5.Bölüm Replikleri

Forumda gereksiz, yanlışlıkla açılmış veya kilitlenmiş başlıklar buraya taşınır.

5.Bölüm Replikleri

İletigönderen Veled » Cum May 18, 2007 15:15

POLAT:halonun dökülen her damla kanı için onları kana bulicam!!

FUAT:bunlar şehrin göbeğinde bize saldırırmı?
BULUT:şehrin göbeğinde burnunu kırmadılarmı??

ABDÜLHEY:erhan ağırlık dedektörü dediğin kiloya göre hareket ediyo senin ağırlığında kedi varmı

FUAT:nereye gidiyoruz?
MEMATİ:yemeye,masa ayırttım iki kişilik

POLAT:davut tataroğlunun canı hiç acımadı.Canının acımamasının nedeni bugüne kadar beni tanımamasıdır!!...

POLAT:ben polat alemdar ailemden akıttığınız her damla kan için kanınız akıcak.Halo ölürse adamınızın ölüsünü getiririm.Halo ölürse Fuatta her gün ölüp ölüp dirilicek!!!

Sen yağmur ol ben bulut elbet buluşuruz Polat Alemdar...

POLAT:davut tataroğlunun canı hiç acımadı.Canının acımamasının nedeni bugüne kadar beni tanımamasıdır!!...

Yıldız:Naptın Rıza işini?

Yalçın:Uğurladım..

Yıldız:O işten bize pislik bulaşırsa sorumlusu sen olursun.Ona göre bulut.

Yalçın:Sen ihaledeki pisliğini temizle.Benim işime karışma.

Yıldız:O ihaleye girmeleri senin hatandı.

Yalçın:Akşam gidip adamla konuştun.Uzlaşsaydın.Akıllı ol deseydin.Akıllı ol yoksa canını yakarım deseydin.

Yıldız:Senin adamın konuşmasa diyecektim.

Yalçın:Benim adamımın pisliğini ben temizledim.Hadi seni görelim.Polatın adamını indirdim.Git uzlaş bakalım.

Yıldız:Çok büyük hata

Yalçın:Hata ihanet olmadığı sürece bence bir problem yok.

Susun ! Artik sadece ben konuşucam (polat alemdar yalçın yıldıza)

tuncay kantarcı:benim yetkim sadece sizi istenilen yere götürmek

tamer fuat şekerim : o kamera ne için size hiç bişe sölemicem
komutan : belki bizim söliceklerimiz vardır

Erhan:Ben armutu neyleyim,yemesi yasak olduktan sonra

Polat:davut tataroğlunun canı hiç acımamistir.Canının acımamasının nedeni bugüne kadar beni tanımamasıdır!!...

Polat: Fuat'in evinin guvenligi ile ilgili her$eyi bilmek istiyorum. Bu ak$am, o adam ordan alinacak.
Hüseyin: Cok sIkI güvenlik var,elektirikli tel örgüden tutunda agirlik sensiyiyonuna kadar her$ey dü$ünülmü$. Ev adeta fiziksek ve elektronik anlamda Kale gibi.
Memati: Feth edilmeyek Kale yoktur.
Hakan: Zaman alir.
Polat: Zamanimiz var, Ak$am dedim ...
Erhan: Abi adami niye aliyoruz, niye adamin kafasina sIkmIyoruz?
Abdülhey: Elini Kolunu sallayarak Fuat Tamer Tataroglunun evine giremessin, hadi girdin cikamassin, hadi ciktin sIkamassIn, hadi sIktIn birdaha Türkiyede ya$ayamassin ...
Memati: Bana Devlet mantigi ile konu$ma Abdülhey, Bu Ülkede Ba$bakan vuran di$arda geziyor ...
Hüseyin: Tek bir iz birakmadan iceri girip, iz birakmadan adami alip di$ari cikmassak i$imiz zor ...
Hakan: iki silah sesine bütün Jandarma, Emniyet oraya yigilir ...
Erhan: Devlet Refleksi yine olmazlari söylüyor. Beyler; Halo Dayi Ölüyor!
Polat: saat dokuza kadar eve girmenin bir yolunu bulun, girdiniz girdiniz, yoksa gerisi umrumda degil, BIZZAT SIKA SIKA GIRERIM ...

