Firari FETÖ'cü Akın İpek'ten bomba: "Melih Gökçek cemaatin Ankara yöneticisiydi"

Genel & Güncel Konular

Firari FETÖ'cü Akın İpek'ten bomba: "Melih Gökçek cemaatin Ankara yöneticisiydi"

İletigönderen İlteriş Kağan » Cmt Eki 09, 2021 15:50

Akın İpek, Melih Gökçek'i "hizmet hareketinin" Ankara yöneticisi olarak tanıdığını söyledi.
Resim
Türkiye'nin İngiltere'den iadesini istediği firari FETÖ’cü işadamı Akın İpek, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek hakkında açıklama yapacağını duyurmuştu.

İpek, bugün beklenilen açıklamayı yaptı.
Firari FETÖ'cü Tarık Toros'un Youtube kanalına konuşan İpek, Toros'un sorularını yanıtladı.

GÖKÇEK'İ HİZMET HAREKETİNİN YÖNETİCİSİ OLARAK TANIDIM
Akın İpek, Melih Gökçek'i "hizmet hareketinin" Ankara yöneticisi olarak tanıdığını söyledi.

İpek, "Bana hizmet hareketinin Ankara'daki 5 yöneticisini say deseniz, ben Melih Gökçek'i sayarım Ankara'daki yöneticisi olarak. Ben kendisini öyle tanıdım." dedi.

İpek şunları dile getirdi:
“Eşim Londra’da Melih Gökçek’in eşiyle karşılaşmış. Bir anda dükkanın ortasında ‘FETÖ’cü’ diye ortalığı ayağa kaldırmış. İki yıl sonra birkaç gün önce, kızımın eşimin görüntüleri Melih Gökçek’İn oğlunun Twitter sayfasında gördüm. Melih Gökçek de tutmuş bunu ‘oğluma saldırdılar’ diye.

Ben yıllardan beri Ankara’da yaşayan bir iş adamıyım. Ben aileme medyaya çıkmasını yasaklamıştım. Melih Gökçek’in oğlu uzun zamandır bize ‘FETÖ’cü’ deyip duruyor. Benim AKP’den, CHP’den, MHP’den ve hizmet hareketinden tanıdıklarım var. 2015 yılının başına kadar hizmet hareketinde kimler yönetici derseniz ben Melih Gökçek’i sayarım. Gökçek’i cemaat yöneticisi olarak tanıdım. Bir anda rüzgarın dönmesiyle 180 derece döndü Gökçek. Yıllardır tanıdığı insanlara FETÖ düşmanı olduğunu göstermek için eziyet ediyor.”

GÖKÇEK NE DEDİ
Gökçek 28 Eylül'de sosyal medya hesabından "Osman Gökçek'e yurt dışında saldıran Akın İpek'in karısı ve kızının görüntülerini seyrettiğinizde şok olacaksınız" ifadeleriyle bir video paylaşmıştı.

[b]Gökçek ve oğlu Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek'in açıklamalarının ardından İpek, 28 Eylül'de şu ifadeleri kullandı:[/b]
"Tripodumu aldım Melih Gökçek... Bağlanıp cevap hakkını kullanmak istersen bağlanabilirsin... Rüşvet parası ile kurulduğu için, sahibinin, sahibiyim diyemediği, bir tv kanalınının etkisinin, gerçek haberler karşısında ne kadar zavallı olduğunu da göreceksin."

İpek'in açıklamaları, organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in sürecini akla getirdi. İpek'in "Tripodumu aldım Melih Gökçek" sözleri; Peker'in "Bir tripoda bir kameraya yenileceksiniz" açıklamasını akla getirdi.

NE OLMUŞTU?
İpek'in yöneticisi olduğu Koza İpek Holding 2016 yılında Tasarruf Mevzuatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilmişti. İpek 2015 yılından bu yana İngiltere'de yaşıyor. İpek, Türkiye tarafından "FETÖ/PYD çatı davasının firari sanıkları" olarak aranıyor.

