Bölücüler "Hocalı Katliamını Anma Paneli"ni Sabote

Genel & Güncel Konular

Bölücüler "Hocalı Katliamını Anma Paneli"ni Sabote

İletigönderen Ram » Prş Şub 28, 2008 16:15

Ankara Üniversitesi Siyâsal Fakültesi'nde düzenlenen, Hocalı Soykırımı'nı Anma Paneli'ni basan bölücüler, "Hepimiz Kürdüz, Hepimiz Ermeniyiz" diye slogan attı...

TUSAM Başkan Vekili Ali KÜLEBİ, ART Anahaber Bülteni'nde olayı yorumluyor...


Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Efe » Prş Şub 28, 2008 16:36

Yazık! Böyle insanların olması utanç verici, yapılan bir katliamı savunuyorlar sonrada ırkçılar diye laf ediyorlar. Boyunlarına tasma takmaya meraklı itler. Panele katılan öğrenciler iyi sabretmişler. İşin birde diğer tarafı Ankara'da ki bir üniversitede bunu yapabilecek cesareti nerden buluyorlar?

damnant quod non intelligunt...
Kullanıcı küçük betizi
Efe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İletiler: 1508
Kayıt: Cmt Şub 17, 2007 22:58

İletigönderen Ram » Prş Şub 28, 2008 16:52

EfE, söylesek tesiri yok, sussak gönül razı değil... Ne güzel söylemiş Fuzûlî...

Yahu geleceğin siyasileri, bürokratları, yöneticileri buradan çıkacak. Üstelik Ankara Siyâsal, adeta bir marka. Kaldıki şehir de Başkent Ankara. Bu cüreti, memleketi bu hale getirenlerden aldıkları kesin de, asıl merak ettiğim bu üniversitenin dekanı, rektörü şusu-busu ne halt etmektedir¿? Bunlar iki gün sonra "Bij Serok Apo" yazan tişörtler ile, terör örgütünün paçavralarıyla aynı şeyleri yapmayacaklar mı¿? Bunlar, yarın okullarını bitirdiklerinde, vekil-bakan-başbakan ve hatta cumhur olamazlar mı¿?

Bu tür yaratıklar tepemi attırıyor. Heyhat!
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Panzehir » Prş Şub 28, 2008 19:22

Orasının Ankara Siyasal olması kafi. Ama benim anlamadığım Azeriler neden sessiz kaldı? Normalde Azeriler böyle bir tepki vermezdi ama diyorum ya işte, orası Ankara Siyasal. :idea: Kusura bakmayın ama oranın dekanı izin vermese onlar böyle birşey yapamazlar, isteseler önlemini alırlardı. Bu öğrenci tayfası tamamen kukla! Başlarındaki dekan da dahil...

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
 
İletiler: 3483
Kayıt: Pzr Şub 18, 2007 20:02

İletigönderen shadow39 » Prş Şub 28, 2008 22:00

hey yavrum be kendi ulkemizde yerden yere vuruluyoruz
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye
 
İletiler: 2230
Kayıt: Cmt Mar 03, 2007 20:27

İletigönderen precisearc » Cum Mar 28, 2008 5:00

bu sacma sapan eyleme girismis olan kisiler kameralarla kayıt altına alınmıs, dava acilsin!
Kullanıcı küçük betizi
precisearc
Üye
Üye
 
İletiler: 26
Kayıt: Pzr Mar 02, 2008 5:54

bu memleket sahibsizmi

İletigönderen turkbey2008 » Çrş Ağu 27, 2008 15:25

ankara ülkemizin kalbi ve bu şerefsiz köpek ermeni dölleri bu hareketi yapıyorlarsa bu memleketi yönettiğini zannedenler acaba bu duruma ne diyorlar,bu ülkenin bir içişleri bakanı var o nerede sormak lazım acaba ne düşünüyor,bu şerefsizlerin kafasını orada kopartacaksın ne demek sabretmek neyin sabrı kardeşim.
Kullanıcı küçük betizi
turkbey2008
Üye
Üye
 
İletiler: 1
Kayıt: Pzt Ağu 25, 2008 18:13

İletigönderen taironas » Pzr Eki 26, 2008 16:13

Yazıklar olsun vallahi daha yeni seyrettim ve okudum olanları ,

Eğer bir ülkede bir gençlik bu tür hainlere ses çıkaramayacak kadar acz içindeyse bunlar mezun olduktan sonra bu ülkeye nasıl hizmet edecekler ?