Erhan: Bu Duvar dibinde hicmi kedi kôpek gezmiyorda alarm calmiyor?
Abdülhey: Erhan; agirlik dedöktörü dedigin kiloya göre ayarlanir, senin kilonda kedi varmi ...
Memati: Di$ardan kessek ya elektirigi, bir trafoluk i$i var.
Abdülhey: Abi jenarötör vardir ...
Memati: Peki bu Senin Ekip iceri girince adami cikartsaya kafasina dayayip ...
Abdülhey: Abi pavyondan karimi cikartiyorlar ...
Memati: Tamam Abdülhey tamam, verme belime negatifi ...
Nevzat: Erhan; bu tellerde elektirik yoktur, gidip $u odunu atayim, gör hic bir$ey olmayacak, Milleti kandiriyorlar ...
Erhan: Nevzat haklisin, Senin gibi odunlari carpmaz, hadi git bir tutta görüyüm o telleri ...

Polat: Evde iz birakmayin Abdülhey
Abdülhey: Kizlar ne olacak
Polat: Erhan Halleder o i$i
Erhan:

Polat: Bu saatten sonra sadece ben konu$acagim, Benimle uzla$maya geldiniz, tehtitle, $antajla devam ettiniz, bunlarda yermiyormu$ gibi, Ailemden Birine Kiydiniz; Silah sIktinIz, Kan akittiniz!
Fuat: Ilk Kani Sen akittin, burnumu kirdin.
Memati: Kes Lan
Polat: Bu kaseti Davut Tatarogluna götüreceksin, ona diyeceksinki; o Benim Canimi acitti, bende onun canini acitacagim, Davut Tataroglunun ömründe cani acimami$tir, caninin acimamasinin nedeni bu güne kadar Beni tanimamaidir ...
Fuat: aahh ahhh
Polat: BEN POLAT ALEMDAR, AILEMDEN AKITTIGINIZ HER DAMLA KAN ICIN KANINIZ AKICAK, HALO ÖLÜRSE ADAMINIZIN ÖLÜSÜNÜ TESLIM EDERIM, HALO KURTULANA KADAR FUAT'TA HERGÜN ÖLÜP ÖLÜP DIRILECEK

Yıldız:Yabancı ortaklarımız Türkiyenin krize girip girmeyeceği konusunda tedirginler efendim.

Davut:Tedirgin olacak birşey yok.

Davutun kızı:Nasıl yok baba siyaset altüst.

Davut:İç ve dış dinamikler Türkiyeyi yeni bir dönüşüme hazırlıyor.O yüzden Türkiye üzerinden bir çatışma yaratılıyor.Güç ve para dengesi siyasetin belli odaklarını yönlendiriyor.Ve herkez kendi çıkar gruplarının iktidar sahibi olmasını istiyor.

Yıldız:Peki konu neden ekonomi değilde, laiklik ve demokrasi o zaman.

Davut:Çünkü Türkiye bölgenin model ülkesi.İstikrarlı, laik, demokratik kimliğiyle model olacağı için iç ve dış dinamikler Türkiyenin krize girmesini istemez.Türkiye onlar için önemliHem erken seçim, hemde cumhurbaşkanlığı seçiminde değerleri test edecekler.Bu seçimlerde demokrasi ve laiklik sanılanın aksine ayrı ayrı değil birlikte kazanacakBöylelikle hem devletin istediği olacak, hemde milletin istediği.

Davutun kızı:Çok iyimsersin baba..........

RuNsToRm:Davut tataroğlu ülkede kriz yaratıp istikrar ortamını çökermeye çalışan ve milletin özgür iradesini yansıtan demokrasiyi yoksayanlar, Türk milletiyle yüzleşip seçimlerde hesap verecektir.Halkı yok saymak çok büyük bir hatadır.Bu rezilliğe kılıf uydurmak kimsenin haddi değildir.

Yalçın Bulut: Bugün onun raconu çizildi Bedri merak etme sen.

Polat Alemdar: Yılanın başını küçükken ezmek lazım...

Julide Toros: Polat Alemdar yakışıklı, güçlü, ama adamın gücü bir yere kadar...

Ahu Toros: Daha hiç birşey belli değil...

Yalçın Bulut: Ne demek lan Fuat Bey yok!

Yalçın Yıldız: Bu yaptığınız şey son derece yanlış ve bedeli ağır Tuncay Bey. Evine girip alıkoyduğunuz adam Davut Tataroğlu'nun varisi...

Fuat Tataroğlu: Söyleyecek birşeyim yok neyi kaydedeceksiniz?

Fuat Tataroğlu: A! Aaaa!!

Yalçın Bulut: Sen yağmur ol ben bulut, elbet buluşuruz Polat Alemdar...

Polat: Halo!..

Halo: Hakkını helal et Canpolat!

devamı gelecek arkadaşlar eyvallah
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

Şu dizine dön: Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x