Gafil gezme şaşkın bir gün işgal edileceksin bu sefer fiilen.“İhaneti göremeyen boynunu celladın satırına gönüllü uzatır.“

Genel & Güncel Konular

Gafil gezme şaşkın bir gün işgal edileceksin bu sefer fiilen.“İhaneti göremeyen boynunu celladın satırına gönüllü uzatır.“

İletigönderen İlteriş Kağan » Cmt Eki 17, 2020 7:42

Gafil gezme şaşkın bir gün işgal edileceksin bu sefer fiilen.
ve Aynı Hatayı Doğu sınırlarında da yapmaktalar..
Dün,"Türkiye-Suriye sınırında mayınlar neden temizlendi" diye sorabilecek kadar Aklı Başında bir toplum olabilseydik,
bugün Suriyeli sığınmacılar da olmazdı.
Suriye sınırındaki mayınları temizle Suriyeli mülteciler (ve daha kimbilir kimler) rahatça sınırı geçip ülkeye girsin, İran sınırındaki mayınları temizle şimdi de Afgan mülteciler (ve daha kimbilir kimler) rahatça sınırı geçip ülkeye girsin.
Resim
Dün TR-Suriye sınırını;
org.tarım için mayından temizlettiren de
bugün güvenlik için betonla ördürten aynı irade: BOP

Önce Suriye sınırındaki mayınları temizle milyonlarca Suriyeli mültecinin(?!) kolayca göç etmesine imkan ver,sonra doğu sınırındaki mayınları temizlemeye başla şimdi de 'İran'dan dev göç gelebilir' diye dikkat çek.

Kuzuyu çobanla yiyen kim, sonra da sürü sahibiyle yas tutan kim?
Resim
Bugün doğu sınırı mayınlardan arındırılırken,
dün organik tarım için Suriye sınırındaki mayınlardan temizlenen sınır ve bugün Türkiye'yi mülteci çöplüğüne çevirdiler. her şey sen yaşarken oldu, oluyor,olacak;şehrin insanı.
Resim
Bu olayları o günde kimse görmedi. görmemezlikten geldiniz. gerçekten bu ülkenin insanları tarihten 3 kuruşluk ders çıkarmıyorlar. kendi büyüttükleri adamlar darbe yaptı hala utanmadan yeni hatalar peşindeler. suriye'de mayınlar temizlenirken pis bir şeyler olacağı belliydi. ülkemiz savaş alanına döndü. şimdi duvar örüyorlar ama 6 milyon suriyelimiz var. şimdi yine aynı hatayı niye yapıyorsunuz ermenistan'daki pkk kampı ve ermenistanın ağrı dağı hayali biraraya gelince problem büyük demektir.
işgali de iç savaşı da hak ediyoruz. belamızı arıyoruz.
Resim
suriye'de olay yokken 2010 yılında suriye sınırındaki mayınlar temizlenmişti, hatta mayın temizlik ihalesini de israilli bir şirket "kazanmıştı". daha sonra ne mi oldu? mayınlar temizlendi, ayrıca israil sözleşme gereği arındırılmış araziyi 49 yıllığına kiraladı.
Resim
sonra o mayından arındırılmış bölge nasıl kullanıldı biliyor musunuz? tampon olarak kullanıldı. uyuşturucu geldi, silah geldi, silah kaçakçısı geldi, suriyeli geldi, ışid geldi, pkk geldi. ne kadar pislik varsa hepsi o sınırdan gelip geçti, elini kolunu sallayarak geçti hem de.
yarın ermenilerin ruslarla bir olup, azerbaycan'a ve türkiye'ye saldırmayacağının garantisi var mı?
Ermenistan, İran, Azerbaycan sınırındaki mayınlar temizleniyor

“İhaneti göremeyen boynunu celladın satırına gönüllü uzatır.“
2009'da Suriye ile Türkiye sınırındaki 700 bin kadar mayının temizlenmesini isteyen Kafa bugün neyi planladığını anladınız mı? Ülke Mülteci Çöplüğüne çevirdiler.

Aynı Tuzak Ağrı Dağı eteklerindeki İran-Ermenistan sınırında bulunan Iğdır mayın hattında Temizlenmesi Sunucu Doğu Anadolu'daki göçmen trafiği gün geçtikte artmakta. Afganistan ve Pakistan'dan yola çıkan Mülteciler Türkiye'ye İran sınırından yasa dışı yollarla elini kolunu sallaya sallaya giriyor. Şaşırtıcı şekilde sınır hattını kevgire çevirenler. Önce Ağrı oradan Erzurum üzerinden rotasını İstanbul'a çeviriyor. Türkiye tarafından sınırların bu kadar kolay aşılabilmesi ciddi güvenlik endişeleri ortaya çıkarıyor.
Ülke mülteci kampına dönmüş - “Türkiye'nin sınırları kevgire dönmüş durumda” girenin çıkanın belli olmadığı bir durum, devlet ciddiyetiyle bağdaşmayan bir ülke görünümü.

Iğdır Doğu Sınırında AB Destekli Mayın Temizliği
https://www.dailymotion.com/video/x5ha5 ... GfLyrgJrdU
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 776
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Türkiye ile mülteci anlaşmamız çalışıyor - bu sayede Bulgarların rahat uyuduklarını söyledi.

İletigönderen İlteriş Kağan » Cmt Mar 13, 2021 2:10

Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov, yasa dışı göç konusunda Türkiye ile olan anlaşmaların çalıştığını, bu sayede Bulgarların rahat uyuduklarını söyledi.
Resim
Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov, video konferans yöntemi ile düzenlenen Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin Liderler Zirvesinin ikinci günün ardından yaptığı açıklamada yasadışı göç konusunda Türkiye ile var olan anlaşmaların aktif olduğunu söyledi.

Mülteciler konusunda Bulgaristan ve Türkiye ile olan anlaşmaların yüzde yüz çalıştığını kaydeden Borisov, yasa dışı göçün önünü kesmek için Bulgar ve Türk sınır koruma birlikleri görevini yerine getirdiğini, bu nedenle de Bulgarların evlerinde rahat uyuduğunu ifade etti.

https://acikistihbarat-bilgipaylasim.bl ... lteci.html
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır. http://bc.vc/gObxOsm
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 776
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 2 konuk

x