Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ama gene yasaklı. Bu sefer bahaneleri hazır, virüs…

Genel & Güncel Konular

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ama gene yasaklı. Bu sefer bahaneleri hazır, virüs…

İletigönderen İlteriş Kağan » Cum Nis 23, 2021 17:36

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ama gene yasaklı. Bu sefer bahaneleri hazır, virüs…

“Tarikat Şeyhi”nin cenazesi dopdolu, İçişleri Bakanı ön safta. AKP Parti Kongreleri yanak yanağa ama 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yasak… Eskiden bayram günlerinde kiminin kulağı ağrırdı, kiminin burnu… Artık bahane üretmeye gerek duymuyorlar. Cumhur(!) ittifakının başkanları Anıtkabire teşrif buyurmadılar..

Bir milleti millet yapan önemli değerler vardır. Milleti tasada, kıvançta birleştiren ortak değerler. Milli bayramlar da bu değerlerin en başında gelen vazgeçilmezlerimizdir. Milli bayramlarımız Türk Milletini diri tutar. Hafıza tazeler. Geçmişi unutursa, başına gelecekleri yeniden hatırlatır. Atalarıyla gurur duyar. Vatanına sahip çıkma bilinci gelişir. Yani;
Milletin bağışıklık sistemini daima güçlü kılar. Ulusal egemenlik ve bağımsızlık duygularını diri tutar.

Milli Bayramları yasaklayarak bu harcı kırmak isteyenler, Türk Milletine dünü unutturarak BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ çökertiyorlar. Bu ters operasyonların sonucunda millet Ege Adalarımızın YUNANİSTAN’A HİBE EDİLMESİNİ SEYREDİYOR.
Bu sahte Osmanlıcılara bir hatırlatma yapalım:
Sırplar;
1389 Kosova Meydan Muharebesi’nden sonra savaş alanını gezen Sultan Murad’ı Sırp Miloş Obiliç’in sırtından bıçakladığı günü hala kutluyor. Bir kahramanlık günü olarak kutluyor. Yani, 632 yıl önce kendileri için zafer kabul ettikleri bir günü hala kutluyor. Sahi, bizim Osmanlıcılar Anadolu’yu kurutunca Sırbistan’dan et almışlardı değil mi?

Kosova’nın başkenti Priştine çevresinde bir Sırp Belediyesi Graçanitsa’ya Miloş Obiliç’in heykelini dikti. Çünkü halka moral vermek için her milletin kahramanlıklara ihtiyacı vardır. O nedenle tarihlerine sahip çıkarlar.

Türk Milletinin tarihi kahramanlıklarla doludur. Yakın tarihimizden her gün kutlanacak bir kahramanlık öyküsü çıkar.
AKP Türk Milletinin kahramanlıklarından o kadar rahatsız ki, Kurtuluş Savaşı ve Kurtuluş savaşının Lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saldırmayı ilke(!) haline getirdiler. Bizler Atatürk üzerinden asıl saldırının Türk Milletine yapıldığını biliyoruz. Bu ırkçı faşist saldırıya tabii ki teslim olmayacağız! Kimliğimize, vatanımıza sahip çıkacağız!

Kendi etnik kimliklerini ve Türk Milletine olan düşmanlıklarını din pelerini ile daha uzun bir süre örtemeyecekler.
Türklere Türklerin milli destanı olan Ergenekon üzerinden saldırıp kumpas kuranların kumpasını elbet parçalayacak, bütün milli bayramlarımızı coşkuyla kutlayacağız!
Bugün kısıtlayarak kutlayabildiğimiz 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Zahide UÇAR (23 Nisan 2021)
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 882
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x