Erdoğan’ı oraya Etkisiz hâle getirtmek için oturttular..

Genel & Güncel Konular

Erdoğan’ı oraya Etkisiz hâle getirtmek için oturttular..

İletigönderen Eshabil Üstündağ » Sal Haz 09, 2015 13:50

-

Yazı fot http://s016.radikal.ru/i335/1506/24/f6a6ec960dbc.jpg

açılmıyorsa şunu http://www.turkishnews.com/content/wp-c ... z670-0.jpg

Eshabil Üstündağ
adanams@gmail.com

9.6.2015 14:50

Not: Yazının bol foto'lusu da vardır Dileyen ordan okur.
Arzederim.
eü.

Link: http://www.turkishnews.com/content/2015 ... turttular/

..hayır, resimde görünen yeri demiyorum :)

..Ne kadar masum ,Canım benim (Abbas going) (Halbu ki şişede durduğu gibi durmuyor) :)

……

…Şapkadan çıkan tavşan değişti ve Türkiye daha da tehlikeli dönemece girdi!..

“Artık partilerin içi full pekaka doldu veya cemaat!”
Cemaatten kastım “tek cemaat değil, T.C. veya Atatürk karşıtı tüm yapılanma..”
“Ne farkeder, Ha Tayyip ha Cemaat Hepsinin ukdesi de bir değil mi?” ..Hilafet makamında anlaşamadılar ayrı, :( Keşke 2 kadro verseydi İngiliz hatta 2+2 :(

2013 başlarında, 17 Aralık’tan 11 ay önce, veya KAÇAK SARAY’dan çok önce şunu demiştim, ..ve kendini güçlü sanan habire Türk’e eza êdên arkadaşa,
“Apo çıkarsa sen ikinci adam olursun!”

Ayrıca “APO da tutuklansın – Radikal Blog” diye bir yazım vardı :(

Tabi çoğu eylem kendinin seçimi değildi “Doğru diye ona aldırılan, yani hayata geçirilen (Onu inandırıp, ama realite halk hilafı)!”

"FOTO” Ben buna gülmüyorum bile yukardakine,

Siz ATA PARTİNİZE BAKIN!.. :(

Aynı ATA PARTİSİNDEN, geçtiğimiz aylarda Atatürk’ü soykırımcı yapmak için Dersim olayında Özür dileyenleri hatırla, keza Yunan için gene aynını diyen, yeğen y-chp vekilini hatırla, Hani masuzcuktan kaçırılmıştı ya.

..Ve akabinde nelerin geleceğini (Erm. diasporasına kaldırım taşı döşeme ve ..Başta Sayın Başbakan yani zamanın, ve Özür dileyişi..). :( (Onu bile kahramanlık diye sundular ve “Amerika’dan gelecek haberi, yani start emrini beklemeden özür diledi!” :(

Akepe’nin yüzlerce işmarından biri yani aşağıdaki foto.

Erbakan Hep Haklı çıktı! :(

Bindiği dalı kesen, Ait olduğu milleti bu kadar (nazarî ve amel) tenzîle uğratan TARİHTE BAŞKA LİDER YOKTUR!!! Bkz. daha Seçimden 1 gün önce MAKUL TEHLİKE DEYİP TÜRK’Ü GÖSTERMESİ! :(

..Ama o Başkan olduğunu sandı, “Şimdi Sıfır Yetki!” (Aslında işin gerçeği enerjisi de bitti ve Bitiren sadece olaylar değil Yakın çevresinin BİTMEZ TÜKENMEZ HAR?MÎ İŞTAHI VE ENSELERİNE KONACAK ..bir yaban domuzu gibi 100 gr. yağın hesabı!) (tencere dibin kara).
Aslında Amerika istese yine sonuçları değiştirirdi fakat,
O, “temayüle göre hareket ediyor, yani halkın reaksiyonuna..”

Yazıyı uzatmayacağım ve bu Alicengiz oyununu veya maskeli baloyu ..YİNE ÖNÜNÜZE KOYACAĞIM YES RESİMLERLE..

“Bunlar tek parti ve UKDE BİR!”

Yıllardır söylüyorum ve pek çok yazdım,
Birinin veya birden fazlasının yenilmesi, DAVANIN ZAFERE ULAŞMASIDIR, “YANİ ..KENDİNİZE (LEHİNİZE) YORMAYIN!” (Davanın zafere ulaşması dêrken Bu figüranları söylemiyorum, “Asıl Patronu!“).

