Benzin, motorin ve LPG’ye yeni zam…

Genel & Güncel Konular

Benzin, motorin ve LPG’ye yeni zam…

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzt Ara 20, 2021 15:06

Merkez Bankası'nın faiz düşürme politikası ile dolar kuru yükselişe girdi, rekor üstüne rekor kırdı. Dolardaki yükseliş diğer kalemlere zam olarak yansıdı. Doların yükselmesi en fazla akaryakıt fiyatlarını etkiledi. Akaryakıtta günlük zam dönemi başladı. Benzin, motorin ve LPG’ye yeni zamlar geliyor...
Resim
Dolardaki yukarı yönlü sert artış benzin, motorin ve LPG’de (otogaz) günlük zamları da beraberinde getirdi. Bu gece benzine 62 kuruş, motorine 54, LPG’ye de 57 kuruş zam bekleniyor. En son Cuma günü benzine 69 kuruş, motorine 1 lira 14 kuruş ve LPG'ye 70 kuruş zam yapılmıştı.

Bu gece gelecek zamla birlikte benzin ve motorin 13 TL’ye koşarken, LPG’nin litresi 10 TL’ye dayanacak.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1348
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 5 konuk

x