Ermeniler TÜRK MİLLETİ'nden özür dilesinler İMZA KAMPANYASI

Aydıncıkların özürlü kampanyasına karşı bir kampanya ve verdiğimiz tepkiler!

İletigönderen borabey » Çrş Ara 17, 2008 11:21

Kanımın son damlasına değin kampanyaya katılıyor, sizleri yürekten kutluyor ve yapacağınız her türlü etkinlik ve liste yayınlarınızda gerçek ismimle yer almaya hazır olduğumu peşinen açıklıyorum.

Av.Arif DOĞU
Stratejik Milli Değerler Hareketi sözcüsü
Kullanıcı küçük betizi
borabey
Üye
Üye
 
İletiler: 333
Kayıt: Çrş Haz 25, 2008 14:06

İletigönderen Çetin Taş » Çrş Ara 17, 2008 20:31

Türkancığım,aşkolsun hiç seni unuturmuyum?Desteğin için teşekkürler kardeşim.
gha kardeşim.RAM kardeşin söylediği gibi verilen FACEBOOK adreslerinin linklerini aşağıya yazıyorum.Senin ve arkadaşlarının desteklerini bekliyoruz.
Sevgiler.
http://www.facebook.com/home.php?#/grou ... 3720542546

http://www.facebook.com/home.php?#/grou ... 9913953310
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye
 
İletiler: 2354
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 22:02

İletigönderen kaye » Çrş Ara 17, 2008 20:58

Bu adresi de sık sık gündeme getirelim:

http://www.ozurbekliyorum.com/

Bizler de buraya katılımımızla destek olalım..
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye
 
İletiler: 1036
Kayıt: Pzr Oca 06, 2008 0:57

İletigönderen Çetin Taş » Çrş Ara 17, 2008 21:23

Arif bey.Her zaman,hep birlikte.
Tüm arkadaşlarımı kaye kardeşimizin verdiği linki de tıklayıp gerekeni yapmaya çağırıyorum.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye
 
İletiler: 2354
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 22:02

İletigönderen ceyfir » Prş Ara 18, 2008 7:49

Bir arkadaş vardı bu başlıklardan bir tanesinde 100.000 mi yoksa 1.000.000 mu kişi toplayabilirim diyordu.

Belki burayı da okur.

BORDO BERELİ yazdı:Anket internet ortamında imzaya açılırsa müthiş bir destek sözü benden en az 1.000.000 kişiyi kampanyaya yönlendiririm bu da benim sözüm olsun. .Aşağıdakilerden ilk ikisi 1.000.000.000 değil 100.000 e ulaşsa keşke. Yönlendirmelerine ve de desteğine gereksinim var:


Görebildiğim 3 sitenin biraz önceki rakamları şöyle:

http://www.ozurbekliyorum.com/ Toplam Katılan Sayısı : 21685

http://www.ozurdilemiyorum.net/ Toplam Katılan Sayısı: 5407

http://www.ozurdiliyoruz.com/ Toplam Katılan Sayısı : 13044
Kullanıcı küçük betizi
ceyfir
Üye
Üye
 
İletiler: 29
Kayıt: Cmt Kas 08, 2008 18:12

İletigönderen borabey » Prş Ara 18, 2008 15:05

değerli dostlar,

özürbekliyorum'a kayıt için başvuruda bulunmamıza rağmen onay kodu gelmiyor.Bir sorun mu var?
Kullanıcı küçük betizi
borabey
Üye
Üye
 
İletiler: 333
Kayıt: Çrş Haz 25, 2008 14:06

İletigönderen kaye » Prş Ara 18, 2008 16:04

borabey yazdı:değerli dostlar,

özürbekliyorum'a kayıt için başvuruda bulunmamıza rağmen onay kodu gelmiyor.Bir sorun mu var?


Bana geldi ve listeye de adımı kaydedebildim, tekrar deneyin isterseniz..
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye
 
İletiler: 1036
Kayıt: Pzr Oca 06, 2008 0:57

İletigönderen emsal » Prş Ara 18, 2008 21:54

"Memleketimizi disarida ve içeride güçsüz bir durumda birakarak, istedikleri her seyi kabul ettirmeyi amaçliyorlar..."
- Mustafa Kemal-
24 Nisan 1920
Kampanyanizi bende destekliyorum !
Kullanıcı küçük betizi
emsal
Üye
Üye
 
İletiler: 1
Kayıt: Cum Kas 02, 2007 20:55

İletigönderen Esen zafer » Cum Ara 19, 2008 1:23

bir alıntıdır:
İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkan Önsel bugün (17 Aralık 2008) Galatasaray Postanesi önünde Partililerle birlikte bir basın açıklaması yaptı ve Ermeniler’den özür dileyen aydınlara Ermenistan’ın ilk Başbakanı Ovannes Kaçaznuni’nin kitabını gönderdi. Önsel’in açıklaması şöyle:

15 Aralık 2008 tarihinde bazı Soros’çu aydınların öncülüğünde “özür diliyorum” başlıklı bir kampanya başlatıldı.

Kendi tarihi gerçeklerinden kopmuş bu “özür grubu”, daha fazla destek bulmak amacıyla “Ermeni Soykırımı” yalanını, imza metinlerinde “Büyük Felaket” diye sunuyorlar.

BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ’NİN BİR PARÇASI
Asıl “Büyük Felaket”, Türkiye’nin başına şimdi Soros desteğiyle Obama tarafından örülmektedir. Bu “büyük felaketi” ABD, Büyük Ortadoğu Projesi adıyla ilan etmişti. Devam edeceğinin işaret fişeğini, yeni Başkan Obama atmıştır. Irak’ın kuzeyindeki Kukla Devlet’e askerî yığınak yapmak ve Afganistan’a yeniden yüklenmek Obama’nın ilk açıklamalarıdır.

Bütün bunlar Obama’nın Ortadoğu’daki sömürgeleştirme savaşını yürütmede kararlı olduğunu gösteriyor. Irak’ın Kuzeyi’ne askeri yığınak, Türkiye’ye karşı askerî güç kullanma tehdidini de kendi içinde taşımaktadır.

İşte “Ermeni Soykırımı” yalanının yeni versiyonu, “Büyük Felaket” imzacıları, Büyük Ortadoğu Projesi’nin bu yeni aşamasının hayata geçirilmesi kapsamında görev almışlardır. 100 yıl önce meydana gelen olayların, “Ermeni Soykırımı” yalanı olarak bugün ABD tarafından gündeme getirilmesi bu amaçladır.


KAÇAZNUNİ ÖZÜR DİLEDİ
Özür dilemesi gereken taraf, özrünü 85 yıl önce Türk’lerden dilemiştir. Özür dileyen şahsiyet, Ermenistan’ın ilk Başbakanı Ovannes Kaçaznuni’dir.

Kaçaznuni, 1923 yılında kurucusu olduğu Taşnaksutyun Partisi’nin kongresine sunduğu geniş raporunda özetle şöyle diyor:

“Türkler ne yapacaklarını biliyorlardı. Ve bugün pişmanlık duymalarını gerektirecek bir husus bulunmamaktadır.”

Aynı raporda Kaçaznuni, “Aklımız dumanlandı.”, “Boş sözlere, hayallere kapıldık.” der. Çarlık Rusyası, Fransa ve İngiltere’nin oyununa nasıl geldiklerini uzun uzun açıklar.

Emperyalizmin yanında yer alarak, mazlum bir milletin boğazlanmasına ve Ermeniler’in kurban edilmesine isyan eder Kaçaznuni. Tarihi gerçekleri cesurca açıklayan Kaçaznuni yükselmiş, ABD’nin yanında Türkiye’ye karşı konumlanmış özür imzacıları alçalmıştır.

VATANIMIZI SAVUNDUK
Türkler, işgal altındaki vatanlarını savunmuştur. Vatan savunması her türlü hakkın üstündedir ve görevdir. Emperyalist savaş, Osmanlı’nın nasıl paylaşılacağı üzerine kurulmuştur. Biz bu vatan savunmasıyla millî devletimizi kurduk, Cumhuriyet olduk; millet aşamasına yükseldik. Kurucu Büyük Devrimci Atatürk, “Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Türkiye halkına, Türk Milleti denir” eşsiz tanımlamasını yaparak, bir tarih dersi vermektedir. Kürdü, Ermenisi dahil, hepimiz Türk milletini oluşturuyoruz. Milletimizi başta tarikat, cemaat ve etnik kökenlerine göre bölme ve parçalama, ABD’nin Büyük Ortadoğu Projesi’nde belirlenmiş özel görevlerdir. Ermeniler bizim Ermenilerimiz, bizim yurttaşlarımızdır. Bu özel görevlerde yer almayacaklardır. Türkiye yine vatan savunması dönemindedir, ortak tarihimizden ders çıkarılacak, vatanımız birlikte savunulacaktır.

