » Prş Mar 11, 2010 1:49

Türk-Kan yazdı:
GM-Not: Bayram değil seyran değil, Nazlı Ilıcak Osman Pamukoğlu'nu neden öptü?

Nazlı'nın Pamukoğlunu öpmesi için , Bayrama da seyran'a da gerek kalmamış !

Pamukoğlu paşa öyle şeyler söylüyor ki !!!

Değil Nazlı , Amerika bile öper.

...........

Doğu Perinçek'in , TÜK SUBAYI SAHİPSİZ yazısını bir defa daha okumak lazım .

sahipsiz-turk-subayi-dogu-perincek-21-subat-2010-t24622.html

NEREDE VURULAN SİLAH ARKADAŞINI
OMUZUNDA TAŞIYAN KOMUTAN?
Kullanıcı küçük betizi
avrasya
Üye
Üye

İletiler: 279

İletigönderen sair » Prş Mar 11, 2010 2:05

ben bu videoyu heparin resmi sayfasinda yaklasik yarim saat kadar bakip sinirlenip kapatmistim..ilk def aosman pamukoglunu bu kadar yumusak soylemler icinde bulmustum..
kesin cumleyi su an hatirlamiyorum ama balyoz icin birseyler varki tutukluyorar gibilerinden ifadeler kullandi..hiccccccccccc hosuma gitmedi o tutuklananlar Ataturkcu olmasin Osman Pamukoglu??orduyu donusturme adina..tamam anladik orducu degilsin..Gercek ataturkcude Nato Orducusu olmaz zaten ama balyozun bahanesinde tutuklananlarda Ataturkcu olmasin sayin osman pamukoglu..birseyvarki tutuklaniyorlar hiccccc olmadi ..
Kullanıcı küçük betizi
sair
Üye
Üye

İletiler: 104

İletigönderen maydonos » Prş Mar 11, 2010 6:13

Hepar benim icin bitmistir. Asla oy vermem. Iki fazla oy icin kiviranlara oy yok. O nedenle ilkesizlesip kisiliksizlesenlere oy yok.

Ayrica Turkkan cok tesekkurler, sizlerin sayesinde ancak ogrenebiliyoruz. Anlamak icin ve dogru bilgilenmek icin verdiginiz ugras cok guzel.
En son maydonos tarafından Prş Mar 11, 2010 13:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen efodi » Prş Mar 11, 2010 10:33

liboşlar,bir adama helal yürrü be, en büyük sensin abi külliyatıyla yaklaşırsa, o adam bilsinki, doğru çizgi de değildir. ılıcak liboşu, paşayı yaladı da yaladı. yiğit bulut bile pamukoğlundan daha basiretli sorular sordu bütünlüğüne baktığınız zaman, paşaların içeri alınması meşrulaştırıldı. herkes şunu bilsinki, her siyasi sistem, kendini teşkil eden argümanların, diğer siyasi sistem tarafından kullanılarak etkisizleştirilebilir. rte nin, demokrasi bizim için bir trendir, durağa gelince ineceğiz dediği gibi. demokrasinin argümanlarını kullanarak demokrasiyi değiştirmek böyle oluyor. işte, sistemi tam olarak oturtamamış, bizim gibi her yönüyle bağımlı ve geri kalmış toplumlar da, sistemi tehdit eden, onlarca alternatif sistem, faaliyet gösterir. bu yüzden birileri, mevcut sistemi korumak ve tehditlerden korumak için planlar yapmalı ve uygulamalıdır. ordu bunu yapıyor. yapması aslında meşru olmamakla beraber, demokrasiyi koruyacak hiç bir savunma mekanizması veya planı bizim siyasetimizde mevcut bulunmuyor. sivil siyasette, kimse sistemi korumakla ilgilenmiyor, herkes sistemi değiştirmeyi hedefliyor. dikkat edin gelişmiş demokrasilerde hiçbir siyasi örgütlenmenin amacı sistemi değiştirmeye meyletmez. mevcut sistem içersinde sorunlara çözüm üretirler. maalesef bizim meleketimizde , toplumu geliştirmeden demokrasiyi geliştirmeye çalışıyorlar. bunun sonucu yıkım olur, bölünme olur, yıpratma olur. tehditin farkına varalım
Kullanıcı küçük betizi
efodi
Üye
Üye

İletiler: 46

İletigönderen Deli Haydar » Prş Mar 11, 2010 13:19

Osman Paşa Tarafını belli etmiş!
Feragat-ı nefs.
İstihkar-ı hayat.
Kullanıcı küçük betizi
Deli Haydar
Meydan Delisi
Meydan Delisi

İletiler: 714

İletigönderen Sonturk » Prş Mar 11, 2010 14:54

Yuh be!

boylelikle mevcut butun siyasi partiler 5 para etmiyor. Hepsinin cigeri 5 para etmiyor, bu millet Chp ve Mhp'ye oy verecekse, akp'ye vermemek icin verecek, elimiz mahkum...
Turk,strong, stark,..., bir tesaduf mu?
Kullanıcı küçük betizi
Sonturk
Üye
Üye

