Ankara Rüzgârı - 6 Temmuz (BALBAY'ın Gözaltı Süreci)

Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi / Mustafa BALBAY ve Gazeteci-Yazar / Emin ÇÖLAŞAN, Başkent Ankara olmak üzere ülkede gelişen olayları yorumluyor.

Ankara Rüzgârı - 6 Temmuz (BALBAY'ın Gözaltı Süreci)

İletigönderen Ram » Pzt Tem 07, 2008 13:48

Gazeteci-Yazar Emin ÇÖLAŞAN ve Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa BALBAY Başkent Ankara başta olmak üzere, Türkiye'nin nabzını tutuyor.

Kısım - I

İndir

İlişimler
Parça I
Parça II
Parça III

Kısım - II

İndir

İlişimler
Parça I
Parça II

Kısım - III

İndir

İlişimler
Parça I
Parça II
Parça III
Parça IV

Kısım - IV

İndir

İlişimler
Parça I
Parça II
Parça III
Parça IV

Şifre
guncelmeydan
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen maydonos » Pzt Tem 07, 2008 14:21

sabah kalktigimda diyecektimki degerli Ram lutfen acil ankara ruzgari programini yukleyebilirmisiniz actim ve karsimda gorunce cok sevindim cok ama cok tesekkurler.sagol var ol..sagliklikla kal..bol sanslar
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen bjk58 » Pzt Tem 07, 2008 16:36

araştırmalarım sonucu bu sabah siteyi buldum.sonra ne zaman yüklenecek diye 6 temmuz programını bekliyodum..saolun yüklenmiş.elinize sağlık...
Kullanıcı küçük betizi
bjk58
Üye
Üye

İletiler: 1

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Tem 07, 2008 19:27

Ram, eline saglik mirim. Dün sabah uydu yine azizlik yapti. Görüntü ve ses seyredemeyecek kadar kötü idi. Aksam tekrarini izleme firsatim oldu. :)

Jandarma Genel Komutanligi'nda yapilan bir görüsmenin görüntü kaydinin savci Öz'e kim tarafildan servis edildigini merak etmekteyim. Görüsmede hic bir yasadisilik yok elbette. Fakat bu görüntü kaydinin Türk Silahli Kuvvetleri'ni nasil "terkettigini" bilmek Türk milletinin hakkidir. Sorusturma kapsaminda mi savciya verildi, yoksa....?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

ŞİFRE???

İletigönderen eros714 » Pzt Tem 07, 2008 20:04

Bunların winrar şifresi ne?
Kullanıcı küçük betizi
eros714
Uzaklaştırıldı

İletiler: 121

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Tem 07, 2008 20:10

eros714, guncelmeydan'i deneyiniz!
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen receylan » Pzt Tem 07, 2008 23:16

bir kale yıkılsa da kaledir...gübre yığınları ise ne denli yükselirse yükselsin yine gübre...gübrelerden ve çıkarttıkları pis kokulardan kurtulacağız...yakındır...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen NighT_WatcH » Sal Tem 08, 2008 18:53

Emeğine sağlık ... Her inişin bir de çıkışı vardır :!:
Kullanıcı küçük betizi
NighT_WatcH
Üye
Üye

İletiler: 47

İletigönderen wadpro » Sal Tem 08, 2008 22:50

geçen haftaki siyaset meydanını bekliyorum ama eklenmeyecek galiba?
sümüklü fettoş tartşmasını kaçırdım!
Kullanıcı küçük betizi
wadpro
Üye
Üye

İletiler: 18

İletigönderen sevdayelleri » Çrş Tem 09, 2008 3:20

Bu mükemmel paylasim icin sonsuz tesekkürlerimi sunarim.
Ne günlere kaldik ey gazi hünkar... Esek vezir oldu, katir mühürdar...
Kullanıcı küçük betizi
sevdayelleri
Üye
Üye

İletiler: 100

Ankara Rüzgarı 13 Temmuz

İletigönderen eros714 » Pzt Tem 14, 2008 13:33

Bu hafta (13 Temmuz Pazar) da var mıydı bu program bilmiyorum, izleyemedim ama varsa ekleyebilir misiniz?
Kullanıcı küçük betizi
eros714
Uzaklaştırıldı

İletiler: 121

İletigönderen BARHANN » Prş Tem 17, 2008 14:58

teşekkürler...
Kullanıcı küçük betizi
BARHANN
Üye
Üye

İletiler: 497

İletigönderen lozan 2005 » Cum Kas 14, 2008 23:08

Tesekkürler
Yikilsin Agalik
Yasasin Cumhuriyet
Kullanıcı küçük betizi
lozan 2005
Üye
Üye

İletiler: 716

İletigönderen yasar12b » Pzt Şub 02, 2009 3:59

tesekkür ederim
Kullanıcı küçük betizi
yasar12b
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen İlteriş » Prş Mar 05, 2009 10:15

Arkadaslar, Mustafa Balbay yeniden gozaltina alinmis:-(

MUSTAFA BALBAY GÖZALTINDA
ERGENEKON SAVCISININ TALİMATIYLA GÖZALTINA ALINDI. ANKARA'DAN İSTANBUL'A GETİRİLİYOR
Ergenekon soruşturması kapsamında daha önce gözaltına alınıp tutuklanması istemiyle sevk edildiği mahkemece serbest bırakılan Cumhuriyet gazetesi Ankara temsilcisi Mustafa Balbay, 8 ay aradan sonra Ankara'da bir kez daha gözaltına alındı. Soruşturmayı yürüten Ergenekon savcısının talimatı üzerine gözaltına alınan Mustafa Balbay İstanbul'a getiriliyor. Bu arada, Ergenekon davası kapsamında gerçekleştirilen Karargah Evleri soruşturmasında gözaltına alınan Neriman Aydın'ın da tekrar gözaltına alındığı öğrenildi.

Kaynak
"Temel ilke, Türk milletinin haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşamasıdır. Bu ilke, ancak tam istiklâle sahip olmakla gerçekleştirilebilir"

Mustafa Kemal Ataturk
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

Sonraki

Şu dizine dön: Ankara Rüzgârı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x