Bölüm Kuralları

Genel & Güncel Konular

Bölüm Kuralları

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Tem 25, 2007 12:19

Genel & Güncel Bölümüne (ve alt bölümlerine) Başlık Açarken Dikkat Ediniz:

1- Bölüm ve alt bölümlerinde kaynak gösterme zorunluluğu vardır. Kaynak, haberin linki (internet adresi) olmak zorundadır. İnternet adres verilemiyorsa, kaynak ismi ve tarihi verilmek zorundadır. Kendi görüşlerimizi, daha önce açılmış ilgili başlıklarda paylaşalım. Tamamen kendimize ait yazılarımızı ise ''Makaleler' 'bölümünde paylaşalım.

2- Aynı konu ile ilgili yeni gelişme ve farklı yorumlar için yeni başlıklar açmayıp, daha önce açılmış başlıklara ekleyerek, başlık kirliliği yaratmaktan kaçınalım.

3- Üst üste, üçten fazla başlık açılmayacak. Yeni başlık için, 40 dakika beklenecek. Aksi taktirde, başlıklarınız silinecektir.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x