Adana’da 13 yaşındaki Musa Mert Tığıl, okula taş attığı için uyardığı 15 yaşındaki Suriyeli N.D. tarafından sırtından bıçakla

Genel & Güncel Konular

Adana’da 13 yaşındaki Musa Mert Tığıl, okula taş attığı için uyardığı 15 yaşındaki Suriyeli N.D. tarafından sırtından bıçakla

İletigönderen İlteriş Kağan » Çrş Oca 05, 2022 15:27

Adana’da 13 yaşındaki Musa Mert Tığıl, okula taş attığı için uyardığı 15 yaşındaki Suriyeli N.D. tarafından sırtından bıçakladı.

Musa Mert Tığıl, yoğun bakıma alındı. Tedavisi süren Tığıl’ın sol akciğerinin söndüğü, hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.
Bıçaklayan Suriyeli ise serbest bırakıldı!
Resim
Resim
Resim

Kars'ta da, yine Suriyeli çocuklar Yusuf kardeşimizin gözünü oymuşlardı.
Yusuf kardeşimiz devletten zerre destek görmeden maddi zorluklar içerisinde tedavi olmaya çalışıyor...
Şu hale bakın! Erdoğan'ın kıymetli misafirleri, sözde muhacirler, Türk çocuklarının gözünü oyuyor, sırtından bıçaklıyor, Türk kızlarına tecavüzden bahsediyor, Türk insanının canlarını alıyor!
Bu ülke her türlü ekonomik, sosyal krizi gördü ama Türk'ün bu kadar ezildiği, ikinci sınıf vatandaş olarak görüldüğü bir dönemi yaşamadı.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1510
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 8 konuk

x