Yarın Şehitlerimizede bu tür bir grup slogan atarsa bunada mı susacaklar , ha Hocalı ha Türkiye yahu vurdumduymaz topluluk her ikisinde de AKAN KAN TÜRK KANI be , bana ne Ermeniden , PKK itlerinden daha ne için yaşıyorsun Onurunu, Gururunu kollayamayacaksan , Orada sana vur kır diyen yok , ancak sus pus otur izle diyen de yok sen de bağır sende slogan at salon dışına çıkart bu mahlukları ,

Ben Ermeni değilim BEN türküm , ancak hepimiz ERMENİYİZ diyen garabetler bu salonda yada Şişlide toplananlar allah korkunuz yok mu ? düşünme yeteniğiniz yokmu ? Sıkıysa gidip Ermenistanda Hepimiz TÜRKÜZ diye gerçeği bağırsanıza bakın size neler yapıyorlar tıpkı hocalıdaki gibi gözlerinizi oyup, kulaklarınız kesip deriniz ve kafaderinizi yüzüp nasıl vahşice öldürüyorlar , Be allahtan korkmazlar ASALA 23 diplomatımızı, çocuklarını ve Eşlerini katlederken hangi ERMENİ çıktı burada Türkiyede veya Ermenistanda HEPİMİZ TÜRKÜZ diye tepki koydu

Açın gözlerinizi ve neye hizmet ettiğinizi anlayın artık yazıklar olsun bu ülkenin 3.000.000 Şehidi (Tarblusgarp, Balkanlar, Sarıkamış, Yemen, Çanakkale, Kurtuluş Savaşı ve PKK ile mücadelede ) sizler böyle vicdansızca haykırın diye canlarını vermedi , eğer bu şehitlere , eğer bu bayrağa , eğer bu vatana, eğer bu TÜRK ULUSUNA, saygın yoksa defol git Ermenistanda rahat rahat haykır , benim bu ülke için şehit olmuş 2 canım kanım dedelerim var ve her evde nerdeyse 1 şehit var biz Şehit Ecdadları ile var olan bir ULUSUZ ..sen kendini bizden görmüyorsan , bu ülkeyi Vatan görmüyorsan daha ne burada yaşıyorsun ?????????????????????????????????????

Ama suç sizde değil bu ülkede onlarca kanun varken , onlarca manevi şahsiyete hakareti koruyan kanun varken bunları uygulamakla yükümleler susarsa işte meydan bunlara kalır , gençlik ve umuduz dediğimiz o salondakilere ne demeli inşallah onlarda pişman olmuştur vicdanları sızlamıştır ,,,,,,Kendi ülkelerinin salonunda hakarete uğrayıp yutan bir gençlik var ise yazık ve eyvahlar olsun Vatan kimlere kalacak diye korkmamak mümkün değil ,

nerede 1980 öncesi duyarlı gençlik ? nerede bazı bu vurdumduymaz gençlik ? Takımın için hertürlü savunmayı, Manitan için her türlü savunmayı, yaparsın ama Vatan evlatları ve soydaşlarına saldıran hainlere karşı susarsın bravo Ayakta alkışlıyorum buna susanları ..

Onlar Anayasal hak diyerek bize saldırıyorsa sizde Aynı ANAYASAL HAKLA demokratik tepki koysanıza kardeşim ???? size saldırın vurun kırın demiyoruz ki ama Sağır dilsiz oturmayın

Sizler ve görevini yapmayanlar sayesinde artık PKK ve Onun itleri her KALKIŞMA denemesinde artık TÜRK BAYRAKLARINI indiriyor yakıyor eskiden korkarlardı ama baktılarki bu uyuşmuş , korkmuş, sinmiş, vurdumduymaz halk ne yapsalar susuyor Şimdi ULUSAL NAMUSUMUZU yani BAYRAĞIMIZI kirletmeye , parçalamaya başladılar

Helal olsun DEMOKRASİ ABD ve AB ile gelecek körlere

1.500.000 Sivil Müslüman Kırıldı = Alın size Soykırımın AĞ BABASI
125.000 MÜSLÜMAN KADINA TECAVÜZ EDİLDİ = Alın size bazı sahte Dinciler sus pus yüreğiniz yetiyorsa Türban için savaştığınız kadar ABD ye tepki koysanıza TVlerde haykırsanıza Müslüman Kızlarımızın Namusu kirletiliyor diye ?
38.000 Erkek Çocuguna tecavüz edilmiş (yorum yazmıyacağım kendimi tutamam yoksa)
25 ile 40 bin arası Çocuk kacırılmış (Satılmak, seks kölesi yapılmak yada Organ mafyasınca) Nerede Bu Demokrasi aşıkları varsa Yüreğin konuşsana ??

