Borsanasiloynanir.co Güncel Hisse Yorumları ve Analizleri Sayfalarını Yayınladı!

Bilim, teknoloji ve genel ağ (internet) hakkında her türlü yazıyı burada paylaşabilirsiniz. Alt bölümler şunlardır: Uzay, Küresel Isınma / Ekoloji, Bilim ve Toplum, Tutum (Ekonomi)

Borsanasiloynanir.co Güncel Hisse Yorumları ve Analizleri Sayfalarını Yayınladı!

İletigönderen gunceakay » Sal Kas 28, 2017 11:32

Türkiye’de borsa bilgisi veren siteler arasında belki de en kalitelisi olan Borsanasiloynanir.co, 2013 yılının Eylül ayından bu yana yayın yapmaktadır. Borsa, VİOP ve Forex piyasaları hakkında faydalı bilgileri okurları ile paylaşmaktadır. Bizler de Borsanasiloynanir1.com incelemesi ile sizlere siteden bahsetmiştik. Daha sonra isimlerinde küçük değişiklikler yaparak yollarına bu şekilde gitme kararı aldılar. Ama hizmet politikaları hala en kaliteli içeriği sunma yönünde.

Yayın hayatına başladığı ilk günden beri kendini geliştirerek yoluna devam eden Borsanasiloynanir.co, şimdi de güncel hisse senedi yorumları ve analizleri paylaşmaya başladı. Türkiye’nin önde gelen aracı kurumları ve bankaları tarafından yapılan hisse senedi yorumlarını, yatırımcılarına tek bir sayfa üzerinden sunmaktadır.

Şimdi bu sayfaların birkaç tanesine göz atalım:

Borsanasiloynanir.co Türk Hava Yolları Hisse Yorumları Sayfası

Resim

Dünyanın en iyi hava yolları şirketlerinden olan THY, hisse performansı ile de beğenilmektedir. Birçok yatırımcının gözde hissesi olarak portföyünde yer almaktadır. Şirketin güçlü yapısı ve finansal performansı da hisseleri cazip hale getirmektedir. Borsanasiloynanir.co ise THYAO hisse senetleri için yapılan uzman yorumlarını düzenli olarak bir araya getirmekte ve okurlarına sunmaktadır.

Uzman ve analistler önemli gelişmelerle birlikte Türk Hava Yolları hisselerini incelemektedir. Buna dair yorumlarını ise günlük raporlar halinde sunmaktadır. Aynı zamanda KAP’a düşen haberler de bu raporlara dahildir. Borsanasiloynanir.co’nun verdiği hizmet ise bütün THY yorumlarını ve analizlerini toplayarak bir araya getirmektir.

Borsanasiloynanir.co Aselsan Hisse Yorumları Sayfası

Resim

Türk Silahlı Kuvvetleri için haberleşme cihazı üreten ve geliştiren Aselsan, hisse performansı ile en çok tercih edilen hisseler arasında yer almaktadır. Şirketin % 15,3 oranında hissesi borsada işlem görmektedir ve bu kısım yatırımcıların büyük ilgisi ile karşılaşmaktadır. Dünyanın en iyi savunma sanayi şirketleri arasında yer alan Aselsan, geliştirdiği teknolojiler ve Ar-Ge faaliyetleri ile beğeni kazanmıştır.

Borsanasiloynanir.co Aselsan hisse senetleri için yapılan yorumları, analizleri ve güncel tahminleri, bir araya getirmektedir. Tüm haber ve yorumları tek bir sayfadan takip etme imkanı sunarak, yatırımcının işini kolaylaştırmaktadır.

Borsanasiloynanir.co Emlak Konut GYO Hisse Yorumları Sayfası

Resim

Sektöründe lider konumunda olan Emlak Konut GYO, hisse senedi performansı ile beğenilen şirketlerdendir. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan şirketin ana hissedarı TOKİ‘dir ve bunun artısını yaşamaktadır. Finansal verileri ile de her daim göz önünde olan Emlak Konut, satışlardan elde ettiği karlar ve yaptığı yatırımlar ile gelecek vadeden şirketlerdendir.

Borsanasiloynanir.co aracılığıyla EKGYO hisse senedi yorumları ve analizleri ile okurlarına hizmet vermektedir. Günlük olarak uzmanlardan alınan yorumları, tek bir sayfada yayınlamakta ve önemli gelişmeleri paylaşmaktadır.

Borsanasiloynanir.co Ereğli Demir Çelik Hisse Yorumları Sayfası

Resim

Türkiye hisse senedi piyasasının efsane isimlerinden olan Ereğli Demir Çelik, borsada yatırım yapmaya karar veren hemen herkesin aklından bir kere geçmektedir. Borsa İstanbul’da A Grubu’nda işlem görmektedir. Güçlü sermayesi ve köklü yapısı ile yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Finansal verileri ile de göz dolduran EREGL hisseleri, hem uzun vadede hem de kısa vadede yatırımcısına kar getirmektedir.

Borsanasiloynanir.co aracılığıyla Ereğli Demir Çelik hisse senedi yorum ve analizleri tek bir sayfadan takip edilebilmektedir. Günlük uzman tahminlerini, okurları için bir araya getirmekte ve önemli gelişmeler sonucunda yapılan yorumları paylaşmaktadır.

Borsa yatırımcıları için son derece iyi bir hizmet olan hisse yorumları, tahmin edeceğiniz gibi yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu yorumlardan faydalanarak, kendinize daha geniş bir bakış açısı kazandırmanız gerekmektedir. Eğer sadece uzmanların yorumları ile işlem yapacak olursanız hata payınız artar. Yapmanız gereken yorumlardan gerekli bilgileri almak ve kendi yorumlarınıza dahil etmektir. Borsanasiloynanir.co ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yazı Kaynağı
Kullanıcı küçük betizi
gunceakay
Üye
Üye
 
İletiler: 22
Kayıt: Pzt Kas 20, 2017 18:33

Şu dizine dön: Bilim ve Teknoloji

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x