Bekleme Odası 28.11.08 | AB'nin 2008 İlerleme Raporu

Gürbüz Evren*in hazırlayıp sunduğu Bekleme Odası

Bekleme Odası 28.11.08 | AB'nin 2008 İlerleme Raporu

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Ara 06, 2008 23:00

.
.

Kanal B - Bekleme Odası

Gürbüz Evren'in hazırlayıp sunduğu, Bekleme Odası programı’nda bu hafta:

Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Füsun ARSAVA,

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çınar ÖZEN,

Avukat Selim SARIİBRAHİMOĞLU

AB'nin 2008 Türkiye İlerleme Raporu'nun bilinmeyen yanları

İzle: (Şifre: guncelmeydan)

Görüntü: XviD 29.00fps
Süre: 1 saat 45 dakika
Dosya Boyutu: 376 MB
Çözünürlük: 512x384

[img]http://img184.imageshack.us/img184/2447/resimlb1.jpg[/img]

İndir:
:arrow:

Bekleme Odası 28.11.08 | 2008 AB İlerleme Raporu (Kısım 1)

Bekleme Odası 28.11.08 | 2008 AB İlerleme Raporu (Kısım 2)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen karamustafa » Pzr Ara 07, 2008 13:24

Arkadasim ilk önce emegin icin tesekkürler yaliniz izlenemiyor bi bakarsan tesekkür ederim.
Kullanıcı küçük betizi
karamustafa
Üye
Üye

İletiler: 55

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Ara 07, 2008 13:34

karamustafa, google sakasi :twisted: Görüntüyü silmis, Allah'tan bu kez tüm hesabi silmemisler. Yeniden yükleniyor......
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Ara 07, 2008 14:45

Görüntü yenilenmistir.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

Şu dizine dön: Bekleme Odası

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x