Fetullah Gülen gerçeği ve Nurettin Veren'in açıklamaları!

Tartışma Alanı

Fetullah Gülen gerçeği ve Nurettin Veren'in açıklamaları!

İletigönderen Ram » Çrş May 30, 2007 0:05

Fetullah Gülen ve onun gibilere, Kur'an-ı Kerim'in verdiği cevaplar ve cemaatin tüm kirli yönleri! Güncel Meydan'da.

Resim

Görüntü: Windows Media Video 9 320x240 25.00fps 215Kbps [Raw Video 1]
Ses: Windows Media Audio 32000Hz stereo 32Kbps [Raw Audio 0]
Süre: 171 dk. 20 sn.
Boyut: 305 mb
Çözünürlük: 320x240

Bir zamanlar, Fetullah Gülen'in sağ kolu olan Nurettin Veren anlatıyor:
"Nasıl kandım, inanamıyorum. Savcılara suç duyurusunda bulunuyorum kendim için!"

Resim

Görüntü: DIVX 30.00fps [Stream 00]
Ses: MPEG Audio Layer 3 22050Hz mono 8Kbps [Stream 01]
Süre: 39 dk. 43 sn.
Boyut: 59.5 mb

Fetullah'ın bâtınîsi... Bazıları bunlara montaj diyor. Ancak, montaj kelimelerle olur, cümlelerle olmaz! Gereksiz bölümlerin kesilmesi, montaj olduğunu göstermez. Asıl önemli olan nelerin bizi ilgilendirdiğidir.

Resim

Görüntü: DIVX 30.00fps [Stream 00]
Ses: MPEG Audio Layer 3 22050Hz mono 80Kbps [Stream 01]
Süre: 24 dk. 06 sn.
Boyut: 33.6 mb

Toplam Boyut: 399 MB

Şifre
guncelmeydan

Linkler
Bölüm I
Bölüm II
Bölüm III
Bölüm IV

Not: İzlemeyenler, izlemek isteyip de fırsat bulamayanlar ve "belgeliğimde, bu görüntülere de yer var" diyenler için...

Necip HABLEMİTOĞLU / KÖSTEBEK

İndir

Tavsiye: Mustafa YILDIRIM / Sivil Örümceğin Ağında
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Gilda » Çrş May 30, 2007 0:28

:evil: Paylasim icin sagol Ram.Ne yazik ki bizim zavalli mi diyeyim, halkimizin cocuklarini burda Almanya'da daha az aidat ödendigi gerekcesiyle cocuklarini Fethullah Gülen'in kursuna yollamalarindan daha düne kadar bulundugumuz bölgede sayisi bir olan kursbazindaki bu subelerin gitgide büyümesinden endise duyuyorum.Zaman gazetesi isbirligi ile müslüman hanimlarini yöneten bu bayanlardan birine siz bu islerden ne kadar kazaniyorsunuz dedim :twisted: kadin selam vermiyor artik :mrgreen:.Burda Almanyadaki okula yardim kurslari cok tehlikeli.Ama bir sey var ortada türban herseyi kurtariyor.
yalakalar cok oldukca aydinlik tabiki los isikta nazli kiz gibi olur....
Kullanıcı küçük betizi
Gilda
Üye
Üye

İletiler: 1078

İletigönderen Çetin Taş » Cum Haz 01, 2007 0:00

Kardeşim benim,sağolasın,çok değerli paylaşımlar bunlar.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen SOKRATES » Cum Haz 01, 2007 2:00

