Enayilerin Tartıştığı Konu: - 10 MİLYON LİRA TAZMİNAT, 125 BİN LİRA NAFAKA

Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler hakkındaki fikirleriniz, yayınladığımız izlencelerin bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan.

Enayilerin Tartıştığı Konu: - 10 MİLYON LİRA TAZMİNAT, 125 BİN LİRA NAFAKA

İletigönderen İlteriş Kağan » Çrş Şub 12, 2020 1:26

Enayilerin Tartıştığı Konu: - 10 MİLYON LİRA TAZMİNAT, 125 BİN LİRA NAFAKA
Ilıcalı’nın boşanma için Subaşı’ya 10 milyon lira tazminat ve her ay 125 bin lira nafaka ödeyeceği belirtildi. Ayrıca şu an oturdukları evi de kızları Melisa Ilıcalı’ya bırakacak. Acun Ilıcalı 2016 yılında bitirdiği bir önceki evliliği için Miami, Bodrum, Beykoz ve Zorlu Center’daki evlerini ilk eşine bırakıp iki çocuğu için aylık 150 bin lira ödemeyi kabul etmişti. Bu keramet nereden geliyor diye bakmak günah olur mu?
Resim
Fakir, parasız olan değil akılsız olandır. Sorgulamayan toplumlar, Sürü olmaya mahkümdur..!
Aylık 2350 TL'ye çalışan evi kira olan Yarı aç yarı tok Ve kazancının yarısını elinden vergi yoluyla yolunan insanlara bakıyorum Şöyle - Aylık geliri 100,150 Bin TL olan Yatlarda katlarda yaşayanların avukatlığını yapmakta Bunlara açınırmı Ya

Bu Milletin Sorması Gereken Sorular Var
Milletin sorması gereken Soru Şu ; Acun Ilıcalı'nın daha düne kadar kötü televole muhabiri iken Kasım 2013 tarihinde Milyon dolarlık TV8'i 70 milyon dolara satın alan kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu.
Acun Ilıcalı kendine özgü tek bir üretimi olmayan; Az gelişmiş ülkelere pompalanan üretmeyen/düşünmeyen gençlik modelinin işportacısıdır.
Yada Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek (32 yaşında) TİLYONLUK ! Beyaz TV'yi Kurmak için genç yaşta Dolar balyasını nerden bulmuştur.? Biride çıkıp demiyor bu paralar nerden geliyor.. Daha Doğurusu değirmenin suyu nereden geliyor?
Yada - Hayattında 180 Milyon dolar Parayı birarada göremeyen adamlar 180 Milyon dolar ve fazlası parayla uğraşan adamların Avukatlığını yapmaktalar..Az Vergi Ödemek İçin Yatına Amerikan Bayrağı Takıyor.
Resim
- Bu keramet nereden geliyor diye bakmak günah olur mu?Lüks yaşamı ve birbirinden güzel alımlı Çalışan kızlar saray yavrusu barınakları…Bu öyle azımsanacak bir paralarla kurulmayacak saltanat.Nereden geliyor değirmenin suyu?

3 -5 bin tl. borcu yüzünden hayatına son veren Yuvaları dağılan insanların yaşadığı bir ülkede, vergi borçlarından, kredi borçlarından yaşamını terk edenler bu serveti yapabilir mi? Yaparsa nasıl becerir? Sorular evrim teorisini alt edecek çalışmalardan bile daha zor?Nereden geliyor bu Vurgunlar? Diyecek kimse var mı ? Sonra halk tartışır patates et kıyma ev kırası neden pahalı soğan neden pahalı diye. Aldığı üç kuruş maaşla ay sonunu zor getiren 365 günün 104 gününü vergiye ve SGK'ya çalışan asgari ücretli..

Sen renklerine gönül verdiğin takım var ya, hani cebindeki son parayı bilete verip, yenilgisine üzülüp ağladığın takım… Sen mağlubiyete üzülürken, işte o takımın kaptanı meşhur sevgilisiyle, boğazın en lüks eğlence mekânında içkilerini yudumluyor olacak. Ve az sonrada 600 bin dolarlık arabası ile villasına gidip sevgilisiyle senin paranın “vergisini” ödeyecek… Sense önümüzdeki hafta nasıl denkleştirebilirim bilet parasını diye kara kara düşüneceksin. Bağır kardeşim bağır sesin kısılıncaya kadar bağır, sakın söz söyletme takımına olur mu? Memleket soyulsun, askerlerin vurulsun, Ülke mülteci kampına dönmüş - “Türkiye'nin sınırları kevgire dönmüş durumda” girenin çıkanın belli olmadığı bir durum, devlet ciddiyetiyle bağdaşmayan bir ülke görünümü. Sorarım size "Hangi ülkeye böyle elini kolunu sallaya sallaya girilebilir, hangi ülke bunu kabul edebilir?" Hiçbir ülke. ne önemi var. Bu hafta fikstürde bir sıra yükseldi ya takımın gerisini boş ver. Bu maçı unutup önümüzde ki maçlara bak sen…

Düzenler halinden hep memnun, düzülen ne zaman değişecek ondan haber verin. “Yüzlerce, binlerce iş bitirici, yağcı, balcı, tokatçı, vurguncu'ların dönemi birer çıkar ve avanta şirketi gibi..“ Niyazi" Dalkavukluk diz boyu..! Ciğerci kedisi gibi önlerine atılacak kemik beklentisiyle şirinlik yapıyor aşağılık onursuzlar ! Birisi “ganimet paylama"kavgası ile gemisine ABD bayrağı asıp vergi kaçırırken , Bir yan da vatan evlatları şehit oluyor. Bir şeyler yalnış değil mi?
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 776
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Tartışma ve Fikir Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x