HIRANT DİNK’TEN TARİHİ DERS
Özür imzacılarına, yurtsever Hrank Dink, 15 Nisan 2006 tarihinde Malatyalı İşadamları Derneği’nde yaptığı konuşmayla, en iyi cevabı veriyor:

“Geçmişte İngilizlerin, Fransızların, Rusların, Almanların şu topraklar üzerinde oynadıkları rol neyse, bugün aynen tekrarlanıyor. Geçmişte Ermeni halkı onlara güvendi, kendilerini Osmanlı’nın zulmünden kurtaracak sandı. Ama yanıldılar. Çünkü onlar geldiler, kendi işlerini, kendi hesaplarını yaptılar. Çekilip gittiler ve burada kardeşi kardeşle kan içerisinde bıraktılar. Ve bugün Kürtlerin yaşadığı aynı şey. Amerika geldi, Kuzey Irak’ta bir Kürt Devleti oluşturmak üzere. Kürt kardeşlerimiz için orası bir çekim alanı mı oldu, ne oldu, başka bir şey mi oldu? Ümit mi oldu? Bu çok tehlikeli bir gidiş. Amerika bu. Gelir, o kendi hesabını yapar, işine bakar, işi bittiğinde de çeker gider. Ondan sonra da burada, tekrar insanları burada kendi didişmesi içinde bırakır.”

Özür imzacılarının liderleri olan Baskın Oran, Ali Bayramoğlu, Ahmet İnsel ve Cengiz Aktar’a, Ovannes Kaçaznuni’nin, Kaynak Yayınları’ndan çıkan Taşnak Partisi’nin Yapacağı Bir Şey Yok (1923 Parti Konferansı’na Rapor) adlı kitabını gönderiyoruz.

Özür diliyorum metnine imza atanlara tarihi bir uyarı yapıyoruz. Attığınız ve atacağınız imza alnınızda bir kara leke gibi kalacaktır. Tarihinize, vatanınıza ve milletinize ihanet etmeyin!
Kullanıcı küçük betizi
Esen zafer
Üye
Üye
 
İletiler: 17
Kayıt: Çrş Ara 03, 2008 2:47

İletigönderen dervishizir » Cum Ara 19, 2008 17:49

Benide yazın.... Bunların yaptıklarını rahmetli büyük dedem ve arkadaşları da nalatırdıoralarda askeimişler. Gerçekleri yıllarca yazmayan tarih derslerinde yarım yamalak okuttura okuttura yunanın ermeninin ingilizin hele hele fransızın italyanının bilumum sözde demokratik özde en küçük avrupa devletlerinin bile sömürgelerinin olduğunu afrikayı, asyayı, orta doğuyu, uzak asya ve ada devletlerini nasıl bitirdiklirini anlatmayan iyi ve yönetilebilir salak vatandaş yetiştirmenin bir marifetmiş gibi gören milletini ve bayrağını peşkeş çekince keyfinden ölen şimdiye kadar ne kadar gelmiş gçmiş yöneten ve çok bilmiş varsa hepsinin köküne kibrit suyu. Bir tane iyi adam gelmişidiyse bu memlekete bende bilsem. :shock: abicim bizim devlet mekanızmamız da yokmu bizim savcılarımız. güvenlik ve istihbarat ve karşı istihbarat dezenformasyona karşı koyan bir allahın kulu yok da bunca memleketin kaybı varken okudukları kitapları hala okumakla yetinen bir allahın kuludamı çıkmıyor milletin başına bu şerrrefsizzz tohumlarını musallat ediyorlar. Sanırım bakalım ne olacak kuralını izleyim aa bakın ne ıoldu demek için çabalamaktalar. benim gördüğüm bu biz kendimize mana bulmaya binbir neden ararken esas sorumlular yav biz zatenmemuruz, amiriz, yok danışmanız, yok akademisyeniz, diyerek top dolaştırıyorlar, bu iş devlet işi değilmi yani devlet yav... Bu kadar öküzü bir araya nasıl getirdik kafam almıyor.... yaz baba madem bize düşüyor yaz...
Kullanıcı küçük betizi
dervishizir
Üye
Üye
 
İletiler: 144
Kayıt: Sal Ağu 19, 2008 1:40

SATILIK AYDIN!!!

İletigönderen esmer0007 » Cmt Ara 20, 2008 12:23

dünyanın hiç bir ülkesinde yoktur ki aydın kisvesi altında (ne oldugu belirsiz varlıklar) VATANINA MİLLETİNE bu denli nefret etsin bunuda özgürlük demokrasi bagımsızlık cümleleriyle süslesin EY aydın denen İNEKLER sizin vazgeçilmeziniz para olabilir yanlız benim ve benim gibi düşünenlerin vazgeçilmezim BAĞIMSIZLIKTIR.Ufak beyinli aydınlara benden bir duyuru
Kullanıcı küçük betizi
esmer0007
Üye
Üye
 
İletiler: 3
Kayıt: Çrş Eki 08, 2008 13:39

Önceki

Şu dizine dön: Özürlü Kampanya ve Tepkiler!

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x