5. Boyut | Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü

Merdan Yanardağ, her hafta bir başka konukla Türkiye ve Dünya'nın sıcak gündemini yorumluyor

5. Boyut | Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Mar 30, 2008 1:25

Kanaltürk - 5. Boyut

Merdan Yanardağ'ın konukları Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Hikmet Çetinkaya ve İstanbul Barosu eski Başkanı Avukat Turgut Kazan

Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü

Haziran 2006 tarihli programdan kesitler: Nurettin Veren Fethullah Örgütü'nün iç yüzünü anlatıyor. Fethullah'ın kendisinden dinleyin!

Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü | 1

Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü | 2

Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü | 3

İzle

Görüntü: XviD 29.00 fps
Süre: 2 saat 56 dakika
Dosya Boyutu: 806 MB
Çözünürlük: 512x384

Resim

indirmek için tıkla:
:arrow:

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 01)

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 02)

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 03)

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 04)

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 05)

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 06)

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 07)

5. Boyut - Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü (Bölüm 08 )

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen tuba » Pzr Mar 30, 2008 2:47

Aslinda konusmanin icerigiyle dogrudan bir alakasi yok soyleyeceklerimin ama dikkatimi ceken bir seyden bahsedecegim. Eger yaniliyorsam duzeltin lutfen - saniyorum "Euroturk" Kanalturk'un Avrupa icin yayin yapan kurulusu. Gercekten yakistiramadim. Avrupa'da yasayan Avrupalilara yonelik mi yapiyorlarmis yayinlari ? O zaman dil de yabanci olsun kardesim. Ne demek "Euroturk"? Yani "AvrupaTurk" demek bu kadar mi zor? Ulusalcilikla nasil bagdasiyor bu anlayis, vallahi bir anlayan varsa bana anlatsin. Abarttigimi dusunuyorsunuz belki, ama bizler zaten bugunlere kulturumuze, dilimize, dinimize, tarihimize olan bu ozensizligimiz ve bilincsizligimiz yuzunden gelmedik mi? Herkes kendi bahcesine guzel baksaydi zamaninda bizler bugun cok farkli seyleri konusuyor olacaktik!

Dipnot: Siz de beni Turkce karakter kullanmadigim icin elestirirseniz haklisiniz! Fakat harfler dogru cikmiyor diye kullanamiyorum maalesef.
Kullanıcı küçük betizi
tuba
Üye
Üye

İletiler: 1113

İletigönderen kaye » Pzr Mar 30, 2008 3:24

Teşekkürler Türk-Kan; bazı gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya seren bir programdı; keşke sevgi kelebekleri de izleyip bir şey anlasalar..
tt78, senin söylediğini ben de düşünmüştüm daha önce, hem de sadece Kanaltürk için, sonra bu herhalde bir kalıptır dedim ama Kanaltürk kalıpları kırabilen bir kanaldır. Neden bunda ısrar eder, kendilerinin açıklaması lazımdır..
Bu arada ben hep Türkçe karakterler kullanıyorum, şimdiye kadar bir sorunla karşılaşmadım, diğer kullanıcıların yazdıklarında da öyle bir sorun göremedim şimdiye kadar..
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Mar 30, 2008 15:52

tt78, Avrupa'ya yayin yapan tüm Türk TV kanallari bunu yapiyor. Örnegin, EuroD, Eurostar, Eurotürk. Nedenini ben de bilmiyorum :?

Rica ederim :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Adsız » Pzr Mar 30, 2008 21:15

Elinize sağlık,teşekkürler.
Kullanıcı küçük betizi
Adsız
Üye
Üye

İletiler: 175

İletigönderen Ram » Pzr Mar 30, 2008 21:22

Türk-Kan, eline sağlık mirim. Söz konusu fetoşsa, gerisi teferruattır, bize izlemek düşer. :papaz:
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Prş Nis 17, 2008 14:22

Ram, mirim... :haham:

Izleme adresi yenilenmistir.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen erenay » Çrş May 07, 2008 14:45

Paylaşım için teşekkürler.
"...Mısır'da 11 yıl kaldım fakat 11 saat daha kalsaydım artık çıldırırdım. Sana halisane bir fikrimi söyleyeyim mi?
İnsanlık da Türkiye'de, milliyetçilik de Türkiye'de, müslümanlık da Türkiye'de, hürriyetçilik de Türkiye'de
Eğer varsa Allah benim ömrümden alıp Mustafa Kemal'e versin"
M. Akif Ersoy (Muhittin Nalbantoğlu'na yazılan bir mektuptan alıntı)
Kullanıcı küçük betizi
erenay
Üye
Üye

İletiler: 68

İletigönderen altinkopru » Pzr May 18, 2008 18:35

Faydalı bir izlence, teşekkürler.
Ne yazıkki reklam veren firmalara baskı yaparak Kanaltürk'ü faşistçe sindirdiler.
...Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır.
Genç, �Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir� diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Onu hapse atacaklar. Diyecek ki, �Ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.�
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği.
Kullanıcı küçük betizi
altinkopru
Üye
Üye

İletiler: 77

İletigönderen BARHANN » Pzr Tem 06, 2008 1:13

teşekkürler....
Kullanıcı küçük betizi
BARHANN
Üye
Üye

İletiler: 497

İletigönderen serserinn » Prş May 14, 2009 2:16

tuba yazdı:Aslinda konusmanin icerigiyle dogrudan bir alakasi yok soyleyeceklerimin ama dikkatimi ceken bir seyden bahsedecegim. Eger yaniliyorsam duzeltin lutfen - saniyorum "Euroturk" Kanalturk'un Avrupa icin yayin yapan kurulusu. Gercekten yakistiramadim. Avrupa'da yasayan Avrupalilara yonelik mi yapiyorlarmis yayinlari ? O zaman dil de yabanci olsun kardesim. Ne demek "Euroturk"? Yani "AvrupaTurk" demek bu kadar mi zor? Ulusalcilikla nasil bagdasiyor bu anlayis, vallahi bir anlayan varsa bana anlatsin. Abarttigimi dusunuyorsunuz belki, ama bizler zaten bugunlere kulturumuze, dilimize, dinimize, tarihimize olan bu ozensizligimiz ve bilincsizligimiz yuzunden gelmedik mi? Herkes kendi bahcesine guzel baksaydi zamaninda bizler bugun cok farkli seyleri konusuyor olacaktik!

Dipnot: Siz de beni Turkce karakter kullanmadigim icin elestirirseniz haklisiniz! Fakat harfler dogru cikmiyor diye kullanamiyorum maalesef.

tesekkurler tuba !
Kullanıcı küçük betizi
serserinn
Üye
Üye

İletiler: 8

Re: 5. Boyut | Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü

İletigönderen emanet » Pzt Ağu 09, 2010 6:11

bu güzel çalışmalar için teşekkürler
Kullanıcı küçük betizi
emanet
Üye
Üye

İletiler: 12

Re: 5. Boyut | Ergenekon Operasyonu ve Fethullah Gülen Örgütü

İletigönderen AFYONLU » Sal Kas 22, 2011 0:36

Online izleme linki çalışıyor. Teşekkür ederim...
Vur yiğidim, köpeklere sakın ola acıma
Onlar nasıl kıydı öğretmene bacıma
Zaman yaklaşıyor, vakti yakın öcüme
Köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın
Zalim Gabar, Kahpe Cudi yıkılırsa yıkılsın...
Kullanıcı küçük betizi
AFYONLU
Üye
Üye

İletiler: 52

Şu dizine dön: 5. Boyut

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x