Bakan Koç'tan inanılmaz gaf

Genel & Güncel Konular

Bakan Koç'tan inanılmaz gaf

İletigönderen alp » Çrş Nis 04, 2007 17:05

Bakan Koç'tan inanılmaz gaf

Türkçedeki Bozulma ve Yabancılaşmanın Araştırılması, Türkçenin Korunması ve Etkin Kullanımı İçin Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan TBMM Araştırma Komisyonu, Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'u dinledi. Bakan Koç burada vekillerin sorularını yanıtladı.

BUNDAN DA ANLAM ÇIKARACAKLARSA YUH OLSUN

Atilla Koç bir soru üzerine, İstanbul veya bir başka ilde yeni bir dinler bahçesi oluşturma projeleri olmadığını söyledi. Strasbourg'da 72 cami ve mescit olduğunu anımsatan Koç, ''Alanya'da 20 bin Alman var onların da dinlerini şey ediyim...'' dedi.

Bu sırada AK Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, araya girerek bu sözlerin yanlış anlaşılabileceğini söylemesi üzerine Bakan Koç, ''Almanların dinlerini yaşamalarını'' kastettiğini belirterek, ''Bundan da anlam çıkaracaklarsa yuh olsun'' diye konuştu.


Lütfen kaynak belirtelim...nurdi
Kullanıcı küçük betizi
alp
Üye
Üye
 
İletiler: 335
Kayıt: Sal Nis 03, 2007 18:33

İletigönderen Ram » Çrş Nis 04, 2007 17:07

pae, haber için teşekkürler.

Bizim K.O.Ç., her halde Türkçe bozukluklarına kendi örnek vermek istemiş. Yoksa ne gafı, ne lafı, haşa kültür evliyasıdır kendileri. :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Nis 04, 2007 21:59

Ram, küfürün kültüründen bahseden sey ettigim K.O.C. degil mi bu? :) bunlarin agzini yikamayi birak, 95 derecede kaynatsan yine temizleyemezsin. ahlaksiz herifler :evil:

pae, haber icin tesekkürler.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

İletigönderen SOKRATES » Çrş Nis 04, 2007 22:11

Ak parti,pak parti,sağa sola yangından mal kaçıran parti.
Değişenler,değişerek gelişenler,geliştikçe rezilleşenler.
KÜREK VAR MI KÜREK? :mrgreen:
"Ey millet! Allah birdir, Şanı, büyüktür. Allah�ın selameti, atifeti ve hayrı üzerinize olsun. Peygamberimiz Efendimiz Hazretleri, Cenab-ı Hak tarafından insanlara dini hakikatleri tebliğe memur ve resul olmuştur. Koyduğu esas kanunlar cümlemizce malumdur ki Kur�ani azimüşşandaki husustur. İnsanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir, temel dindir. Çünkü dinimiz akla mantığa hakikate tamamen uyuyor.ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
SOKRATES
Üye
Üye
 
İletiler: 346
Kayıt: Çrş Nis 04, 2007 20:59


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 7 konuk

x