Hepsi haçlı ikâmesi! :(

Şu an BOP PROJESİ, “ŞAPKKADAKİ TAVŞANIN TEBDİLİYLE SÜRÜYOR VE ESKİSİNDEN DAHA VAHİM!..”

(Tavşan resmi koymama gerek yok)
..Because:
“Siz ATA Partisi sanıyorsunuz Bu sefer kadroların …nerdeyse tamamı PEKAKALI (..Y-CHPE İLE MEŞRULAŞTI BİLDİĞİNİZ TERÖR ÖRGÜTÜ, yani Kara para aklama diyebilirsiniz..” Bkz Ata partisi ? vekilinin “Demirtaş Sol’un yeni lideridir” beyanı çoklu resim” ).

Veya Cemaat, Cemaatten kastım yukarda söyledim
Şeyh Said , Said-i Norsi ukdesi..”

……

Ve Aldatılan Kürtler, Aldatılan Türkler,
“Ukde dört nala gidiyor ..ve sektirmeden!” (Kürt devleti bir yutturmaca, Hadise Büyük Ermenistan!..

2013’te bir yazı yazmıştım Hâlen 3-4 sitede münteşir;
“Kürt devleti yutturmacasını halk yiyor mu.” (Davutoğlu: “Ermeni Diasporası bizim diasporamız”) Bunu sayma :(

ANAHTAR KELİME:
Türkiye’de ne Türk’ü temsil eden Türk, Ne Kürd’ü temsil eden Kürt, Ne de İslam’ı temsil eden Müslüman,
..TAMAMI KRİPTO!!! (Basında hepsi var hatta fazlası) Bu hem nicelik, hem nitelik!
2013’ten beri söylüyorum, “TÜRKİYE’Yİ ERMENİ-RUM NÜFUZU YÖNETİYOR VE BU YENİ DEĞİL. :(

Partilerin içindekilere ve amaçlarına bakın (Hayır, dilleriyle söylediğine değil, HATİCEYE!!!) görürsünüz.. :(

Keza 3 gün önceki vekil adaylarına bak, Çoklu foto

(Sürekli savunmada zayıf halka atarak YENİLEREK YENME DENİLEN OYUNU OYNUYORLAR, ..çoklu foto yes!) :(

İnanmayacaksınız ama, TÜRKİYE’de EN AZ 3 TANE PARALEL DEVLET VAR VE BEN BUNU YENİ ANLIYORUM :(

Biri Rum, Biri Ermeni, Biri Türk, KÜRTLER BUNUN DIŞINDA! Sadece Türkler mücadele ediyor bu oyunu bozmak için, İstiklal Savaşındaki Düsturla,
Kürtler saydığım ilk iki grup, daha doğrusu 2. grup (Ermeni) baskı altında!.. :(

(Türkler tek başına; diğer iki grup Dünyayı arkasına almış Yukarda bahsettim Haçlı öncüleri).

Bunu görüyorum ve bunu düşünmek için kimseden izin almıyorum.. :(

Beğenmeyen okuyup çöpe atsın Çöp kutusu en altta!

Size son bir tüyo, ki bunu daha önce de yazdım Örn. Ekmel-Tayyip kurgu seçiminde:

SİZE, “ASACAĞIZ, KESECEĞİZ, YÜCE DİVAN; SENİN 7 SÜLALENDEN HESAP SORMAZSAM NAMERDİM; BAŞ ÇALAN VEYA BAŞKA…”, (Yıkılacaksın faşist n-0334 ve MİT’e liste veren Tayyibin ortağını muaftır)

İşte Bunların tamamı “SANDIĞI BOYKOT E/T/M/E/M/E/N/İ/Z İÇİNDİ VE AKSİ HALDE DÜNYA KAMUOYUNUNDA HÂL ANLAŞILIR! :( (Hepsi şirket, the perdeleme tiyatro, ..Bunu Vatanınızı kaybettiğinizde anlarsınız, Bkz.Çoklu fotoya)..

Şu işe bakın,

Tayyip Bey’e mazbatayı veren, yani 2002’de, Bahçelinin kuzeni ve Sayın YSK Başkanı (o tarih) Tufan Algan,

Kılıçdaroğlu – Bahçeli ünv. sınıf arkadaşı,

Baykal’la Arınç “dezzeoğulları,”

Ecevit’in oğlu, Demirel’in oğlunun kirvesi :)

Münhasıran,
…Ne münhasıran’ı yahu apaçık işte! :(
“Adamın vikipedine bakıyorsun Dedesi milletvekili, babası milletvekili ve Dezzesinin oğlu Milletvekili, Eniştesi veya Bacanağı Milletvekili,

