Genç Enikler, ATATÜRK'e Böyle Hakaret Ediyor!

Genel & Güncel Konular

İletigönderen Ram » Pzt Oca 25, 2010 3:05

Genel Ağ Bulunağı: http://friendfeed.com/eminimsi?start=90

Cumhuriyet Bayramı'nda Gazi'ye Hakaret

Tarih: 29-30 Ekim 2009

Başlık: "sözcü ye alternatif çalışmalar, yapılmışı varr..."

Eniklik 1)
Resim

Eniklik 2)
Resim

Beğeniler ve Yorumlar:

29 Ekim - Yorumla - Beğen - Paylaş

aadagger, madafaka, cheja, Shere Khan, Sivilay Abla, reha37, Suat, Aksel'z, Beytullah Aksoy, OnurT, bahadır, Mazhar Osman, fettah, mcnulty, Yakup Buğra, saldiray, Mucteba, Fatmagul Matur, Ömer Faruk GÖK, Okay, Ömer FIRAT, Hasan Rua, Erkan Saka, Murat Esmer, billy shears, zeynep, Türk Serpico, Tolga D., Ebubekir Şen ve duru gürültü bunu beğendi

• Ahahaha, muhteşem! Hele ikincisi! - Tolga D.
  • hehe hocam ben aydınlıyım kim yaptıysa teessüf ederim, izmir olucaktı sanırım o :) ama eline sağlık hehe - Murat Esmer
  • İşçilik bana, metinler taraf'ın en yaşlı yazarına aittir - eminimsi
  • müthiş ötesi:) - Ömer Çiftçi
  • kaşlar harika.. eminimsi, şimdi de bize pastadan Atatürk çıkar hadi:) - Beytullah Aksoy

Başlık: "sözcü ye alternatif çalışmalar, yapılmışı varr... 2"

Eniklik 3)
[img]http://img199.imageshack.us/img199/8366/f6c4f951007a2e70749683b.jpg[/img]

Onun-Bunun Çocukluğu)

Beğeniler ve Yorumlar:

30 Ekim - Yorumla - Beğen - Paylaş

madafaka, Beytullah Aksoy, Mucteba, gabii, FaRuKS, Shere Khan, dilan, master slave, Mazhar Osman, Sivilay Abla, Nurcan Çalışkan, Lutfullah Yağcı, Tolga D. ve Ahmet ARSLAN bunu beğendi

• kaç gündür görüyorum bunları ff de olay nedir anlamadım? ne sözcüsü ve bu fotoalr?= link mink bişiler - irfan ÖZTÜRK
  • http://www.resimlihaber.com/gazete-kapaklari/29-ekim-2009-persembe-gazete-1-sayfalari_3455_9.html - eminimsi
  • teşekkürler - irfan ÖZTÜRK
  • Emin Abi senin eserin mi bunlar :))) - master slave
  • Metinler Turgay Oğur a, işçilik bana aittir - eminimsi
  • Abi deşifre etmesen - Beytullah Aksoy