Başbuğ Alparslan Türkeş'in ve de özellikle Ecevit'in yıllarca savunduğu Fethullah Gülen,kendisi hakkında oluşan bu kötü imajı,bilerek mi böyle yapıyor?Yoksa gerçekten cahil mi?
Veya satılık?
Acaba hangisi?
Çünkü bu kişi vaktiyle,modern İslam'ın Türkiye'deki temsilcisi ve de irticanın önündeki bir engel olarak görülüyordu!
Bu kişinin ABD'de yaşamasının ve de kendisi hakkında yapılan bu suçlamalara pozitif ve mantıklı cevaplar vermesi gerekir,aksi takdirde böyle bir olayda susma hakkını kullanmak en başta bu suçlamaları kabul etmek demektir!
"Ey millet! Allah birdir, Şanı, büyüktür. Allah�ın selameti, atifeti ve hayrı üzerinize olsun. Peygamberimiz Efendimiz Hazretleri, Cenab-ı Hak tarafından insanlara dini hakikatleri tebliğe memur ve resul olmuştur. Koyduğu esas kanunlar cümlemizce malumdur ki Kur�ani azimüşşandaki husustur. İnsanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir, temel dindir. Çünkü dinimiz akla mantığa hakikate tamamen uyuyor.ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
SOKRATES
Üye
Üye

İletiler: 346

İletigönderen yakup_cemil » Pzt Haz 18, 2007 21:05

payLaşım için teşekkürLer kardeşim !!!

hemen bakıyorum !!
Resim

уαкυρ_¢ємιℓ® --»» (αℓтıη νυяυş уαρтıм нαуαℓℓєяιмє)--»» (вєкℓє νє göя)
Kullanıcı küçük betizi
yakup_cemil
Üye
Üye

İletiler: 171

İletigönderen devilcraft » Pzt Eki 29, 2007 0:46

lütfen biri linkleri yenilesin
Kullanıcı küçük betizi
devilcraft
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen Ram » Pzt Eki 29, 2007 0:51

devilcraft, en kısa zamanda yenilenecektir.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen devilcraft » Pzt Eki 29, 2007 1:31

Arkadaşlar biri lütfen linki yenilesin
Kullanıcı küçük betizi
devilcraft
Üye
Üye

İletiler: 6

İletigönderen Ram » Pzt Eki 29, 2007 1:43

devilcraft, yukarıda yazdığıma bakmak ister misin¿?

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen pireliböcük » Prş Kas 01, 2007 11:56

enteresan :mrgreen:
Resim
Kullanıcı küçük betizi
pireliböcük
Üye
Üye

İletiler: 4

İletigönderen Ram » Prş Kas 15, 2007 5:23

Adresler yenilenmiştir.

Resim

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen kaye » Pzr Oca 06, 2008 3:00

Arkadaşlar sizlere üç ayet:
Bunlar insan sözü değil; bizzat Allah tarafından gönderilen kutsal kitaptan sözler:
1) Bakara 120: Sen onların dinlerine uymadıkça, yahudi ve hristiyanlar senden kesinlikle hoşnut olacak değillerdir. De ki: "Şüphesiz doğru yol, Allah'ın (gösterdiği) yoludur." Eğer sana gelen bunca ilimden sonra onların heva (arzu ve tutku)larına uyacak olursan, senin için Allah'tan ne bir dost vardır, ne de bir yardımcı.
2) Maide 51: Ey iman edenler, yahudilerle hıristiyanları dost edinmeyin! Onlar, birbirlerinin dostlarıdırlar. içinizden her kim onlara yardaklık ederse, muhakkak o da onlardandır. Allah ise zulmedenleri doğru yola çıkarmaz.
3) Nur 1: Bir suredir, indirdik onu; farz kıldık onu... Ve içinde açık-seçik ayetler indirdik ki, düşünüp ders alabilesiniz.

Anlayana aslında sivrisinek saz....
Herşey bu kadar aşikarken hala inkara sapanlar var ya, ve de bunu da din adına yapıyorlar ya, işte kalpleri mühürlenenler de bunlar oluyor..
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

İletigönderen ayverdi » Cmt Şub 02, 2008 17:40

tebrikler bekledıgım gercekler
düşünebildiğiniz kadar yazın ki bir cvp geldiğinde yine yazın...
Kullanıcı küçük betizi
ayverdi
Üye
Üye

İletiler: 8

İletigönderen NighT_WatcH » Pzt Şub 18, 2008 0:46

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar
Kullanıcı küçük betizi
NighT_WatcH
Üye
Üye

İletiler: 47