Emekli 3 Paşa, Y. KÜÇÜK, K. GÜRÜZ, İ. ŞAHİN gözaltında!

Genel & Güncel Konular

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Oca 07, 2009 15:56

AlpereN, yok, Soner Yalcin gözaltina alinmadi. Bu, Fetullah'in Bugün'ünün bu sabahki listesi... Henüz bir cok gözalti gerceklesmemis iken :)

Soner'i henüz alan yok.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen ik2 » Çrş Oca 07, 2009 16:05

Açıklama 42. Mesajdadır
Kullanıcı küçük betizi
ik2
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Oca 07, 2009 16:14

ik2, kutla kutla. Aman dikkat et, zehir zikkim olmasin kutlamalarin.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen AlpereN » Çrş Oca 07, 2009 16:20

Türk-Kan yazdı:AlpereN, yok, Soner Yalcin gözaltina alinmadi. Bu, Fetullah'in Bugün'ünün bu sabahki listesi... Henüz bir cok gözalti gerceklesmemis iken :)

Soner'i henüz alan yok.

anlıyorum.İsmi geçtiğine göre gözdağıda olabilir.
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletiler: 628

İletigönderen ik2 » Çrş Oca 07, 2009 16:55

Türk-Kan yazdı:ik2, kutla kutla. Aman dikkat et, zehir zikkim olmasin kutlamalarin.

Sizden ayrıldığım noktada bu zaten. Ben her zaman 2 düşün 1 oyna tarzı hareket etmeye çalışırım(Oynarım diyemem ama gayret ederim). Ne yazıkki hep anlık ve fevri tepki gösteriyoruz. Doktora'da bir derste konuyu tartışırken hocamız demişti istediğimiz sonuca nasıl ulaşaMAyız hadi onu bulalım. Bu yöntemle sonuca ulaşmıştık. Her neyse söylemek istediğimi anlayanlar olduğuna eminim, o yüzden dir ki umutluyum...
Kullanıcı küçük betizi
ik2
Üye
Üye

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Oca 07, 2009 16:58

ik2, yok yahu, yanlis anladiniz, siz oynamaya ve de kutlamaya devam edin. Dikkatli olun dedim sadece, belli mi olur...

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen AlpereN » Çrş Oca 07, 2009 16:59

ik2, sanırım Hitler ve Mussolini Faşizminin nasıl birgün sona erdiyse,bu faşizminde sona erip Aydınlığa kavuşulçağını demek istiyosunuz.Ben böyle anladım...
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletigönderen Egeli » Çrş Oca 07, 2009 17:00

.
En son Egeli tarafından Sal Kas 04, 2014 15:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Kullanıcı küçük betizi
Egeli
Üye
Üye

İletiler: 1724

İletigönderen maydonos » Çrş Oca 07, 2009 17:00

i...k2 nasil istersen oyle kutla...2 kadeh fazla gotur hatta.. cok bildigin seyler varsa ayrica soylede simdiden bizde bilelim..baklalarini dokte anlayalim...ben anlamadim anlat biraz...

alperen eger senin dedigin gibi anlarsam colde serap goruyorum sanacagim..tam tersini dusunun daha fasist bir surec baslatilirsa ne olacak..
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Oca 07, 2009 17:13

AlpereN, o dediklerin icin kutlama yapilacak gün bugün mü? 2 harften ve 2 rakamindan olusan rumuzlu arkadas 2 düsünüp 1 oynamayi seven, diger insanlari psikolojik sorunlu gören bir vatandastir. Sanirsin ki millet burada galyana gelmis, düsünen, akil birine ihtiyac var.

Atatürk mevzusunda da ayni 2 düsün 1 oyna zirvalarini gevelemisti ilgili sahis. Her ne düsünüyorsa, provakatif amac güdüyor.

Sorarsan diyecek ki, ileride bugüne bakip, iyi ki bu gibi olaylar olmus diyecegiz. Sonucunda millet uyanmis ve Türkiye Cumhuriyeti düsmanlari ile mücadeleyi baslatmis. O mücadele bugün baslamadi. Yarin da bitmeyecek. Ama her halukârda, gün kutlama günü degildir!

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen AlpereN » Çrş Oca 07, 2009 17:24

Türk-Kan yazdı:AlpereN, o dediklerin icin kutlama yapilacak gün bugün mü? 2 harften ve 2 rakamindan olusan rumuzlu arkadas 2 düsünüp 1 oynamayi seven, diger insanlari psikolojik sorunlu gören bir vatandastir. Sanirsin ki millet burada galyana gelmis, düsünen, akil birine ihtiyac var.

Atatürk mevzusunda da ayni 2 düsün 1 oyna zirvalarini gevelemisti ilgili sahis. Her ne düsünüyorsa, provakatif amac güdüyor.

Sorarsan diyecek ki, ileride bugüne bakip, iyi ki bu gibi olaylar olmus diyecegiz. Sonucunda millet uyanmis ve Türkiye Cumhuriyeti düsmanlari ile mücadeleyi baslatmis. O mücadele bugün baslamadi. Yarin da bitmeyecek. Ama her halukârda, gün kutlama günü degildir!

yok kutlayalım bu faşizm son bulacak demiyorum.Sadece iyi niyetimle bunu demiş olabileceğini düşündüm,yani bir varsayım.
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletigönderen ik2 » Çrş Oca 07, 2009 17:33

Iki düsün ve 1 oyna ve konu ile alakasiz iletiler gönderme!
Kullanıcı küçük betizi
ik2
Üye
Üye

İletigönderen maydonos » Çrş Oca 07, 2009 17:41

cabuk diskalifiye oldu..aslinda azcik bakla toplar secimler sirasinda ac akplilere dagitirdik..sadaka ile gecinenlere...
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen kgursu » Çrş Oca 07, 2009 17:45

Ulusal Kanal'da Tuncer Kılınç'ın eski bir konuşması verildi. Bu toplanan insanların ortak özellikleri milli olmaları, Avrasya birliği fikrine yakın olmaları, ABD ve diğer yayılmacı ülkelere karşı olmaları şeklinde özetlenebilir. Ne yazık!!
Kullanıcı küçük betizi
kgursu
Üye
Üye

İletiler: 495

İletigönderen Türk-Kan » Çrş Oca 07, 2009 17:53

kgursu, izledim ve kaydettim. En kisa zamanda buraya ekleyecegim. Nasil olur da Rusya, Iran vs. ile isbirliginden söz edebilir Pasa...

ABD'nin dünya hükümdarligina karsi cikan herkesi iceri alma görevini 5 Kasim 2007'de üstlendi BOP Esbaskanimiz.

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x