Bu milletin geleceğine yapılan ihanetin farkına varmayanların vay hallerine.

Genel & Güncel Konular

Bu milletin geleceğine yapılan ihanetin farkına varmayanların vay hallerine.

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzt Oca 03, 2022 16:55

Bu Rum artığı kadının ağzıyla Fetullah’ı yerlere göklere sığdıramayanlar yine bunların ağzıyla Uğur Mumcu gibilerin ölümüne neden olmuş.. orduya yapılan kumpasın da ortağı olmuşlardır .. o süreçte yaşanan acıların şahidiyim..
Bu milletin geleceğine yapılan ihanetin farkına varmayanların vay hallerine.
Siyasal İslam'ın iktidara geldiği veya siyasi Figüran olduğu ülkelerin hepsinde Kan göz yaşı var ve Siyasal İslamcılar kendi ülkelerini zayıflatarak emperyalizm işgali ile sonlandırır..
Siyasal islamcılar her şeyin kendi etraflarında döndüğünü, bütün hayatın kendilerine kurulmuş bir komplo olduğunu vehmettikleri için komplo teorilerinden çabuk etkileniyorlar. Bu insanlar grup içi dayanışmayı arttırmak için sürekli düşman imgeleri yaratır ve hep o öfkeyle yaşar. Düşmanlaştıracakları bir şey bulamazlarsa çeşit çeşit mezheplere bölünüp birbirlerini yerler.Bu toplum tarikat ve cemaatlerin gerçek yüzünü Görmek istiyorsa önce Afganistan'a baksın.!

Resim
Resim
- Prof.Dr.Erol Güngör diyor ki;
“İslâmcılık şimdiye kadar hep hâkim milliyete karşı hoşnutsuzluğunu doğrudan doğruya belirtemeyen etnik azınlıkların ideolojisi olmuştur. Bunların amacı İslâm ülkeleri arasında birlik sağlamaktan ziyade yaşadıkları ülkede milliyetçi politikayı etkisizleştirmektir."
Bu azınlıklar "ayrılıkçı bir politika" takip edecek kadar kalabalık ve güçlü olduklarını hissettikleri an, kendi istikametlerinde bir milliyetçilik hareketi açıklamaktan hiç geri kalmazlar; böyle bir güce erişemedikleri müddetçe "İslâm davasının şampiyonu" olarak görünürler.

- Hüseyin Nihâl ATSIZ diyor ki;
"Bugün Türkiye'de Türklüğe ve dolayısı ile Türk bayrağına düşman üç zümre vardır: Moskofçular, kürtçüler ve siyasi ümmetçiler.''

- Necdet Sevinç diyor ki;
Milliyetsiz-İslamcılar tarafından kuşatılan kirli siyasetin zaafı yüzünden devşirmenin "virüslü kanı" Türk Devletini çürütmektedir.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 1348
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 4 konuk

x