Türkiye'nin İngiltere'den iadesini istediği firari FETÖ’cü işadamı Akın İpek hakkında Westminster Sulh Ceza Mahkemesi Türkiye'de yürüyen davanın "siyasi" olduğu iddiasıyla Ankara'nın iade talebini geçen yıl Kasım ayında reddetmişti.

Londra Yüksek Mahkemesi de Nisan ayında Ankara'nın temyiz başvurusunu geri çevirmişti.

AKIN İPEK: GÖKÇEK'İ CEMAAT YÖNETİCİSİ OLARAK TANIDIM
https://www.youtube.com/watch?v=R_grbOGgUCs
En son İlteriş Kağan tarafından Cmt Eki 09, 2021 16:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye

İletiler: 2100

Re: Firari FETÖ'cü Akın İpek'ten bomba iddialar: Melih Gökçek 5 isimden biri

İletigönderen İlteriş Kağan » Cmt Eki 09, 2021 15:56

Vatanı kurtulduğunu sanan Yada cebini doldurmuş Polat Alemdar'a özenmiş palto giyen 3.30'luk şebekler ile dolu Meydan...
Osman Gökçek Doğum: 12 Ekim 1983 (37 yaşında) BeyazTV'nin sahibi olmuş vurgunlan durgunlan 3.30'luk beyinsizlerde birilerinin taklacılığını yapmakta..''Gafile kelam, nafile kelam'' Ne söylense kar etmez.

Bu Milletin Sorması Gereken Sorular Var:
Milletin sorması gereken Soru Şu ; Acun Ilıcalı'nın daha düne kadar kötü televole muhabiri iken Kasım 2013 tarihinde Milyon dolarlık TV8'i 70 milyon dolara satın alan kendi TV kanalının sahibi olduğunu duyurdu.

Acun Ilıcalı kendine özgü tek bir üretimi olmayan; Az gelişmiş ülkelere pompalanan üretmeyen/düşünmeyen gençlik modelinin işportacısıdır.
Yada Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek () TİLYONLUK ! Beyaz TV'yi Kurmak için genç yaşta Dolar balyasını nerden bulmuştur.? Biride çıkıp demiyor bu paralar nerden geliyor.. Daha Doğurusu değirmenin suyu nereden geliyor?

- Bu keramet nereden geliyor diye bakmak günah olur mu?Lüks yaşamı ve birbirinden güzel alımlı Çalışan kızlar saray yavrusu barınakları…Bu öyle azımsanacak bir paralarla kurulmayacak saltanat.Nereden geliyor değirmenin suyu?

3 -5 bin tl. borcu yüzünden hayatına son veren Yuvaları dağılan insanların yaşadığı bir ülkede, vergi borçlarından, kredi borçlarından yaşamını terk edenler bu serveti yapabilir mi? Yaparsa nasıl becerir? Sorular evrim teorisini alt edecek çalışmalardan bile daha zor?Nereden geliyor bu Vurgunlar? Diyecek kimse var mı ?
Düzenler halinden hep memnun, düzülen ne zaman değişecek ondan haber verin.

“Yüzlerce, binlerce iş bitirici, yağcı, balcı, tokatçı, vurguncu'ların dönemi birer çıkar ve avanta şirketi gibi..“ Niyazi" Çok kazanan azınlık yerine, az kazanan çoğunluğu hedef alan ticari deha. Tuhaf olansa; ağlayan hep azınlık, alkışlayan ise hep çoğunluk.“Bir ülkede bebeklerin içeceği sütü,Vurguncuların köpekleri içiyorsa o ülkede Aptallık hakimdir.” ‘Oğlum ben her gün her Cuma bir tane ayet sallıyorum’ ve ‘Google’a gir, Kuran’da atıyorum kardeşlik, Kuran’da nankörlük Kuran’da bilmem ne diye search yap hepsi çıkıyor. Oradan beğen bir tane salla gitsin”‘Bu bakara iyi ya’ kahkalar eşliğinde cevap geliyor: ‘Bu Bakara iyi makara!
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye

İletiler: 2100

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x