Avatar ve İmza Değiştirmek

Forum ile alakalı kullanım bilgileri...

Avatar ve İmza Değiştirmek

İletigönderen Panzehir » Prş Ağu 23, 2007 20:06
1] İlk önce profilinize tıklayın. Profilinize gitmek için burayı tıklayınız.
2] Avatarınızı değiştirmek istiyorsanız profili tıkladığınızda sayfanın hemen altında size seçenekler sunulmakta, onlardan birini seçebilmeniz mümkün.

> Bilgisayarınızdan avatar yollayabilirsiniz. " Göz at " butonunu tıklayarak bilgisayarınızda bulunan ve kullanmak istediğiniz resmi seçtikten sonra " Gönder " butonuna tıkladığınızda avatarınız değişmiş olacaktır.

Resim


> Başka bir sitenin adresinden avatar gönderebilirsiniz, Avatar'ın olduğu sitenin URL'sini girin, bu mesaj panosuna kopyalanacaktır. Ancak avatarınız reklam içerikli olduğu takdirde üyeliğiniz uyarılmadan silinir. ( Forum reklamı vs.. )

Resim

> Son seçenek olarak da http://www.imageshack.us adresine giderek, oradan bir resim yükletip, kopyaladığınız linki " Başka bir siteden Avatar bağlantısı verin " kısmına yapıştırın. " Gönder " butonuna tıkladığınıda avatarınız değişmiş olacaktır.
Resim3] İmza değiştirmek için ise; http://www.imageshack.us adresinden kopyaladığınız linki " İmza " yazan kısma kodları arasına gelecek şekilde yapıştırın.
Not: Resim yüklemesini bilmiyorsanız, tıklayın.
Not 2: Avatar için linki yapıştırırken kodlarını kullanmıyoruz. Bu kodları imza bölümüzde kullanabiliriz.Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İletiler: 3483
Kayıt: Pzr Şub 18, 2007 20:02

Şu dizine dön: Forum Kullanımı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x