'Atatürkçüler Yenildi' Okurlarını Bilgilendirme... / Yılmaz DİKBAŞ

'Atatürkçüler Yenildi' Okurlarını Bilgilendirme... / Yılmaz DİKBAŞ

İletigönderen NİLGÜN BAŞTUĞ » Çrş Şub 27, 2013 13:00

Atatürkçüler Yenildi Okurlarını Bilgilendirme..

Eylül 2012 tarihinde yayımlanan “ATATÜRKÇÜLER YENİLDİ” adlı kitabımda CHP PM Üyesi ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu’nun Mason olduğunu yazmış ve kitabın 498. sayfasında Bülent Kuşoğlu’nun şu sözlerine yer vermiştim:

“Tekke ve zaviyeler yeniden açılsın.

Bugün mühendis, doktor gibi çağdaş bilimleri bitirmiş insanların gidip bu tür kurumlarda (yani Tekke ve Zaviyelerde) mürit olarak bulunmaları gerekmektedir.”

Bülent Kuşoğlu, kendisi hakkında “gerçeğe aykırı, düşünce ve ifade özgürlüğünün sınırlarını aşan isnatlarla” kişilik haklarına saldırdığımı ileri sürerek T.C. İstanbul Başsavcılığı’na hakkımda suç duyurusunda bulundu.

15 Ocak 2013 tarihinde T.C. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nda “şüpheli” sıfatıyla sözlü ve yazılı ifadem alındı.

CHP Milletvekili Bülent Kuşoğlu’nun yazılı şikâyetini ve benim sözlü ve yazılı savunmamı değerlendiren T.C. İstanbul Başsavcılığı 6 Şubat 2013 günü şu kararı verdiğini, her iki tarafa da iadeli-taahhütlü mektupla bildirdi:

“Şüpheli Hakkında Kamu Adına Kovuşturmaya Yer Olmadığına Dair Karar Verilmiştir.”

Bu bilgiyi tüm “Atatürkçüler Yenildi” yi okuyanlara iletmeyi bir görev sayıyorum.

Kararın yazılı metnini isteyen okuyucularıma hemen yollayabileceğimi de sözlerime ekliyorum.

Vurgulamak istiyorum:

“Atatürkçüler Yenildi” adlı kitabımda vermiş olduğum bilgilerin tamamı, diğer tüm kitaplarımda olduğu gibi, çok sağlam belgelere ve kaynaklara dayanmaktadır.

Saygılarımla...

Yılmaz DİKBAŞ
27 Şubat 2013
dikbas@kalinka.com.tr
http://www.kalinka.com.tr
http://www.dikbas.tv
Ben yaşayabilmek için, kesin olarak bağımsız bir ulusun evladı kalmalıyım. Bu yüzden ulusal bağımsızlık bence bir hayat sorunudur.
Ya istiklal, ya ölüm!
Kullanıcı küçük betizi
NİLGÜN BAŞTUĞ
GM Yazarları
GM Yazarları

İletiler: 694

Şu dizine dön: Yılmaz DİKBAŞ

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x