Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08

İletigönderen Türk-Kan » Cum Haz 13, 2008 14:38

Yılmaz Tunca’nın sunduğu, Erhan Göksel’in konuk olduğu "Gerçek GELECEK"

İzle

Görüntü: XviD 25.00fps
Süre: 2 saat 11 dakika
Dosya Boyutu: 529 MB
Çözünürlük: 512x384

Resim

indirmek için tıkla:
:arrow:

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08 (Bölüm 1)

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08 (Bölüm 2)

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08 (Bölüm 3)

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08 (Bölüm 4)

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08 (Bölüm 5)

Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08 (Bölüm 6)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen tuba » Cum Haz 13, 2008 14:54

Türk-Kan, çok teşekkürler...
Kullanıcı küçük betizi
tuba
Üye
Üye

İletiler: 1113

İletigönderen receylan » Cum Haz 13, 2008 17:09

sağol değerli dost...bu bölüm de makbule geçti...bilhassa yayını izlerken son anda bir dikkat dağılması oldu yılmaz beyin neden hırçın bir tavır takınıp yayını kesin emrini verdiğini anlayamamıştım...birazdan bu merakım da gidecek...emeklerinize saygı ve teşekkürlerle...
Kullanıcı küçük betizi
receylan
Üye
Üye

İletiler: 398

İletigönderen wadpro » Cum Haz 13, 2008 18:28

teşekkür!
Kullanıcı küçük betizi
wadpro
Üye
Üye

İletiler: 18

İletigönderen maydonos » Cum Haz 13, 2008 18:36

ya turkkan arkadas bu adam neyin nesidir?kime ve neye hizmet ediyor?biraz bilgi verebilir misiniz?hangi parti kimin gorusunu savunuyor Ataturk derken pek bir geveledi.beni basi bohcalilar takip eder dedi yani ne demek bunlari pek anlayamadim.bilgi verirsen ve ya bilgisi olan varsa aciklayabilir mi?
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen AlpereN » Cum Haz 13, 2008 19:35

bu adama açıkça söylemek gelirse kanım ısınmadı ama iyi muhalafet ettiğinide söylemek isterim...
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletiler: 628

İletigönderen Türk-Kan » Cum Haz 13, 2008 22:09

maydonos,

Erhan Göksel Ankara’da 1959’da doğdu. Bürokrat ve öğretim üyesi bir ailenin çocuğu. 1976’da Hacettepe Tıp Fakültesi’ne girdi. Ardından ekonomi doktora eğitimini yaptı. Politik psikoloji üzerine çalıştı. 1968-1983 arasında yüzme-sutopu ve basket oyunculuğu ile 1991-92’de basket antrenörlüğü yaptı. Bütün bu faaliyetleri sırasında hekimliğe devam etti. 1987’de Ankara Numune Hastanesi’ndeki görevinden istifa etti. 1983-87 arasında Türkiye’nin yurtdışındaki lobi faaliyetlerini yürüttü. Politik danışmanlık hizmetlerine, 1989’da Verso Siyasal Araştırmalar Merkezi’ni kurarak Adnan Kahveci ile birlikte başladı.

Sırasıyla siyasi danışmanlık yaptığı liderler: Turgut Özal, Süleyman Demirel, Tansu Çiller, Aydın Güven Gürkan, Hikmet Çetin, Deniz Baykal, Mesut Yılmaz. Mesut Yılmaz’la 1999 seçimleri öncesi ayrıldı. Ayrıca 1996’da Bulgar Başbakanı Kostov’un, 1999’da Kazakistan Devlet Başkanı Nazarbayev’in başkanlık kampanyalarını yaptı. 1998-2000 arasında ABD’de Başkan Yardımcısı Al Gore’a Ortadoğu danışmanlığı yaptı. Halen Türkiye dışında ABD’de ve Çin’de de ofisleri bulunmakta ve siyasi danışmanlık faaliyetlerini siyasiler dışında uluslararası şirketlere de yapıyor.

http://www.biyografi.net/kisiayrinti.asp?kisiid=4246

Mustafa Özbek'in Türk-Is Baskani'ni devirmek icin Tayyip Erdogan ile anlastigina dair iddialari var Erhan Göksel'in. Cumhuriyet Gazetesi'ne ve ART Televizyonu'na da tepkili. Bu kurumlarin iktidar karsiti olmalarina ragmen kendisine yer vermemelerine anlam veremiyor. Ram, Mustafa Özbek'in bu konuda bir aciklamasi oldu mu, bir bilgin var mi..?
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

Re: Erhan Göksel ile Gerçek Gelecek - 08.06.08

İletigönderen eskicicocuk » Cum Haz 13, 2008 23:06

turkkan eline saglik tesekkurler ayirdigin zaman icin
Kullanıcı küçük betizi
eskicicocuk
Üye
Üye

İletiler: 9

İletigönderen Ram » Cmt Haz 14, 2008 0:33

Türk-Kan, yok bildiğim kadarıyla böyle bir açıklama. Böyle bir şey sezmedim -ki egosunu tatmin etmeye çalıştığı ortadadır. Erhan GÖKSEL'i üç ay evvel Ali KÜLEBİ konuk etmişti. O zaman anlaşmamış mı Mustafa ÖZBEK, canlı yayında "hain" dediği şu başbakanla¿?

Bu iddiaları, hangi izlencede söyledi¿?
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen maydonos » Cmt Haz 14, 2008 0:55

tum arkadaslara yardimlari icin tesekkurler ayrica ram mustafa ozbekle ilgili konusma bu programda gecti..ve herkese muhalif ve dikkatle izlerseniz biz diye bahsettigi birileri var ama kim anlayamadim.dolayisi ilede merak ediyorum hangi organizasyon icerisinde..birde ulusalda yayinlanan 7 haziranda akp den sonra turkiye panelinin yayinini seyredebilirmiyiz.acaba?ama rapidshareden seyredemiyorum degerli arkadasim simdiden tesekkurler...
Resim

Ne MuTLu TüRkÜm DiYeNe
Kullanıcı küçük betizi
maydonos
Üye
Üye

İletiler: 1651

İletigönderen wadpro » Cmt Haz 14, 2008 22:59

Yarınki programı sabırsızlıkla bekliyorum. Aydın Doğan'ın petrol kaçakçılığı yaptığını söyleyecek sanırım.
Kullanıcı küçük betizi
wadpro
Üye
Üye

İletiler: 18

İletigönderen omarow » Cmt Haz 21, 2008 11:24

teşekkürler. bilgisayarınız dert görmesin.
Kullanıcı küçük betizi
omarow
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen BARHANN » Pzt Tem 21, 2008 22:20

teşekkürler...
Kullanıcı küçük betizi
BARHANN
Üye
Üye

İletiler: 497