CFR Çankaya Köşkü'nde

Council on Foreign Relations

CFR Çankaya Köşkü'nde

İletigönderen Güncel Meydan » Cmt Kas 19, 2011 18:52

CFR Çankaya Köşkü'nde...

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Dış İlişkiler Konseyi (Council on Foreign Relations) heyetini Çankaya Köşkü’nde kabul etti.

www.youtube.com Video from : www.youtube.com


Dış İlişkiler Konseyi heyetinde ABD eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albright, Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Stephen Hadley, Konsey’in kıdemli araştırmacısı Steven A. Cook ve araştırmacılar Anne Schmemann, Alexander Brock, Kristen Lewis ve Fariba Yassee yer aldı.

Resim

Resim

Resim


http://www.tccb.gov.tr/haberler/170/81277/dis-iliskiler-konseyi-heyeti-cankaya-koskunde.html
Kullanıcı küçük betizi
Güncel Meydan
Üye
Üye
 
İletiler: 584
Kayıt: Pzr Eki 12, 2008 23:12

Re: CFR Çankaya Köşkü'nde

İletigönderen Güncel Meydan » Cmt Kas 19, 2011 18:53

Çankaya Köşkü’nde esrarengiz buluşma

CIA ajanı Abramowitz’in yönettiği sözde düşünce kuruluşu CFR heyeti, Gül ile kapalı kapılar ardında görüştü.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya’da ABD’nin en büyük sivil (!) kuruluşu “Council on Foreign Relations” (Dış İlişkiler Komisyonu) üyeleriyle içeriği de açıklanmayan bir toplantı yaptı.

Erdoğan ve Gül’ü keşfetmişti
Onursal Başkanlığı’nı Soros’un yaptığı CFR, dünya siyasetini yönlendirme amacında. CFR’nin önemli ismi Abramowitz, Erdoğan ve Gül’ü AKP’nin lideri olarak keşfeden isim olarak biliniyor.

Çankaya’da kapalı kapılar ardında görüşme
Cumhurbaşkanı Gül, Abramowitz’in akıl hocalığını yaptığı, Soros’un üyesi olduğu CFR heyetiyle Köşk’te basına kapalı bir görüşme yaptı.

Haber: Salim Yavaşoğlu
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, “Council on Foreign Relations-Dış İlişkiler Konseyi” heyetini kabul etti. Çankaya Köşkü’ndeki kabul, basına kapalı gerçekleştirildi. Köşk’ten, görüşmenin içeriğiyle ilgili herhangi bir bilgi verilmezken, toplantıya CFR üyelerinden hangi isimlerin katıldığı da açıklığa kavuşmadı.

CFR nedir?
ABD’deki “Council on Foreign Relations-Dış İlişkiler Konseyi CFR’nin beyninin Morton Abramowitz olduğu biliniyor. Gizli Dünya Devleti’nin en önemli organlarından biri olduğu iddia edilen CFR, Yuvarlak Masa teorisine göre şekillendirilmiş organizasyonların da eskilerinden. Illuminati şebekesi ise Tapınak Şövalyeleri’nin Ortaçağda ortaya çıkardıkları bir tür siyonizm hareketi. CFR, 21 Temmuz 1921’de New York’ta kuruldu. Kuruluşunda Walter Lippmann’ın önemli rolü oldu. Foreign Affairs adlı ünlü dergi bu örgütün yayın organı. CFR, bu dergi vasıtasıyla dünya kamuoyu üzerinde politik yönlendirme yapmaya çalışıyor. Görünüşte CFR’nin çalışmalarının pek gizli olmadığı ileri sürülüyor. Gerçekte ise diğer Gizli Dünya Devleti organları gibi son derece gizli çalışıyor. CFR’nin bugün finans, iletişim, akademi, istihbarat, teknoloji alanlarında en etkin konumlarda bulunan 3500 civarında üyesinin olduğu sanılıyor. Darbe sponsoru George Soros da CFR üyesi. CFR üyelerinin birçokları aynı zamanda Bilderberg ve/veya SBS üyesi. CFR’nin Türkiye’den de üyeleri mevcut.

Erdoğan’ı keşfetmişti
Siyonizm’in Türkiye ve Orta Doğu stratejisti Morton Abramowitz ABD’nin Ankara Büyükelçisi olduğu dönemde Erdoğan’ı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamında ziyaret etmişti. Abramowitz’in, “Siz İstanbul’u yönetip yıldızınızı parlatabildiğinize göre, Türkiye için de çok şey yapabilirsiniz!..” sözleri basında yer almıştı. Abramowitz’in Gül’e de, “Tayyip Erdoğan’ın önünü açmak gerekiyor. Ama siyasi yasağı kalkmazsa, başkan sen olursun” dediği kamuoyuna yansımıştı.


YENİÇAĞ, 18 Kasım 2011


ABDullah Gül'ün 2 Sayfa 9 Maddelik Gizli Anlaşması: :arrow: http://www.guncelmeydan.com/pano/abdullah-gul-un-2-sayfa-9-maddelik-gizli-anlasmasi-t17959.html#p103813
Kullanıcı küçük betizi
Güncel Meydan
Üye
Üye
 
İletiler: 584
Kayıt: Pzr Eki 12, 2008 23:12

Re: CFR Çankaya Köşkü'nde

İletigönderen Deli Haydar » Pzt Kas 21, 2011 0:35

Kurbanı olduğum Allah doğru yolundan ayırmasın.
Feragat-ı nefs.
İstihkar-ı hayat.
Kullanıcı küçük betizi
Deli Haydar
Meydan Delisi
Meydan Delisi
 
İletiler: 714
Kayıt: Çrş Eki 14, 2009 11:21


Şu dizine dön: CFR

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x