10 Kasım Günü, Anıtkabir'i Kâbe'ye Benzeten Enikler

Resim

10 Kasım - Comments disabled - Beğen - Paylaş

• Hasan Rua, Fatih Demirci, Yakup Buğra, Suat, Pacific, ucanbalik, Sivilay Abla, Samet Demircan, Ömer FIRAT, Yildirayogur, Mazhar Osman, Enes Reyhan, Büşra, Ebubekir Şen, alkolik fermantasyon, Tolga D., jørmungand, Shere Khan ve duru gürültü bunu beğendi
  • bu ne böyle anlayamadım ,kabeye mi benzetilmeye çalışılmış ,affınıza ve cahil cesaretime sığınarak soruyorum.. - ♪♫ halil ♪♫
  • kabe anıtkabir, peygamber atatürk, genel kurmay başkanlarıda halife, anayasa mahkemesi ve yargıtay mensupları müçtehid, türkan saylan'ın çydd'si vb bilumum soft-kemalist haretler bu dinin insanı kamil yetiştiren tasavvuf okulları. - duru gürültü
  • yaa bu fotoğraf gerçek mi ? - ♪♫ halil ♪♫
  • gerçek. geçen hafta kabe örtüsünü gerdiler anıtkabir'in üstüne. kocatepe camii imamı da sorumlu olarak atandı. - aethewulf
  • bu abes iş, bişeyleri eleştireyim derken müslümanlara hakarete dönüşmüş. çok yanlış. anladığım kadarıyla birilerinin bazı değerleri putlaştırmasını eleştirmek için yapılmış ama, müslümanlar kabe'ye tapınmaz. müslümanların kutsallarını bu tip çalışmalarda kullanmak saygısızlıktan öte bir aymazlık. - Sinan D
  • çok tuhaf bi durum.. - ♪♫ halil ♪♫
  • sinan, karikatürize etmek aynı zamanda abartmak demektir, bazen mesajı mübalağa ederek verirsin. bizim kötü huyumuz şu; espriyi budizm veya hristiyanlık veya daha başka bir inanç üzerinden yapsam daha fazla beğenen olacaktı. aymazlığı nereden bağladın onu anlayamadım (bir aymazlık daha mı yaptım) - eminimsi
  • ESTAFURALLAH (CC) eminimis kardeş ne yaPTIN BÖYLE ? sen bunu böyle yapınca kaç kişinin kemikleri sızladı aceba ? photosopmu bu ? yapmayın böyle şeyler eminimsi lütfen , Allah (cc) rızası için inanmıyorsanız bile Atatürk için şanlı Türk için - Allah Yolunda
  • eminimsi, emin ol orada kabe örtüsü yerine başka bir inancın kutsalı olsa tepkim aynı olurdu. karikatürün sınırsız bir serbest alanı yok, madem insana hitaben yapılıyor o zaman insana saygılı olmalı. aymazlık dedim çünkü; kasten yaptığını düşünsem hiç yorum yapmaz engeller geçerdim. ama içinde yaşadığın topmunun büyük kısmının ve bildiğim kadarıyla mensubu olduğun dinin hassasiyetlerinin farkında olmamana sinirlendim. - Sinan D
  • Sinan kabenin örtüsü kutsal değildir. Sadece bir örtüdür. Burada resmin diliyle anlatılmak istenen şey pozitivist olmakla övünen bir dünya görüşünün bir mezarı nasıl bir tapınma odağına çevirdikleridir. Aymazlık, sinirlenmek ne kadar abartılı bir tepki. - Sivilay Abla
  • Toplumun, dinin hassasiyetlerinin farkindaysak ve bunlarin asiriya kactigini dusunuyorsak, bu hassasiyetlerin kendisini elestirmek istiyorsak ne olacak? - husdemir
  • tebrik ederim güzel çalışma :)) hani derler ya "cuk oturmuş" :D - Pacific
  • Sinan D. +1 - dengesizyay
  • 500 yıl sonra anadolu da bi kazı çalışması yapsalar ortaya çıkacak sonuç - nmcy

"Eminimsi" takma adlı enik, bilindiği üzere Genç Eniklere ve Taraf adlı müsveddede resimler tasarlıyor. İtiraf ettiğine göre, -eğer "Sivilay Abla" adlı uydurma kusar aynı kusar değilse- hakaretlerin bir kısmını "Sivilay Abla" takma adlı vasıta, bir kısmını ise Akape eski milletvekili adayı, Genç Enikler kurucusu ve Taraf Müsveddesi kusarı Turgay Oğur hazırlamış.

Peki Sözcü Gazetesi'nde Nasıldı¿?

Resim

Örümcek Ağı'nı İnceleyecek Savcı Var Mı¿?

Bunlar, Örümcek Ağı'nda çok küçük yer kaplayan bir kümenin yaptıklarının küçücük bir bölümünden alıntılardır. Bugün yoksa da, şebekeyi tüm yönleriyle sorgulayacak savcılar yarın çıkacaktır.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Re: Genç Enikler, ATATÜRK'e Böyle Hakaret Ediyor!

İletigönderen Çetin Taş » Pzr Şub 21, 2010 22:34

Yapılan bu şerefsizliklerin hesabını er ya da geç soracağız.
Savcı lazım memlekete.Ama Cumhuriyet Savcısı değil, Cumhuriyetin Savcısı lazım(Doç Dr. Ümit Kocasakal' ın sözüdür, çok beğendiğim için kullanıyorum).
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen nurci » Pzr Şub 21, 2010 23:04

Ben bir noktadan sonra algılıyamıyorum, benim öğrendiğim tarih ile onların bildiği tarih bambaşka....Ayrıyeten recep tayyip erdoğan'ın köpek şeklinde kolajını yapan ingiliz öğretmen sınırdışı edildi. Bunlar kafalarına göre takılıyor, nediyim yaşasın çakma demokrasi...
Kullanıcı küçük betizi
nurci
Üye
Üye

