Ceviz Kabuğu'nu dövünerek izliyorum

Aydıncıkların özürlü kampanyasına karşı bir kampanya ve verdiğimiz tepkiler!

Özür erdemdir, yalnız

İletigönderen esmer0007 » Cmt Ara 20, 2008 11:56

Kin de erdemdir, koyun değiliz ki güdülüp kesilelim. Bu özürcüler koyuna kurban olsunlar, inek inek bu yalakar, inekler kasabın bıçağını bile yalarlar.

Forumda tamami büyük harflerden olusan basliklar ve iletiler göndermek kurallara aykiridir, lütfen dikkate aliniz.
Kullanıcı küçük betizi
esmer0007
Üye
Üye

İletiler: 3

İletigönderen bozkurtlar diyari » Cmt Ara 20, 2008 12:43

Arkadaslar, bence bu bir sürec.
Bu sürec Irak'in isgaliyle baslayan ve devaminda telaferde askerlerimizin basina cuval gecirilmeler
daglica katliami
Irak'in kuzeyinde kurulan sözde kürtistan, yapilan askeri harekatin zamansiz bitmesi
bunlari ve bu buna benzer olaylari alt alta toplarsak cikan sonuc bizim recep tayibin'de es baskanligina soyunan büyük orta dogu projesi.
Arkadaslar,ben bu aydin denilen yada imza atan ucuz halk kahramanlarimiza kizmiyorum.
Ben diyorumki benim basimdaki adam gül vede recep hicazeti aldiklari yer bellidir.
Sonuc olarak Türk Milletinin altini oymaga calisiyorlar.Bunlarin hic biri tesadüf olaylar degildir.
Cumhurbaskani mevkindeki birisi basi cekip futbolu bahaneler ederek basi cekmesi asil kinanmasi gereken budur.
Bunu zamaninda cok yapan oldu aydin gecinen, sanatci olamamis insanlar, liboslar dönek politikacilar benim milletime bu olaylari yapmistir.
Sonuc olarak TÜRK ulusu bir secim yapmasi gerekiyor.Ya bu isleri sineye cekerek sonunda bir kurtulus savasinin bile göze alacak yada su ne oldugu belirsiz aydinlari dönek politiyacilari vede su eline sazi alan iki türküyü söylemeyi marifet sayan ucuz sanatcilardan kurtulacaklar.
Bizleri yönetemeyen yöneticiler sucludur!
Bunlar bizlere yanlis yönetimlerin mirasidir.
Ben benim basimdakilerden utaniyorum.
Bunun gibi olaylar bizleri sasirtmamaya basladi cünkü devami gelecek bu ne ilk nede son olacak gibi gözüküyor.Yazikar olsun bizleri yönetemeyen beceriksiz yöneticilere.
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen Çetin Taş » Cmt Ara 20, 2008 14:11

Muhammed,haklısın,söylemek istediklerimizi söyleyemeyen insanlar ne yazık ki programda konuklardı.Ve bu yüzden her içim içimi yediğinde bir eposta attım.Saat 1 buçuğa kadar uykusuzluğa dayanabildim çünkü sabah erkenden işe gitmem gerekiyordu.Ben yattıktan sonra sanırım en az bir sorumu sormuş Hulki Cevizoğlu.Bir arkadaşım sabah mesaj attı,ilk ondan öğrendim.Şimdi de Muhammet ve Türkan'dan öğreniyorum.Rica ederim siz sağolun.Muhammed'in yazdığından anladığım kadarıyla merhum Artin Penik ile ilgili sorumu okumuş Hulki.Doğru muyum arkadaşlar?Beni de bilgilendirsenize.

Hulki Cevizoğlu'nun yeterince etkili konuşmadığını düşünen arkadaşlar,Hulki Cevizoğlu'nun tarzı alışıla gelmiş tarzlardan çok farklı.En aykırı görüşü bile sonuna kadar dinleyip,karşı taraftakinin en sonunda ''beni konuşturmadılar,kendimi ifade etmeme izin vermediler''savunma silahını kesinlikle geçersiz kılmaya yönelik bir tarzı var.Programı da uzun olduğu için konuşmacıların anlattıklarına dair bol bol not alıyor ve böylece uzun bir süre vereceği cevaplar ve soracağı sorular konusunda düşünme imkanı buluyor.Son bölümde de o programın başından beri ukalalık yapan aykırı görüşteki insanı ya da insanları mat edici sorularla yamultuyor.Akşam ki programı sonuna kadar izlemedim ama yazdıklarınızı okuduğum kadarıyla son bölümde yüce ATATÜRK'ün sözleri ile bir yamultma işlemi daha yapmış.Hulki Cevizoğlu'nun bir kere tartışırken sinirlenmesini beklemeyin.Tıpkı Kemal Kılıçdaroğlu gibi sinirleri alınmış bir kişidir.Bu bence önemli bir avantajıdır.Çünkü bir İ.Melih'in,bir ismi lazım değil PKK savunucusunun,bir Doğu Ergil'in karşısında konuşurken sinirlerin alınmış olmasını tercih etmek gereken çok anlar oluyor.

