15 Temmuz AKP'nin çok işine yaramıştır. Mağduru değil, galibidir.

15 Temmuz AKP'nin çok işine yaramıştır. Mağduru değil, galibidir.

İletigönderen İlteriş Kağan » Cmt Tem 16, 2022 23:37

Bugün 16 Temmuz... AKP ile FETÖ'nün gayri meşru ilişkisinden 15 Temmuz Darbesi adıyla bir piç doğdu. İkisi de ABD doğumlu. İkisi de gayri milli. İkisi de Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı.
Aynı menzile farklı yollardan yürürken çıkar ve güç kavgasına düştüler. Kavgalarında Devlet yok. Türk Milletinin çıkarı yok.
Ergenekon, Balyoz, Casusluk gibi kumpasları FETÖ hazırladı. AKP Genel Başkanı kumpasın savcısı olduğunu söyledi. Ajan savcıya zırhlı araç verdi. Yetmedi, kişisel yargı kararlarında yapılan hatalar nedeniyle tazminat ödemesinler diye olası tazminatları devletin sırtına yükleyen yasa çıkartıldı. Yani, dendi ki;
"Rahat rahat yasaları çiğneyin. Esirlere zulmedin. Delil uydurun. İftira atın."
Şimdi ikisi de mağduriyete yatıyor. Utanma yok. İlke yok. Aslında insana dair değerleri yok.
İkisi birlikte devletin namusu olan kozmik odaya girdiler. Ordunun sırlarını çalıp, ilgili ülkelere(biri de Yunanistan) servis ettiler. Servis ettikleri bilgilerden biri de, yabancı devletlerin içinde ve terör örgütlerinin içinde görev yapan haber kaynağı istihbarat elemanlarının ismidir. Bu isimlerin hepsi(binden fazla olabilir diyen komutanlar var) kafasına sıkılarak şehit edildi. Bu durumda hem AKP, hem FETÖ yabancılar lehine ajanlık faaliyetinde bulunma suçu işlemiştir. Tarih bu ihaneti yazacaktır.
15 Temmuz AKP'nin çok işine yaramıştır. Mağduru değil, galibidir. 15 Temmuzu hedefine gitmek için fırsata çevirmiştir.
16 Temmuz AKP'nin Türk Milletine karşı işlediği darbenin eyleme geçirildiği gündür. AKP 15 Temmuzu kullanarak T.C. Devletinin rejimini değiştirmiştir.
Rejim değişeli ülke aleni biçimde yağmalanmakta, soyulmaktadır. Ülkeye verilen zarar işgal güçlerinin verebileceği zarardan daha az değildir.

Zahide UÇAR
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 2054
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Re: 15 Temmuz AKP'nin çok işine yaramıştır. Mağduru değil, galibidir.

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Sal Tem 26, 2022 20:40

Tek sözle : MUHTEŞEM.
Ünlü,cesur,üstün ve özgün yazarı çok değerli ve sevgili Zahide UÇAR'ın gerçek vatansever ve derin bilge kalbine, öpülesi zarif ve usta eline, altın gibi pak ve parlak kalemine tüm sevdikleri ve sevenleri, milyonlarca izleyicisi, okuru ve hayranı ile birlkte en uzun bir ömür boyu sağlık ve bağışıklık, huzur ve güven, esenlik ve mutluluk, utku ve umut. Seçkin ve saygın yayıncısı sevgili İlteriş KAĞAN'a da aynı duygular ve dilekler.
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 1285
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Zahide UÇAR

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x