Açın bakın (UNCHR, UNICEF, UN ve IRAK , TURKMEN CEPHESİ raporlarına azcık duyarlı olan herkes google da bulur bu dehşet tabloyu)

ABD ve AB demokrasi tellalığı yapan garabetlerin bizlere reva gördüğü DEMOKRASİ işte bu IRAK demokrasisidir isteyen varsa alsın tepe tepe kulansın ben istemiyorum

Saygılar
TÜRKİ CUMHURİYETLERİ DEMEYELİM : TÜRK CUMHURİYETLERİ DİYELİM

ORTA ASYA DEMEYELİM : TÜRKİSTAN DİYELİM
Kullanıcı küçük betizi
taironas
Üye
Üye
 
İletiler: 142
Kayıt: Pzt Nis 28, 2008 3:21
Konum: TÜRKİSTAN

İletigönderen dervishizir » Pzt Şub 16, 2009 1:06

Yahu orda yıkıverirsin kardeşim bunları saldırıp saldırmama kendini tutma diye bir şey olurmu hayrretler içinde kaldım, bunun böyle bir olayın içine girilmiş adamlar kellyi almış koltuk altına ozaman o kelleyi alacaksın efendim ne demektir bu yahu. imkansız bir eziyettir bu bunu hazmetmeye çalışmak adamı bozar arkadaş bir daha kendine gelemezsin. Şaşırdım tusam başkanımız bunun ardını bırakamaz bırakmamalıdır madem böyle sakin bitirildi sağduyulu olundu ardını görmeliyiz mutlaka başkanım.
Kullanıcı küçük betizi
dervishizir
Üye
Üye
 
İletiler: 144
Kayıt: Sal Ağu 19, 2008 1:40

İletigönderen efodi » Çrş Nis 15, 2009 9:06

arkadaşlar bu adamlar anarşist olarak nitelendirilen gruplar sanırım. dünya görüşleri herhangi bir ırkı değeri veya kazanımı savunmak değil, toptan herşeyi reddetmek. yani nereye çekersen oraya gider bunlar:) bu tarz insanlar başka toplumlarda da var konuşmya değmezler. o yüzden konuşup ta kendimizi yormayalım. iyi bir örgütçü iseniz, bu adamlara istediğiniz sloganı attırırsınız. bu adamları bugün burda gördük, yarın da ermeni soykırımı panellerinin birinde hepimiz türküz diye bağırırken görürseniz şaşırmayın:)
Kullanıcı küçük betizi
efodi
Üye
Üye
 
İletiler: 46
Kayıt: Pzt Oca 12, 2009 9:16

İletigönderen |Kuralsız| » Cmt May 23, 2009 8:24

Ee ne yapsın adamlar karşılık verecek olsalar hemen 'Faşist' damgası yiyorlar.

Devlet düşmanı Vatan Hayini ş..zler her istediğini konuşur, basın-medya bunu normal bir şeymiş gibi gösterir.Ama onlara tepki gösteren milliyetçi-vatansever kişiler her fırsatta Irkçılıkla-Faşistlikle suçlanıp yerden yere vurulur.

Paylaşım için tşk.
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye
 
İletiler: 2244
Kayıt: Pzr Şub 25, 2007 13:25
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen yesevi » Cmt Haz 06, 2009 23:03

Pek de ilginç olmayan bir hadise,

üniversitelerdeki provokasyonların arttığı son günlerde bilinen bir gerçek. bölücü tayfası komünistlerle çok rahat birleşebiliyor her konuda.

hadi diyelim hocalıyı anmaya karşısınız, salonu bastınız, gençleri tehditle dışarı çıkarttınız, panele gelenleri kovdunuz...

ermeni katillerin yaptığı bir soykırım anmasında, "hepimiz ermeniyiz" sloganı ne anlama gelir?

aleni biçimde tehdittir, bu panele katılanları gözümüz kırpmadan öldürürüz tehtididir. hocalıdaki gibi benzin döker yakarız tehtididir.

yazık memleketime, yazık milletime...
Kullanıcı küçük betizi
yesevi
Üye
Üye
 
İletiler: 1
Kayıt: Cmt Haz 06, 2009 22:49


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x