Aşı ile damarlarımıza zerkedilecek çip 32 GB’mış

Genel & Güncel Konular

Aşı ile damarlarımıza zerkedilecek çip 32 GB’mış

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzt Ara 07, 2020 1:56

Aşı ile damarlarımıza zerkedilecek çip 32 GB’mış . Çok kısıtlı özellikler ile gelecekmiş. Mesela merdiven çıkarken sakız çiğneyebilme özelliği için bile aylık 19.90$ ödememiz gerekiyormuş, diğer işe yarar şeylerin ücretini siz düşünün artık. Hatta tüm özellikler satın alma garantili olduğu için almadığımız her özellik için de yılsonunda ödeme yapacakmışız, ödeme yapmayanların yeme içme konuşma yürüme gibi standart özellikleri de kapatılacakmış

Ne kadar aptal insan var. Bilim insanı gibi nutuk atıyorlar.
Facebook ve wp gruplarında paylaşılan şeylere inanacak kadar cahil olmayın artık.
Neyse aşının içinde çip var sizi robot yapacaklar, siz buna inanmaya devam edin. cahilliğiyle övünen halka ne yapsan boş..
OTlara çip takmak için kim uğraşır ki? Çipe harcadıkları paraya yazık. Zaten koyun gibiler, söylenen her şeye inanıyorlar.

uzun süreli bir kapanma olmadığı sürece pandemi 2021 in sonunda falan bitmez 3-5 sene uğraşırız .
Pandeminin bitişi nerden bakarsan bak en az 2022 de biter.

Şu an tek yapacağım şey dikkat etmek virüse karşı. Komplo teorisi üretmeye gerek yok
Resim

Bizdeki İki Ayaklı OTlara Komplo teorileri Anlatan şarlatanların çoğu ABD vatandaşı İngiliz Vatandaşı olması.
Komplo teorilerine gelince, görünen o ki en kolayı budur; çünkü riski ve zahmeti yoktur. Bunun için alçak olmak da, yanınıza birkaç alçağı toplamak da gerekmez.sonra sanal alemde mebzul miktarda mevcut, beyinleri komplo teorileriyle turşuya dönmüş komplo Beyinler bulursunuz. Mesela, Üçüncü sınıf bile olamayacak komplo teorileri neredeyse 'resmî ideoloji Cahil halkın!..

Komplo teorisi üretmeye çok meraklı köy kahvesinde pişti yada batak oynayan adam(!)" La oğlum 54 tane müslüman ülke zaten pisliğin içinde yüzmekte kafasına bomba yağmakta açlık sefalet içinde sürünmekte Ama başındaki adamlar lüks içinde dolar balyası içinde yaşamaktalar Bunca ülke neden bu durumda heç düşündünmü başındaki yöneticiler yüzünden. Hakikatle ilgilenmeyen toplumlarda görülen klasik hastalık. komplo teorisi hastalığı. genel olarak geri kalmış milletlerde görülen, özelde ise bilhassa ortadoğu coğrafyasında çok yaygın olan hastalık. dünyaya dair bilgisi çok az olan kişiler komplo teorilerine tutunarak kendilerinin birçok olaya hakim olduğuna, üst düzey bilgiyle donanmış olduklarına kendilerini inandırıyorlar. en boktan fikirlerin en ateşli savunucularına bakarsanız bunların genelde cahil cühela olduklarını görürsünüz.

Ön şart. cahillik zaten sosu. Türkiye'de biçilmiş kaftan tabi şartlara bakınca. hiçbir vasfı olmayan tipler TV kanallarına ağız ishali olmuşcasına çıkıp kendi hayal dünyalarını gerçekmiş gibi anlatıyor. bakıyorsunuz hep aynı kasa tipler OTlara hoş gelecek biz aslında süperiz ama yükselmemize izin vermiyorlar havasında ucuz kahve muhabbetti. OT halka yalan sıçmak dışında hiçbir numaraları yok. komplo teorileri eskiden insanları tarikatlara çekmek için uygulanan, kişiyi hedef olarak belirleyen ve ardından hedef kişinin dış dünyayla bağlantısını giderek kopartan taktiklere benziyor.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 792
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x