İletiler: 19

İletigönderen Çetin Taş » Pzr Şub 21, 2010 23:15

Tabi ki bize öğretilen tarih ile onların bizlere dyatamak istedikleri tarih çok farklı.
nlar bu milletin tarihini her fırsatta 1000 yıl OLARAK ANLATIRLAR. Neden? Çünkü onlar için tarih, Türklerin Müslüman olması ile başlar. İslamiyet öncesi Türkler o adamların umrunda bile değildir. Daha birkaç gün önce bunların bakanları çıkmış 1000 yıllık tarihe sahip çıktıklarını söylüyordu. Oysa ki 5000 yıldan daha eski bir tarihi var bizim milletimizin. Ama herkes kendisine yakışanı yapacak be nurci kardeş.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletigönderen antalyalim » Pzt Şub 22, 2010 0:12

Aynen katiliyorum Cetin Tas.
Adamlara, ülkenin bir zamanlar en cok izlenen ve simdilerde Yigitlerin bulut oldugunun, Fatihlerin de altayli olmadiginin Yardakciligin Murat ile yapildiginin yavas yavas anlasildigi o yüce pavyonda anlatilan tarihten baska birsey anlatilmiyor.
Basiretsiz bir kiz cocugunun oturtuldugu yan koltukta osmanli nagmeleri mirildanirken Türk tarihinin daha yüce ve serefli oldugunu unutturdular genclerimize.
Sanli Türk tarihi onlara Ergenekonu hatirlattigindan dolayi, Türklerin yaptigi piramitleri bile inkar eden yanli koca göbekler, sakalli cübbeli kücük ismail agalarini bile bu ülkede sempatik insan olarak tanitan ve arada "onu baykal da sever, gecmis olsun dedi" diye destekleyen dönmelerin programlari; bu insanlarin "hakiki vatansever, senden önce kimse söylemedi" diye yaltaklanan okuyucu ve izleyicilerinin bu tarihten baska hangi tarihi bilmeleri gerekirdi ki.
Aslinda, yeni osmanlicilara yagan destek basbakan tarafindan bile gösterilirken ona yalakalik eden cikarcilarin canim memleketimin saf insanlarini "dogru olani da bu" demekten alamaz.
"Büyük padisah son peygamber"in son kitabi ile "tayyibi üzmek allahi üzmektir" cümleleri esliginde bos beyinlerin doldurulmasi ardindan "cami bombalayacaklardi" diyerek o beyinleri nefretle doldurmak bir insanin tek basina yapabilecegi birsey degil. O nedenle yardim ve yataklik eden cok olacaktir...
"Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" :turkiye:
Kullanıcı küçük betizi
antalyalim
Çeviri Takımı
Çeviri Takımı

İletiler: 522

İletigönderen Çetin Taş » Pzt Şub 22, 2010 11:09

Evet antalyalım arkadaş. Bizler en azından yalnız olmadığımızı bilerek ŞİMDİLİK birbirimizi motive ediyoruz. Umarım BİZİM GÜNÜMÜZün gelmesi de yakındır. O gün bence tarihe geçecek. Ama altın harflerle mi yazılır, yoksa bizlerin dahi unutmak isteyeceği karanlık harflerle mi;bunu zaman gösterecek?
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletigönderen nurci » Pzt Şub 22, 2010 11:45

Bu siteyi açan ve yöneten herkese teşekkür ediyorum. Sayenizde ulaşamadığım bütün programlara ve yazılara ulaşma şansına sahip oldum.
Kullanıcı küçük betizi
nurci
Üye
Üye

İletiler: 19

İletigönderen Deli Haydar » Pzt Şub 22, 2010 11:59

Hilari Ablalarının beslemeleri, artık cami duvarına işemekte bir sakınca görmüyor. Milkten çıkmış ak sapık Turgay Oğur yönetimindeki, insanlıktan nasibini almamış bu kiralık gençler belli ki çok sıkışmış. Eee gündemleri yoğun gençlerin...

Ayrıca, Sözcü gazetesinin alelade sözleri Gazi'nin ağzından söyletmesini de hiç uygun bulmadığımı belirtmek isterim.
Feragat-ı nefs.
İstihkar-ı hayat.
Kullanıcı küçük betizi
Deli Haydar
Meydan Delisi
Meydan Delisi

İletiler: 714

İletigönderen FahrettinAltay » Pzt Şub 22, 2010 12:57

Arkadaslar, yavas yavas, insanlari alistira alistira.... Iran olduk, olacaz. Buna kimse dur diyemiyor, kimse karsi gelemiyor.... Ancak seyrediyoruz.... Mahalesef durum cok kotu! Icim burkuluyor, kalbimde bir aci var!
Bayraklari Bayrak yapan, ustundeki kandir, Toprak ugruna olen varsa VATANDIR
Kullanıcı küçük betizi
FahrettinAltay
Üye
Üye

