Cin çıkarmada dayaklı ölüm (Video)

Genel & Güncel Konular

Cin çıkarmada dayaklı ölüm (Video)

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Şub 24, 2007 14:54

Cin çıkarmada dayaklı ölüm

Adana'da Doktor Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören 24 yaşındaki Emrah Kaya, burada hastalara uyuşturucu verilmesi ve dayak atılması görüntülerinin televizyonda ve gazetelerde yer almasından sonra ailesince alınarak, cinci hocaya teslim edildi.

Kaya Ailesi, içinde ’cin’ bulunduğu söylenen zihinsel engelli kızları Emrah'ı, ’hoca’ olarak tanınan 45 yaşındaki Abdullah Yeşiltepe ile bir odaya kapattı. Talihsiz Emrah, 2 gün kaldığı bu odadaki ’cin çıkarma seansında’ yaşımını yitirirken, cinci Abdullah Yeşiltepe tutuklandı. Antakya'ya bağlı Harbiye Beldesi'ndeki Hürriyet Mahallesi'nde oturan 55 yaşındaki Mehmet Kaya, iddiaya göre Doktor Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yaşanan olayların ardından yaklaşık 3 senedir burada tedavi gören kızını 20 Şubat'ta alarak Hatay'daki evlerine götürdü. Kızlarının sağlığına kavuşması için her denileni yapan Kaya Ailesi, tavsiye üzerine ’hoca’ olduğu söylenen Abdullah Yeşiltepe'ye başvurdu.

’Cinci hoca’ olarak bilinen Yeşiltepe ile Emrah, 3 gün önce evlerindeki bir odaya kapatıldı ve hocanın ’cin çıkarma seansları’ başladı. Emrah Kaya, 2 gün aynı odada kaldığı Yeşiltepe'nin önceki günkü seansında yaşamını yitirdi.

Olaya el koyan savcılığın yaptığı incelemede genç kızın vücudunda dayak izlerine rastlandı. Olayın ardından yakalanan Yeşiltepe çıkarıldığı mahkemece ’kasten adam öldürmek’ suçlamasıyla tutuklandı. Emrah Kaya'nın cesedi Adana Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından Harbiye Şıh Yusuf Mezarlığı'nda toprağa verildi.

"HOCA" HAPÇIYMIŞ

Tutuklanan ’Cinci Hoca’ Abdullah Yeşiltepe'nin, Suudi Arabistan'a captagon adlı uyuşturucu hap götürmek isterken yakalanıp bir süre cezaevinde yattığı ortaya çıktı. Cezaevinde Kuran okumayı öğrenen Yeşiltepe, tahliyesinden sonra da ’Ben şıh oldum’ diyerek muska yazmaya başladı. Hürriyet Mahallesi'ndeki evinde sık sık muska yazdırmaya gelenleri ağırlayan Yeşiltepe, bir yıldan bu yana da ’cin çıkarma’ seansları düzenlemeye başladı.

Kaynak

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Çetin Taş » Pzr Şub 25, 2007 0:15

Bu adamın da üstünde tepinmeli ve içindeki cinleri çıkarmalı.Ben bu işi yaparım şahsen.100 kg ağırlığım var ve sanırım cinleri çıkarmaya yeter.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 7 konuk

x