TÜRKİYE NE GENİŞ AİLEYMİŞ YAV, SANKİ DÊRSİN 75 MİLYONUN BABASI BİR! Z77-0

Türk Milleti Şunu Bilmeli:
Bu kötü gidişattan ve tasfiye ukdesinden Sadece Tayyip Erdoğan’ı mes’ul tutmanız doğru olmaz, O sadece VİTRİN/DEKİ,
Peki Hoca, Abdullah Gül ve İşbirlikçi Muhalefet (Meclis içindeki ve dışındaki, yani muvazaa partiler) (Baykal’ı indirenler, Kurgu Ergenekon örgütüyle TSK’yı dağıtanlar ve Asker’ini kışlaya tıkayanlar?

Aynı Baykal’ınhttp://www.turkishnews.com/content/wp-content/uploads/2015/06/Z77-0.jpgBOP Ukdesinde Amerika’yla anlaşması ve Tayyip Beyle hareket etmesi ortak, Bkz şu videoya (şirket bunlar cin şirketi)

Bu konuda bir de Zülfi Livaneli‘nin yazısı vardı biliyorsunuz ve ilk o açıklamıştı Uğrun halveti (Baykal-Tayyip)!

https://www.youtube.com/watch?v=aUYizxBfnxo

Bayrak indirilmesini ve PKK’nın mahkeme kurduğunu Vali atadığını muştu gibi bu halka diyenler ve şapkalı beyler,

PKK’ya olanca serbesti ve AĞIR SİLAH + İŞİD’İ KAPIYA DAYANDIRMA, MİT denen kuruluşun …bırakın silahı, Terörist taşıdığını ayan beyan yazan gazeteler ve geçen hafta! +Gölbaşı ve Kırşehir’de terörist eğitenler ve Bunu Mehmetçiğe yapTIRanlar? (basından).

Kandil’e kripto telefon vêren ve
Mehmetçiğin operasyonunu jurnalleyen (Bahçeli’nin beyanı)?
O da ayrı tabi, Sanki akepe‘yle bibicik oynayan başkası, (Bunlar taktik tabi, yani iki sahte muhalefet liderinin …yaptıkları!
Sizin adınıza ağalarını kendileri suçluyor ve yine sizin gazınızı almak için, Aman siz bir şey yapmayın …ayaklanma filan, Biz onun üstesinden geliriz deyip, Gölgeyi ufka düşürmeden Emin adımlarla …ve BERABER ukdeye gidiyorlar, the söğüşleme!.. Yanlışlıkla HÜKUMET İSTİFA deyin bakalım, AĞZINIZA BİBER SÜRERLER!!!) :(
“AKP’deki kaos ülkeye zarar verir-Bahçeli”
(Bibicik: sıkı fıkı samimiyet hlk dilinde Adana, kendi bilir)..

Sayın EN ÜSTTEKİ KAPAK RESİM! ..Keza “Tutuklamalar Öcalan’dan-You tube” deyince çıkan video? Ve ÜLKENİ İTHAL DEVŞİRMEYLE DOLDURUP (takribi 5 Milyon ..ve mukabil, sınırdan ..daha geçen hafta 2.000 Türkmen’i çeviren…?
..Bunu böyle bilin! :(

……

15 gün önceki bir taslağımdan (Seçimden önce uygun görmedim)
Şu:

“Size bir şey daha söyleyeyim Evet Bunu yeni duyuyorsunuz ve Türkiye tarihinde ilk!”
EVET,
“APO’NUN YARGILANMASI BİR MİZANSENDİ,”
BUNA İSTERSENİZ KULAĞINIZLA GÜLÜN VEYA BURNUNUZLA,
YARIN ANLARSINIZ!

Bunu anlamak için “..Sürekli isim değiştiren partinin yönetim veya aday (vekil) kadrosuna bakın,”

Maşallah hepsi de orda,
“Kimi yargılayan, kimi getiren ve BAŞ’I DA (Reiz),

..10 DAKKAYA BİR SALIVERİLMESİNİ İSTEYEN!..” Bkz. Çoklu foto 2.
(Apo bile kendini bu kadar savunmadı). :(

(Resimlerdeki ifadeler (Çoklu fot) daha doğrusu ameller ..ne kadar normalse, Benim bunu düşünmem veya yazmam da o kadar normal, bunu böyle telâkkî edin).

Sahi ata partisinden N’aaber?

Cevap:

….Şu resmi de koymakla gurur duyuyorum!
Kullanıcı küçük betizi
Eshabil Üstündağ
Üye
Üye

İletiler: 168

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 6 konuk

x