DTP İl Başkanı Tutuklandı...

Genel & Güncel Konular

DTP İl Başkanı Tutuklandı...

İletigönderen Panzehir » Prş Şub 22, 2007 23:58

Resim

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Van İl Teşkilatı binasında Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince yapılan arama sonrasında gözaltına alınanlardan DTP Van İl Başkanı İbrahim Sunkur ve Gençlik Meclisi Üyesi Abdulvahap Turan tutuklandı.

DTP Van İl Teşkilatı binasında 18 Şubat'ta gerçekleştirilen arama sonrasında gözaltına alınan 20 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Cumhuriyet Başsavcılığı Vekilliğinde ifadeleri alınan 20 kişiden aralarında DTP Van İl Başkanı Sunkur ve Gençlik Meclisi Üyesi Turan'ın da bulunduğu 10'u tutuklanmaları talebiyle Nöbetçi Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi.

Sunkur ve Turan, tutuklanırken, diğer zanlılar serbest bırakıldı. Sunkur ve Turan, Van F tipi Cezaevine gönderildi.

:arrow: Haberin Kaynağını Görmek İçin Tıklayınız...

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen Çetin Taş » Pzr Şub 25, 2007 0:42

Ne olacak ki?2 ay yatar,yine çıkar,çıkarken de davullu-zurnalı,bol "biji" sloganlı karşılanır.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen Ram » Pzr Şub 25, 2007 1:40

Panzehir, teşekkürler. :) Memleketimin hainleri, yine çığırtkanlık yapıyor.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen güneş » Çrş Tem 23, 2008 18:25

arkadaşlar yorumlarınızı okudum.güzel diyosunuz. bende kemalistim.ama onlarıda anlamaya çalışın.duyduklarınızla yetinmeyin .TVye de o kadar inanmayın. Türkiye Atatürkün zamanındaki Türkiye degil.gerçek hainler dışarıda .o bahsettiğiniz insanlarıda kullanmaya çalışıyolar.laiklik vs. gibi gündemi karıştıran laflarada inanmayın.bu ülke üzerinde sırf siyasi görüşlerinden dolayı öldürülen insanlar var.onlardan bahsedelim.ülkedeki çifte standarttan bahsedelim.....ben kemalistim demekle olmuyo yani .ona bakarsanız herkes kemalist .benim msn budur. eklerseniz konuşup tartışabiliriz

Tartisma alanindasiniz zaten! Buyrun, su gariban vatan hainlerini aciklayin!
Kullanıcı küçük betizi
güneş
Üye
Üye

İletiler: 4

İletigönderen Gilda » Çrş Tem 23, 2008 18:46

Ram, bir yerde bir delik var galiba iceriye kelebek gacmiss :mrgreen:
yalakalar cok oldukca aydinlik tabiki los isikta nazli kiz gibi olur....
Kullanıcı küçük betizi
Gilda
Üye
Üye

İletiler: 1078

İletigönderen Çetin Taş » Çrş Tem 23, 2008 19:20

Güneş takma isimli kişi.Bir kere seçtiğin tartışma başlığı ilginç.
Ne iş kardeş,nedir seni rahatsız eden?
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen güneş » Çrş Tem 23, 2008 20:25

kemalizmin doruğundaki has kemalist arkadaşım demek istediğim şu bizler kemalistiz kabul.ama bunun dışındakilerini reddetmek olmaz diyorum araştırmak gerekir dimi?hemen yüküm vermeyelim kaldıki şimdilerde gerçek kemalistler mumla aranıyo .şimdikiler ya menfeatleri uğruna bi şeyin peşindeler yada birileriyle polemikteler. demek istediğim bu.
Kullanıcı küçük betizi
güneş
Üye
Üye

İletigönderen Gilda » Çrş Tem 23, 2008 20:31

güneş,

1-Kemalizmin disindakilerini reddetmek olmazla neyi, kimleri kastettiginizi hala anlamis degilim.Onlar Kemalizmi reddetmislerse biz niye onlari arastiralim?

2-Tabiki hüküm vermeyelim,vermeyelim ki mamudu ile götürsün Kemalistlerin disindakiler, biz hosgörü tolerans filan derken :mrgreen:

3-Ucuz politikalarla reyting yapmayi calisanlari Kemalizm hosgörüsü altinda siyasetci olarak da göremeyiz,buna imkan da vermeyiz, basit cografya ve sosyal bilgilerle politika, hele hele sloganlarla politika asla yapilmaz.Zaten kisa ömürlü olur.
yalakalar cok oldukca aydinlik tabiki los isikta nazli kiz gibi olur....
Kullanıcı küçük betizi
Gilda
Üye
Üye

İletiler: 1078

İletigönderen güneş » Çrş Tem 23, 2008 20:46

arkadaşım bak sözdede olsa demokrasi ile yönetiliyoruz diorumki biraz saygı .1 mayısı hatırla. bu mu demokrasi diye bı soru uyanıyo ınsanın kafasında.ayrıca ben bu sıteye rasgele gırdım.tutuklama olayınıda tam okumadım dtp üzerınden yorum yaptım insanlar bu kadar tepkılı ıseler demek kı var bişey kendilerini bi ayrımın ortasında buluyolar veya hıssedıyorlar.yapılan hiç bir sey boşuna degıldir.iyıde olsa kotüde olsa bır sebebı vardır
Kullanıcı küçük betizi
güneş
Üye
Üye

İletigönderen shadow39 » Çrş Tem 23, 2008 20:56

güneş, sen ne anlatiyorsun ya.Baslatma ezilen halklar muhabbetine.Sebebi neymis?Doktor gonderirsin vururlar ogretmen gonderirsin sallandirirlar okul yaparsin yakarlar.Bunlari nereden biliyorsun kafandan uydurma deme sakin.Ben bolgede uzun sure bulundum
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
....
Bu da can d..... efendiye olsun. belgeselci.
"Siz Mustafa demeye devam edin, biz de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk"

Resim
Kullanıcı küçük betizi
shadow39
Üye
Üye

İletiler: 2230

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Tem 23, 2008 20:58

Rastgele geldigin bir sitede, rastgele girdigin 1,5 sene öncesinin bir basligi. Rastgele kac sayfa gezmek zorunda kaldin?

Biraz daha rastgele arastirirsan örnegin 1 Mayis üzerine verilen tepkileri de görürsün.

Daha iki gün evvel devlete meydan okuyan, dagdaki ite terörist diyemeyen DTP'nin demokraside yeri yoktur. Yok öyle, Türkiye Cumhuriyeti düsmanligi yapip, sonra da demokrasiden, insan haklarindan dem vurmak.

Konu kapanmistir.

Rastgele!
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen tuba » Çrş Tem 23, 2008 21:04

Kardeşim bu nasıl mantıktır yahu....oldu olacak oturalım, bütün hainlerin hissiyatlarını, neyi neden, hangi hislerle yaptıklarını anlamaya çalışalım...neymiş, "demokrasi" adına !!!!! Yok artık...
Kullanıcı küçük betizi
tuba
Üye
Üye

İletiler: 1113

İletigönderen güneş » Çrş Tem 23, 2008 21:23

Konu kapanmistir.
Kullanıcı küçük betizi
güneş
Üye
Üye

İletigönderen Ram » Çrş Tem 23, 2008 21:42

Nedir şu demokrasi çizgi filmini izleyip de "demokrasinin gücü adına" naraları atıp kendini bilgin zanneden veledlerden çektiğimiz...
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x