Az kalsın canından oluyordu... A101'den aldığı peynirin içinden çıkanı görünce isyan etti

Genel & Güncel Konular

Az kalsın canından oluyordu... A101'den aldığı peynirin içinden çıkanı görünce isyan etti

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzr Kas 29, 2020 1:20

Marketlerden satın alınan gıda ürünlerinde son zamanlarda sıklıkla çıkan yabancı cisimler, denetleme eksikliğini gündeme getirdi. A101'den peynir alan bir vatandaş, peynirin içinden çıkan metal parçasını görünce şaşkına döndü. Yaşadıklarını Ekşi Sözlük'te paylaşan vatandaş A101'e ve denetimsizliğe isyan etti.
Resim
A101'den peynir alan bir vatandaş, peynirin içinden çıkan metal parçasını görünce şaşkına döndü. Vatandaşın yaşadıklarını Ekşi Sözlük'te dile getirmesinin ardından, gıda ürünlerindeki denetleme eksikliği gündeme geldi.

Ekşi Sözlük'te kullanıcı adı "rawr" olan bir vatandaş, A101'den aldığı peynirden çıkan metali paylaştı.

"Bildiğiniz metal talaşına benzer sivri ve sert bir cisim kaşarın içinde kalmış. rendelerken fark ettim, çatır çutur ses gelmese belki de yiyip yutacaktım." diyen kullanıcı "nasıl şartlarda üretim yaptıklarını hayal edemiyorum" diyerek isyan etti.

"Siz siz olun, bu tarz dandik kaşar alırken iki kere düşünün. Böyle adı sanı saçma olan markalardan uzak durun, boğazınıza metal parça saplanabilir anlamazsınız." diyen kullanıcı, kendisine inanmayanlara da sitem etti.

"İnanmayıp "ya bırak bu ucuz numaraları" tarzında yazan arkadaşlara diyecek bir şey bulamıyorum, siz gidip aynı yerlerden alışveriş yapmaya devam edin madem, ne diyeyim. Hastanelik olunca aklınıza gelirim belki." sözleriyle sitemini dile getiren kullanıcı, ürünün ambalajını ve markasını da teşhir etti.
Resim
Resim
Resim
Resim
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 792
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x