Eve Giden Yol - VİDEO-Fragman

Diğer kategorilere uymayan başlıkları burada paylaşabilirsiniz

Eve Giden Yol - VİDEO-Fragman

İletigönderen tc-tim » Cmt Kas 28, 2009 23:02

Semir Aslanyürek'in "Eve Giden Yol" filmindeki bu sahne komutanları bile hüngür hüngür ağlattı. İngilizlere karşı taarruza geçen mehmetçikler Türk bayrağını yere düşürmediler.

TÜRK BAYRAĞINI TEPEYE DİKTİ

Taarruz sırasında bayrağı taşıyan her mehmetçik vurulduktan sonra bayrağı diğer mehmetçiğe devretti. En sonunda İngilizlerin bulunduğu tepeyi ele geçiren Türk askeri İngiliz bayrağını indirip Türk bayrağını tepeye dikti.

İZLENME REKORLARI KIRDI

Ancak patlayan bir top mermisi mehmetçiği şehit ederken, bayrağı sımsıkı kavramış kolunun kopmasına rağmen bırakmaması herkesi ağlattı. "Eve giden yol" filmindeki bu sahneler internette izlenme rekorları kırdı.
Kaynak: kuvvaimilliye.net
İŞTE O SAHNELER:
[img]http://www.joomla-star.com/images/stories/logo.png[/img]
Kullanıcı küçük betizi
tc-tim
Üye
Üye
 
İletiler: 16
Kayıt: Sal Tem 29, 2008 4:10
Konum: Frankfurt

Re: Eve Giden Yol - VİDEO-Fragman

İletigönderen fuat.01 » Cmt Kas 28, 2009 23:15

[mod="Kural 6"]Forumda yazarken; boş ileti göndermek, art arda birden fazla ileti göndermek, konuyla ilgisi bulunmayan iletiler göndermek, gereksiz alıntı yapmak, "+1, bence de, güzel" gibi belli bir amacı ve paylaşımı olmayan ileti göndermek, yalnızca yüz ifadesi göndermek, ayrıca yeni başlık açarken "yardımmmmmmmmm", "YaRdIm EdeRmİsiz", "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konuyu tanımlamayan konu başlığı belirtmek, alt başlıkta ise ilgisiz uzun cümleler kurmak, gerek başlıklarda gerekse de konu içeriğinde etkileyici yahut ilginç görünsün diye garip şekilli harfler kullanmak yasaktır.[/mod]
Kullanıcı küçük betizi
fuat.01
Üye
Üye
 
İletiler: 1
Kayıt: Sal Kas 03, 2009 20:53


Şu dizine dön: Diğer

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x