AK Parti ve MHP tarafından engellemişti: İBB yeni halk ekmek büfelerinin kurulmaya başlandığını duyurdu

Genel & Güncel Konular

AK Parti ve MHP tarafından engellemişti: İBB yeni halk ekmek büfelerinin kurulmaya başlandığını duyurdu

İletigönderen İlteriş Kağan » Cum Nis 02, 2021 3:13

15 aydır kurulmaları AKP ve MHP ittifakıyla engellenen halk ekmek büfeleri hakkında, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından şöyle duyurdu: "Yeni Halk Ekmek büfeleri İstanbul'un birçok noktasında kurulmaya başladı. Yoksulluk haritasına göre tespit ettiğimiz noktalarda; şehit yakınları, gazi, engelli, dul ve yetim vatandaşlarımızın işleteceği şekilde İstanbullulara en sağlıklı ve ucuz ekmeği ulaştıracağız."
Resim
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kent genelinde yeni halk ekmek büfelerinin kurulmasına başladı. İstanbul’da 60 büfenin kurulumu için harekete geçildi. Bu sayı kısa zamanda 142’ye çıkacak..

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'da çalışmaları, sosyal medya hesaplarından şöyle duyurdu: "Yeni Halk Ekmek büfeleri İstanbul'un birçok noktasında kurulmaya başladı. Yoksulluk haritasına göre tespit ettiğimiz noktalarda; şehit yakınları, gazi, engelli, dul ve yetim vatandaşlarımızın işleteceği şekilde İstanbullulara en sağlıklı ve ucuz ekmeği ulaştıracağız."

Ne olmuştu?
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), daha önce Belediye Meclisi’ne yeni İHE büfeleri kurulmasına ilişkin 2 teklif vermiş, ancak bu teklifler meclis çoğunluğuna sahip AKP-MHP temsilcileri tarafından sürüncemede bırakılmıştı.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 754
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Re: AK Parti ve MHP tarafından engellemişti: İBB yeni halk ekmek büfelerinin kurulmaya başlandığını duyurdu

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Cmt Nis 03, 2021 17:05

İnsan,halk ve vatan düşmanları tarafından çıkarılan tüm engelleri bir bir yıkan ve aşan DAHİ başkan sevgili İMAMOĞLU'na ve çalışma arkadaşlarına en yürekten tebrikler, derin saygılar, en iyi dilekler ve yeni başarılar.
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 1026
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 5 konuk

cron

x