C Plânı - 15 Mart / Erdal SARIZEYBEK

Gazeteci-Yazar / Ekonomist Ahmet YILMAZ soruyor, birbirinden değerli konuklar yanıtlıyor. Kültür-Sanat-Politika için, bir C Plânı arayanlar için...

C Plânı - 15 Mart / Erdal SARIZEYBEK

İletigönderen Ram » Cmt Mar 22, 2008 11:33

Gazeteci-Yazar / Ekonomist Ahmet YILMAZ soruyor, birbirinden değerli konuklar yanıtlıyor. Kültür-Sanat-Politika için, bir C Plânı arayanlar için...

Konuk: TUSAM İç Güvenlik ve Terör Danışmanı / Emekli Jandarma Albay ~ Erdal SARIZEYBEK

Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen soydan » Cmt Mar 22, 2008 12:09

RAM sagolasin.
ya sasirdigim sey, pamukoglu pasamizdan hic ses seda yok, noguldu ona?
slm
soydan
Kullanıcı küçük betizi
soydan
Üye
Üye

İletiler: 75

İletigönderen miroglu » Pzr Mar 23, 2008 14:11

hocam program full mu yoksa bir kısmımı?

lanet olasıca kota var ondan soruyorum.Kusura bakmayın..
Kullanıcı küçük betizi
miroglu
Üye
Üye

İletiler: 18

İletigönderen Ram » Pzr Mar 23, 2008 15:29

miroglu, yarım yayınladığımız program yoktur. Teknik nedenlerden dolayı görüntü eksikse, bunu zaten belirtiriz.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen miroglu » Pzr Mar 23, 2008 21:56

yok hocam yarımmı maiyetinde demedim.viddler dakine bakarken yazdım bunu bi karısıklık oldu sanırım...bazı video paylasım siteleri dosya basına kota koydugu için sordum..

kusura bakmayın
Kullanıcı küçük betizi
miroglu
Üye
Üye

İletigönderen miroglu » Çrş Mar 26, 2008 21:14

aga c planının avi olarak viddlerden indirme linki var.Ben firefox tan videodownloader ilede indirebiliyorum fakat flv olarak iniyor...

viddlerden avi olarak indirebilmek için viddler'a üyemi olmamıza lazım.buton filan bulamıyorumda...

kolay gelsin..
Kullanıcı küçük betizi
miroglu
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Pzt May 12, 2008 4:43

İzleme adresi yenilenmiştir.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

Şu dizine dön: C Plânı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x