Dolandırıldık...Haçlı Seferleri Eş Başkanı, İsrail'in Düşmanı Suriye'yi Parçalayan, Atatürkçü Askerleri Hapse Atan Savcı,....

Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler hakkındaki fikirleriniz, yayınladığımız izlencelerin bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan.

Dolandırıldık...Haçlı Seferleri Eş Başkanı, İsrail'in Düşmanı Suriye'yi Parçalayan, Atatürkçü Askerleri Hapse Atan Savcı,....

İletigönderen MİLLİ KURT ATILIMI ! » Cmt Mar 02, 2024 6:27

Demokrasiyi suistimal ederim, toplumu bölerim, kutuplaştırırım, dini sömürürüm, dincileri desteklerim, tarikatleri çoştururum, Atatürk düsmanlığı yaparım, çalarım çırparım cebimi doldururum, çevremi zengin ederim halkı fakirleştiririm, CIA ve Amerika yalakalağı yaparım, Amerika'nın çıkarları için Türkiye'yi mahveden trilyonlarca dolar zarara uğratan politikaları uygularım, demografik yapıyı bozarım, Türk Kültürünü zayıflatırım, Türkleri Araplaştırırım...

Ben bir ip cambazıyım, dengeleri gözetirim, dengede kalırım, kişisel çıkarlarımı düşünürüm, kişisel çıkarlarımı herşeyin üstünde tutarım...

En güçlü olan Amerika'ya hizmet ederim, benim devrimde Türkiye felç olur, 23 yıldır yürütülen Haçlı Seferlerine bir cevap verilemez, Gazze için bile hiç birsey yapılamaz...

Ben Türk Milletini felç ederim, saygınlığımız kalmaz...
Haçlı Seferleri BOP'un eş başkanlığını yaparım, İsrail ile savaşan Suriye'yi yakar yıkarım, Atatürkçü askerleri CIA operasyonuyla hapse atan savcı benim savcım, hatta ben de savcısıyım bu davanın, FETÖ'ye de istediği herşeyi verdim...

Ben Türk Milleti ile dalga geçerim, hatta dolandırırım bu Milleti, ben kişisel çıkarlarım için cebimi doldururum, kendi işime bakarım, her türlü yalanı her zaman söylerim...

Bilin bakalım ben kimim...

Ben bir Milleti yıkarım, yakarım, geçerim...

Bilin bakalım ben kimim ???

Kullanıcı küçük betizi
MİLLİ KURT ATILIMI !
Üye
Üye

İletiler: 311

Re: Dolandırıldık...Haçlı Seferleri Eş Başkanı, İsrail'in Düşmanı Suriye'yi Parçalayan, Atatürkçü Askerleri Hapse Atan Savcı,

İletigönderen MİLLİ KURT ATILIMI ! » Cum Mar 08, 2024 10:49

CIA şeriatçısı Suriyeliler de doldurulunca ülkeye milyon milyon politik hayat güvenliği de kalmadı Kemalistler için.

Kullanıcı küçük betizi
MİLLİ KURT ATILIMI !
Üye
Üye

Re: Dolandırıldık...Haçlı Seferleri Eş Başkanı, İsrail'in Düşmanı Suriye'yi Parçalayan, Atatürkçü Askerleri Hapse Atan Savcı,

İletigönderen MİLLİ KURT ATILIMI ! » Cum Mar 08, 2024 10:54

Bir devlet aklı, millet aklı kalmamış gibi davranıyor Türkiye.

Aslında bu yapılanlar devlet ve millet tarafından kabul edilemez.

Cezası ağırdır.

Sadece nüfus yapısı ile oynamak bile suçtur.

15 yıl sonra 20 milyon Suriyeli güvenlik tehlikesi yaratacaktır.

Suriyeyi bölme politikası da vatan hainliğidir, Türkiye'yi de bölme çabasıdır.

Türkiye'de 20 milyon Suriyeli yaratma çabası da vatan hainliğidir.

Kullanıcı küçük betizi
MİLLİ KURT ATILIMI !
Üye
Üye

Şu dizine dön: Tartışma ve Fikir Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x