İletiler: 68

İletigönderen ulusalcı » Prş Mar 11, 2010 19:42

Yigit bulut bu programi tutuklamalarin gerceklestigi gün yapmis galiba?? bence program biraz erken gerceklesmis.
Fakat Yigit Bulut'u bu sefer begendim, en azindan müdahele edip "bunlar sadece iddia" diye konuklari sürekli uyardi ve Nazli ilicak'a uyari nitelikli sorular sordu: Insanlar soruyor: Nazli hanim neden bukadar asker düsmani?
Nazli Ilicak, yandaslari yaninda olmayinca programda caresiz bir hal sergiledi bence.
Osman Pasa ise, ilkin sanki iddialara sicak bakiyormus gibi bir izlenim birakti. Bunu yadirgadim. Fakat sonra "bu islerin icinde dis gücler var" demesiyle birazcik toparladi kendini. Piysaya sürkeli bu tür Iddialar sürlürken ve onlar taze iken, biraz dikkatli konusmak gerek. Sonucta 3 senedir ortada sade iddialar var, ama sonuc yok!
Izlence icin tessekkürler.
Kullanıcı küçük betizi
ulusalcı
Üye
Üye

İletiler: 93

İletigönderen sair » Prş Mar 11, 2010 23:37

"Yigit bulut bu programi tutuklamalarin gerceklestigi gün yapmis galiba?? bence program biraz erken gerceklesmis.
Fakat Yigit Bulut'u bu sefer begendim, en azindan müdahele edip "bunlar sadece iddia" diye konuklari sürekli uyardi ve Nazli ilicak'a uyari nitelikli sorular sordu: Insanlar soruyor: Nazli hanim neden bukadar asker düsmani?
Nazli Ilicak, yandaslari yaninda olmayinca programda caresiz bir hal sergiledi bence.
Osman Pasa ise, ilkin sanki iddialara sicak bakiyormus gibi bir izlenim birakti. Bunu yadirgadim. Fakat sonra "bu islerin icinde dis gücler var" demesiyle birazcik toparladi kendini. Piysaya sürkeli bu tür Iddialar sürlürken ve onlar taze iken, biraz dikkatli konusmak gerek. Sonucta 3 senedir ortada sade iddialar var, ama sonuc yok!
Izlence icin tessekkürler."
.............................................................................................................

Ulusalci isimli arkadas bu yazdiklariniza katilamiyacagim..
1-' Yigit Bulut u bu sefer begendim en azindan mudahale edip konuklari surekli uayrdi diyorsunuz..Uyarmak zorunda..zira henuz kesinlesmemis karar asamasina gelmemis iddia halindeki mahkemelik bir konuyu iddia degilmis gibi yargilamak Haberturk kanalinin basina bela acar .hakkinda dava acma hakki elde edilir ki iste bu sebeble mudahale ediyor ..bu nedenle Yigit Bulut'un sevilecek bir yani yok
2-Osman Pamukoglu "Bu islerin icinde dis gucler var" diyerek biraz toparladi diyorsun ..
Alaka yok bence ..zira o ifadesinin devaminda Bu plan bazi guclerin isine yarar mesela komsu ulkerinisine yarar der demez.Yigit Bulut Hukumetinde isine yararmi ??Hukumet de Bu plana dahilmidir diyor..??(Dakika: 1.12 )Mitinglerde Bu hukumetin dis guclerle isbirlikci oldugunu her seferinde bangir bangir bagiran Osman Bey bir turlu hukumetin dahil oldugunu ifade edemedi..Bunun ustune Nazli Ilicak ..Osman Pamukogluna tesekkur ederek..
ve ona hitap ederek.."Hukumet yipratmak istemedi dediniz orduyu" diyor Osman Pamukoglu da , adeta tastikliyerek " Olamaz zaten sorumlu benim zaten" diyor yani hukumetin ordudan sorumlulugundan dolayi orduyu yipratmasinin soz konusu olmayacagini soyluyor..kisaca AKP sozcusu kesilmis mubarek..
Tum bunlarin sonucu Osman Pamukoglunun birseyi sona dogru toparladigi felan olmadigi gibi..daha fazla dagildigida ortadadir.. :shock:
Kullanıcı küçük betizi
sair
Üye
Üye

İletigönderen avrasya » Cum Mar 12, 2010 0:09

ABD , çıkarları nedeniyle Akepeyi iktidarda tutabilmek için elindeki her aracı kullanırken ,
art cephedeki yedeğin yedeği kuvvetlerini de ön cepheye sürmeye başladı !

Bilindiği gibi, Sözde solcu Ufuk Uras vs.ler, bir yandan solculuk oynar, diğer yandan ABD emriyle mecburi, asli görevlerini ifa ederken açığa düşünce , solda hızla form kaybedip soluğu Fetulahcı Zaman gazetesinde, ABD büyükelçiliğinin sofrası ve İngiltere kraliçesinin savaş gemisinde davetli olarak yer aldılar.

ABD nin diğer cenahlardan ortaya sürdüklerini pek çabuk harcaması da ABD nin ne kadar acelesi olduğunu ve akepenin de ne kadar sıkıştığını göstermektedir.

Akepe sıkıştıkça , ABD HIZIR larını eriştiriyor !

***Milletimize ders :her gördüğün sakallıyı deden sanma !
Kullanıcı küçük betizi
avrasya
Üye
Üye

İletiler: 279

İletigönderen sair » Cum Mar 12, 2010 6:08

Arkadaslar varmisiniz protesto mesajlari atmaya ben attim bile
mailto:genelmerkez@hakveesitlik.org.tr
Kullanıcı küçük betizi
sair
Üye
Üye

İletigönderen maydonos » Cum Mar 12, 2010 6:48

Sair degmez bence; olan oldu bir kere. Kirildi kristal vazo.

Dikkat ederseniz zaten arkadaslardan rica etmistim, Pamukoglu ile ilgili tum gelismeleri bilelim yas tahtaya basmayalim diye. Pamukoglu secimlerde gitsin sarigulle ittifak yapsin yakisir ona.
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

Sonraki

Şu dizine dön: Türkiye ve Dünya Gündemi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x