İletiler: 81

İletigönderen ozgurk » Pzt Şub 22, 2010 15:40

dupeduz serefsizlik.. hele su kabe ortusu ve anitkabir olayi kendi inanc sistemlerini ortaya dokmus .. bilge kagandan buyana milletin bagrindan cikmis en son liderin mezarini ziyarete giden insanlar bu itler gibi olulerden medet ummuyorlar ,oluleri tanrilastirmiyorlar tipik bir mezar ziyaretini kendi dinsizliklerine benzetmisler asil zavallilarin kendileri oldugunu bilmiyorlar salaklar
Kullanıcı küçük betizi
ozgurk
Üye
Üye

İletiler: 16

İletigönderen yigitler » Pzt Şub 22, 2010 21:31

Bunu yapani bir elime gecirirsem..... tovbe estagfurullah! Ulan kopekler, Ataturk olmasa adiniz Coni, Hans ya da Andreas olurdu, ulan i...ler, Ataturk olmasaydi camiilerden ezanlar okunmazdi ve siz simdi kilisede ibadet edecektiniz, ulan yavsaklar bugun hurseniz bunu Ata'ya borclusunuz serefsizler!
Kullanıcı küçük betizi
yigitler
Üye
Üye

İletiler: 600

İletigönderen antalyalim » Pzt Şub 22, 2010 22:51

Çetin Taş yazdı:Umarım BİZİM GÜNÜMÜZün gelmesi de yakındır.

Çetin Taş,
eger "o gün" secim gününün ardindaki gün ise ve
"o gün" geldiginde hava günesli ve acik ise
Ne mutlu bize ki o gün cok uzak degildir.
Ben Türk Silahli Kuvvetlerine olan inancimi bu beden yok olana kadar hic kaybetmeyecegim.
Onlar Atatürk'ün dava arkadaslaridir.
Iclerinden "our boys" da cikti ama bunlarin kim oldugunu ve simdi kim olarak geldiklerini bütün Kemalistler bilmektedir. Bunlara karsi savasan insanlarin arkasinda Yargi tek basina dikilmektedir. Tarih tekerrür ve Adalet tecelli edecek ve Türk Milleti bu hayasizca akini geri püskürtecektir.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk biz genclere seslenirken bunlarin hepsine karsi bizi uyarmistir ve sonunda muhtac oldugumuz kudreti damarlarimizdaki o asil kanda bulacagimizi telkin etmistir.
Istiklal mahkemeleri kuruldugunda bu insanlar sanmasinlar ki; cellatlari yine kendi cemaatlerinden olur ve onlara bi kiyak gecerler.
O dakikadan sonra "fisleme sirasi artik bize gececek"
ve daha dün Kahramanmaras'ta "cok solcu-alevi kovaladim" diyip simdi de; düsünce-mezhep ayirmadan kemalistleri yakanlar zamani gelince bir damla suya muhtac kalacaklar.
Keser döner sap döner....
"Mustafa Kemal'in Askerleriyiz" :turkiye:
Kullanıcı küçük betizi
antalyalim
Çeviri Takımı
Çeviri Takımı

İletiler: 522

İletigönderen Ram » Cum Mar 12, 2010 13:55

Genç Enikler ve Kendini Genç Saymayan Kart "Enik"

Resim

eminimsi ツ
GuncelMeydan.com • Başlık görüntüleniyor - Genç Enikler, ATATÜRK'e Böyle Hakaret Ediyor! - http://www.guncelmeydan.com/pano...

Ömer Enis bunu beğendi

""Eminimsi" takma adlı enik, bilindiği üzere Genç Eniklere ve Taraf adlı müsveddede resimler tasarlıyor. İtiraf ettiğine göre, -eğer "Sivilay Abla" adlı uydurma kusar aynı kusar değilse- hakaretlerin bir kısmını "Sivilay Abla" takma adlı vasıta, bir kısmını ise Akape eski milletvekili adayı, Genç Enikler kurucusu ve Taraf Müsveddesi kusarı Turgay Oğur hazırlamış." - eminimsi ツ Bookmarklet hizmetinden

"Bizler en azından yalnız olmadığımızı bilerek ŞİMDİLİK birbirimizi motive ediyoruz. Umarım BİZİM GÜNÜMÜZün gelmesi de yakındır. O gün bence tarihe geçecek. Ama altın harflerle mi yazılır, yoksa bizlerin dahi unutmak isteyeceği karanlık harflerle mi;bunu zaman gösterecek?" - eminimsi ツ

abi o siteden çok komik bi alıntı yapacağım ama gene başım belaya gircek diye tırsıorum :) - Oğuzhan K.