Ben bir yenilik yapılması gerektiğini düşünüyorum.Programa genç bir mühendisin de katılıp meselelere bir mühendis gözüyle yaklaşmasının da isabetli olacağını düşünüyorum.Çünkü Hulki tek başına kapsamlı bir tartışmada bence bazen sorması gereken soruları ya da yakalanmış ipuçlarını değerlendiremiyor.
Ama her şeye rağmen televizyonlardaki en iyi ve en gerçekçi tartışma programıdır CEVİZ KABUĞU.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen Ram » Cmt Ara 20, 2008 14:53

Çetin,

Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen maydonos » Cmt Ara 20, 2008 15:11

kisa ve oz bizim bir sozumuz var imam ossurursa cemaaat artik devamini herkes biliyor..basimizdakileri def etmezssek daha cok havanda su doveriz...yillardir ancak konusuyoruz..erol manisali yillardir dikkatle takip ediyorum ayni seyleri anlatiyor.hic degismedi.yalniz onun disindaki karsi muhalefet nasil isledi ise durumumuz ve gelinien kotu durum ortada...bu gidisle yarin bize savas acan tum ulkeler bize soy kirim yapildi diye zirlamaya baslayacaklar.o zaman bu susan sukur sozcugunu agzindan birakmayan milletin durumunu hep birlikte gorecegiz...
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen bozkurtlar diyari » Cmt Ara 20, 2008 15:43

Bence bu olay 24 Nisanda Obamanin Amerikadaki ermeni diasporaya hitaben bir konusma yapacakmis.
Bu öyle gösteriyorki bazi aydin gecinen karanlik insanlar bu tarihe kadar 300 bin imzaya ulasmak istiyorlar.
Obama diyecektirki bakin TÜRKIYEde bazi (aydinlar)yaninizdadir bakin su bildiriye birde su imzalara.
Iste o zaman anlasilacakki bu olayin basimiza nasil bir bir felaket acacagini.Türk Ulusu bu tarihi beklemeden
derhal bir kamu olusturup tepkisini dünya nezninde göstermelidir.Buna bizler avrupadan amerikadaki Türkler ve digerleri.
Oyunu biz bozmazsak bu oyun bana biraz bizi bozcak gibi geliyor.
Zaten basimiza ne geldiyse sabir vede beklemekten gelmistir.
Kaybedecek zaman yoktur.
TÜRK GENÇLİĞİNİN ANDI !!!

EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !!!

Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Kullanıcı küçük betizi
bozkurtlar diyari
Üye
Üye

İletiler: 570

İletigönderen maydonos » Cmt Ara 20, 2008 23:43

bence turkiyeyi paylastilar bu multi emperyalistler..bizim milletide fitnos tarikati yonetecek ayni osmanli doneminde oldugu gibi bu tarikat mensuplarina vatandas muamelsi bizede evrese yollari gozukuyor..herkese kolay gelsin...
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen Çetin Taş » Pzr Ara 21, 2008 19:16

Muhammed kardeşim teşekkür ederim.Doğu Ergil'i anlayamıyanlardanım galiba ama olsun 8)
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen Projecteur » Pzr Ara 21, 2008 21:15

Su programi yukleyin bir an once ne olur! Her dakika siteye bakiyorum yuklenmis mi diye :)
Kullanıcı küçük betizi
Projecteur
Üye
Üye

İletiler: 60

İletigönderen Ram » Pzr Ara 21, 2008 21:45

Çetin,

Örümcekler sarmış dört bir yanımız'
Örmüşler ağları kalmışız yalnız
Biz onları hiç anlayamayız
Haini anlamak zaten mantıksız

Beraber ördüler bu pis ağları
Beraber kaptılar köşe başları
Onları biz hiç anlamasak da
Haini anlamak zaten mantıksız

Projecteur, biraz zaman alacak, sıradakiler çok. Fakat indirme adreslerini yüklemeden yarına yüklerim indirmeden izleyecek olanlar izlesin diye.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Önceki

Şu dizine dön: Özürlü Kampanya ve Tepkiler!

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x