Avrasya Seçeneği - 28 Eylül 2009

Programda, Türkiye'nin 60 yıllık NATO üyeliği ile Batı emperyalizminin denetim ve kontrol altına alınmasına bir seçenek olarak 'Avrasya Seçeneği' tartışılıyor

Avrasya Seçeneği - 28 Eylül 2009

İletigönderen Türk-Kan » Sal Ara 22, 2009 2:10

Ulusal Kanal - Avrasya Seçeneği

[img]http://ulusalkanal.com.tr/images/programlar/sm_avrasya2.jpg[/img]

Doğu'dan şimdi doğacak güneşe bakınız.. Bugün doğan güneşi nasıl görüyorsam yarın Asya ve Afrika'daki bütün esir ve mazlum milletlerin hürriyet ve istiklallerine kavuşacaklarını da öylece görüyorum.

M. Kemal Atatürk

Programda, Türkiye'nin 60 yıllık NATO üyeliği ile Batı emperyalizminin denetim ve kontrol altına alınmasına bir seçenek olarak 'Avrasya Seçeneği' tartışılıyor. Krizle boğuşan, çürüyen ve çökmekte olan Batı sistemine Türkiye mecbur ve mahkum değildir.

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 'İstiklal-i Tam' ilkesini rehber alan program, emperyalizmin baskı ve parçalanma tehdidi altında bulunan Avrasya coğrafyasıyla yakın işbirliği politikalarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Semih KORAY ve Devlet Planlama Teşkilatı eski uzmanı Halûk DURAL


Ermeni açılımı ve sıfır problem politikası


>> İndir <<
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Re: Avrasya Seçeneği - 28 Eylül 2009

İletigönderen Alpar » Sal Ara 22, 2009 7:26

Sayın Türk-Kan,
Güncel Meydan' i ve dolayısıyla sizin yaptığınız paylaşımları da uzun süredir takip etmekteyim.
Siz bir vatanseversiniz, ben de. Umarım birgün tanışabiliriz. Şu an, gecenin bir vakti "Avrasya Seçeneğı - 28 Eylül 2009" adlı paylaşımınızı seyretmekteyim.
Şimdilik sadece teşekkürlerimi sunuyorum ama bundan böyle GM' a yorumlarımla da katılacağım.
Sağlıcakla kalınız.
Kullanıcı küçük betizi
Alpar
Üye
Üye
 
İletiler: 3
Kayıt: Sal Ara 22, 2009 6:48


Şu dizine dön: Avrasya Seçeneği

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

cron

x