ama dayanımcam valla yorum aynen şöyle "Arkadaslar, yavas yavas, insanlari alistira alistira.... Iran olduk, olacaz. Buna kimse dur diyemiyor, kimse karsi gelemiyor.... Ancak seyrediyoruz.... Mahalesef durum cok kotu! Icim burkuluyor, kalbimde bir aci var!" puahahahaha allam ya yoruma bak ahaha - Oğuzhan K.

emin abi arkadaşın kalbindeki acıyı dindir belliki kız ve vurulmuş sana , çok ayıp :(( - Oğuzhan K.

pardon ya fahrettinmiş adı görmedim kız sandım ahaha :) - Oğuzhan K.

bu dehlikeli cCc eniglerinden gorkulur wallaha:/ "Çetin Taş, eger "o gün" secim gününün ardindaki gün ise ve "o gün" geldiginde hava günesli ve acik ise Ne mutlu bize ki o gün cok uzak degildir. Ben Türk Silahli Kuvvetlerine olan inancimi bu beden yok olana kadar hic kaybetmeyecegim. Onlar Atatürk'ün dava arkadaslaridir. Iclerinden "our boys" da cikti ama bunlarin kim oldugunu ve simdi kim olarak geldiklerini bütün Kemalistler bilmektedir. Bunlara karsi savasan insanlarin arkasinda Yargi tek basina dikilmektedir. Tarih tekerrür ve Adalet tecelli edecek ve Türk Milleti bu hayasizca akini geri püskürtecektir. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk biz genclere seslenirken bunlarin hepsine karsi bizi uyarmistir ve sonunda muhtac oldugumuz kudreti damarlarimizdaki o asil kanda bulacagimizi telkin etmistir. Istiklal mahkemeleri kuruldugunda bu insanlar sanmasinlar ki; cellatlari yine kendi cemaatlerinden olur ve onlara bi kiyak gecerler. O dakikadan sonra "fisleme sirasi artik bize gececek" ve daha dün Kahramanmaras'ta "cok solcu-alevi kovaladim" diyip simdi de; düsünce-mezhep ayirmadan kemalistleri yakanlar zamani gelince bir damla suya muhtac kalacaklar. Keser döner sap döner...." - DrJivago

oğuzhan, fahrettini bana yazdın ya tühh sana :( - eminimsi ツ

Oley enik demiş, çok sevdiğim bir şirin türkçe kelimemizdir. Kendisi köpek yavrusu da diyebilirdi. evet ama bişey sorcam emin abi senin yaş kaçtı ya eniklik hal mi kaldı sende :D - MANYAKUZAYLI

en yaşlı sivillerden ilk 5 teyim, arkadaş latife yapmış :) - eminimsi ツ

:) olsun ama genç görmüş seni :) - MANYAKUZAYLI

izmirlidir bunlar mutlak... - samira

gazete bayiinden eve 100m.kadar elimde taraf yürür iken bana da enik görmüş gibi bakıyolar çünkü:)gazete bayiindeki amcam da dahil - samira

Genç Enikler Merak Etmiş: Neden Enik ¿?

Yavşak büyür bit olur, enik büyür it olur.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Deli Haydar » Cum Mar 12, 2010 14:45

Hilari Ablalarının beslemeleri buradaki iki lafa bakıp geg geg geğireceklerine, sitede adam gibi dolansınlar önce! Dolansınlar da -ciğerleri yetiyorsa- bir zahmet kendileri ile ilgili savlara yanıt versinler hele! Öyle işkembeden konuşmakla olmuyor gençler! :arrow: genc-siviller.html

Size enik demek -çok sıradan gelebilir ama- garibim eniği küçültür ancak! Öyle ki köpekler, sizin gibi takiye yapmayı da bilmez, kayışını tutanı gizlemeyi de! Zalimin bahçesini koruyan köpek görevini sorgulamaz; o bahçede beslendiği için sahibine boyun eğer, mazluma hırlar! Siz ise... Neyse... Anladınız siz onu! Hepiniz genç çocuklarsınız, bakmayın siz zehir gibi çalışır aslında kafalarınız...
Feragat-ı nefs.
İstihkar-ı hayat.
Kullanıcı küçük betizi
Deli Haydar
Meydan Delisi
Meydan Delisi

İletiler: 714

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 4 konuk

x